Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
15. dub 2009

Holky moje koneccccccccccccccccccccccccccccccc je ted to rikali v radiu..............takze druhy misto a bude doma uz treti medajle 😀 huraaaaaaaaaaa

coko.joko
15. dub 2009

leny16 nozka je v poho,V.rikal,ze nemam porad brecet,ale mam se k tomu stavet jako kus baby,tak to tak delam a taky s tim zacinam chodit a uz to tak moc neboli,ale kdyz dlouho stojim,tak pak to pali jako blazen,ale pry se to hoji rikal muj pan dr.(MANZEL) 😀 tak jsem zvedava,az mne to zitra sunda a doufam,ze to nebude uz natekle

leny2
16. dub 2009

Ahoj holky,

Uhlicku, budu ti moc držet palečky, aby se to podařilo. Ozvi se jak jsi dopadla na UTZ a nějaké novinky z Arlety nám napiš. Ty bereš Estrofem teď před KETEM nebo to máš v přirozeném cyklu? Já bych to měla mít v přirozeném cyklu, až se rozhodnu, že půjdu. Přijď mezi nás častěji.

leny2
16. dub 2009

Coko, takže vyrážíte směr ČR? 🙂

janysek70
16. dub 2009

Bré ráno 🙂

Čoko už nosí fufry do auta 😀

Uhlíčku, hodně štěstí při KET a ať se drží zuby, nehty..... 🙂

Ostatní makejte....

Marhulinko krásné narozeniny a ať se Ti splní, co ty sama chceš... 😉

coko.joko
16. dub 2009

ahojda,
janysku a leny2 jeste nejedu nikam,vcera chlapci po zapase byli slavit ve meste a ten muj pritahl v 6 rano jako bomba,hlavne,ze mel na krku medajle a ja jsem se musela smat... 😀 pak jdou jeste v sobotu na naradnici a pak od pristiho tydne si bude V.vyrizovat papiry na dalsi sezonu a pocitam,za 14 dni jedem....tak ani nevite jak se tesim 😉
MARHUL--------vse nej k narozeninam 😵 😵 a poradne je oslav

leny16
16. dub 2009

coko- tak to už máš za pár 😀 můžeš pomalu balit 😀 😉 super novinka 😉

coko.joko
16. dub 2009

leny16 mam a fakt se tesim 😀
dnes me psala kamoska a jeji manzel nam delal byt v HK cely komplet a predstav te si,ze ho delal uz 2 rok,vzdy v zime a ted mel dodelat uz jen malicky veci a on se na to vys......tak jsem chytla nerva a servala ho telefonu a on se zacal vymlouvat a tak jsem mu rekla,ze dostal zaplaceno hned a nemusel cekat a on se na to proste vyflaknul....a at si me nepreje az tam prijedem,tak jsem se zase rozcilila a to me vcera volala sousedka a rikala,ze celou zimu tam nikdo nebyl.......pak nekomu verte a dejte mu klice od bytu....fakt hrozny....
😉
a co vy jak se mate.........vsichni......
marhul ta asi uz nekde slavi,janysek maka v praci jako leny2 a leny16 odpociva pekne doma a uci se na autoskolu

leny2
16. dub 2009

Marhulinko, taky se přidávám s gratulací k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka a splnění všech přání. 🙂 🙂 🙂

uhlicek
16. dub 2009

Ahoj holky jsem zpet z UZ,bohuzel sliznice neroste jak by mela,tak se KET odkladana na pristi patek,dostala jsem zvyseny davky Estrimaxu,na kontrolni UZ uz nejdu,rovnou budu volat v patek,jak to s embryskama vypada,rikal,ze vsechny 4 jsou 8bunecny moruly a rozmrazi je do blastocyst,tak uvidime,transfer mi vychazi na 25den cyklu,docela dlouho.
Leny2 ty jsi ty KETY mela kolikaty den
Jinak v Arlete nic noveho,kdyz jsem byla na UZ minule,tak tam bylo moc lidi,nejak to neodsejpalo,Dolezal byl trochu mimo,ma toho hodne,dnes to bylo v pohode,chvili jsme si i povidali.
Marhulinko vse nejlepsi k narozeninam,hlavne hodne zdravicka 😵

leny2
16. dub 2009

Ahoj Uhlicku,
já jsem byla poprvé 20.den cyklu a to mi říkal, že je docela dlouho, to jsem měla v přirozeném cyklu a pak při 2. Ketu jsem byla 18.den cyklu a to jsem brala Estrimax 3x1. Tak budem moc držet palečky. Třeba se rozhoupu a zkusím taky KET teď v dalším cyklu, uvidím.

leny2
16. dub 2009

Uhlicku, už jsi to tady asi psala, ale nějak si nevzpomínám, odkud jsi?

uhlicek
16. dub 2009

Leny ja jsem z Usti nad Orlici,ale po mature jsem odesla do Hradce,ted jsme se precodne prestehovali zpet do Usti a v lete by jsme meli zacit stavet nas vysneni domecek asi pul hodky od Hradce.Jinak mam takovy smiseny pocity ohledne toho Ketu,na jednu stranu se tesim a druhou mam obavy,sliznici mi dnes nameril 8,3,dr.rikal,ze by mela byt aspon 10-12,ty jsi mela jak vysokou,Estrimax mam ted 4 denne a od pondeli 6 denne.

janysek70
16. dub 2009

Uhlíčku, já teda nevím, ale co jsem dočetla, tak by měla být na transfer alespoň 7 mm a tak nevím, co se dr. nezdá...?
Neboj KET proběhne v poho, už se ho také nemohu dočkat 🙂

leny16
16. dub 2009

marhul-také přeji vše nej, nej a at se ti vyplní vše co si přeješ 😉
uhlíček-neboj, určitě vědí, co dělají, za týden to máš jistý 😉

coko.joko
16. dub 2009

uhlicku ja mela taky 9mm sliznici a dr.me rekl,ze je spokojeny,takze se neboj... 😉 vse bude v poradku 😀
janysku neboj ty se uz za chvilku dockas a kdy vlastne jdes na to...... 🙂

leny16
16. dub 2009

myslím, že jany to má kolem 22 😉
ted jsem si dodělala pedikůru, namalovala nechtíky a hned člověk jinak vypadá a cítí se, doporučuji 😉

coko.joko
16. dub 2009

leny16 tak to jsem si udelala vcera pedikuru 😉 a uz jsem hezka

leny2
16. dub 2009

Uhlicku, já jsem měla při Estrimaxu sliznici 11,5, ale teď už si nevzpomínám, který to byl přesně den, asi 13. nebo 14.den cyklu. Uhlicku to bysme mohli zajit na kafčo někdy, nemáme to k sobě daleko.

Leny, koukala jsem na fotečky kočárků? To je tvůj favorit? Co je to za značku? Teď jsou uplně jiné kočárky než dřív, o mnoho hezčí.

Coko, Janýsek má termín mršky se mnou stejný 22.4.

leny2
16. dub 2009

Uhlicku a kolik budeš platit za KET? Já jenom jestli se nezměnili ceny. 😉

coko.joko
16. dub 2009

leny2 tak dik za info,to uz ma janysek za par.......
leny16 krasny kocarek....

leny2
16. dub 2009

Dneska nějak přemýšlím, zda do toho nepůjdu s Janýskem společně.

coko.joko
16. dub 2009

leny2 super jdi do toho a zas budou 2 mimi 😉 a aspon se tu neco bude dit 😵

leny16
16. dub 2009

leni- určo běž, radši bych to dlouho neodkládala, čas utíká rychle. Podívej se na ceník přímo v Arletě 😉
coko- díky, taky se mi líbí, je to ten stejný jako mají tady holky pro dvojčátka 🙂 jen ještě nevíme pohlaví, tak nevím ani barvu 😉
Jéé holky, já vám tak moc přeju at vám to vyjde 🙂 , je to ale trápení..... 😒

leny2
16. dub 2009

A Tobě to vychází na kdy?

leny16
16. dub 2009

coko to má myslím na začátek června 🙂

leny2
16. dub 2009

Ještě včera jsem říkala, že si je nechám v zásobě, ale dneska mě to nějak všechno prolítlo hlavou, tak nevím. 😕

leny16
16. dub 2009

leny- to je easy walker sky, zatím se mi líbí nejvíc. Vypadá dobře, dá se lehce složit, je lehký. prostorný... 😉

leny16
16. dub 2009

leny- asi to tak má být 😉 Pokud na to jsou finance ,cítíš se na to psychicky, tak proč ne 😉 🙂

leny2
16. dub 2009

Ještě mám čas na rozmyšlenou, uvidím.

Kočárek je moc pěkný.