Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
1. led 2010

mysko,hlavne to nesmis vzdat 😉 ja jsem se taky trapila a to dost dlouho a kdyz jsem tomu uz neverila a byl to muj uplne posledni pokus,tak to vyslo.....

mysicka.hk
1. led 2010

Já už mám poslední za sebou, teď se to musí povést bez pomoci 😉

coko.joko
1. led 2010

aha ty uz nemas zadny pokus........

mysicka.hk
1. led 2010

Mám za sebou 1 pokus, ale finančně už na to nikdy mít nebudu.

coko.joko
1. led 2010

no ty finance to je mazec,taky nas to stalo par tisic....ja porad rikam,ze by tyhle veci meli bejt zadarmo a ne to platit..pak jsou veci,ktery by se meli platit a jsou zadarmo,uplne obracene......
kdepak mame holky........

mysicka.hk
1. led 2010

Marhulinka šla asi na mňamku 😉

coko.joko
1. led 2010

marhul na mnamku do do lednice a leny stavi autodrahu 😀

leny2
1. led 2010

Mysicko, taky věřím, že se vám v tomhle roce zadaří. 😉

leny2
1. led 2010

Ne, přišla mamka, tak jsem se zapovídala.

leny2
1. led 2010

Japak Janýsek, asi ji musí být dost špatně, když tu tak dlouho nebyla.

septim
1. led 2010

mysi musis verit je nas tady dost co byly na umelku a nakonec to slo i samo 😉 tak jsem se prejedla a je mi pekne zle 😉 za chvilku bude ohnostroj tak kouknem z okna jsem zvedava, ven se mi teda moc nechce 😉

coko.joko
1. led 2010

sept..prezrala se nediv,kdyz se cpes bananem v cokolade 😀 😀 a nam nedas 😝 ohnostroj tak se pekne pokoukej to musi bejt nadhera na namku....tady chumeli jako prase a je kosa......tak se me taky nechce ven...

mysicka.hk
1. led 2010

Nic bych si víc nepřála. Kdyby se to nepokazilo tak jsem si
mohla užívat jako všichni tady. Nevím proč mi doktor
ty prášky na udržení nenapsal rovnou, když věděl že se to
většinou povede přirozeně a je tam velká pravděpodobnost
že o to přijdu. ☹

septim
1. led 2010

tady je fajn, letos je snad vetsi zima u vas nez tu 😉 ty vanoce jsou hrozne budu tlusta jako prasatko 😉

mysicka.hk
1. led 2010

Sep ne tlustá, ale chvilku kutaťoučká.
Co auto, už sháníte?

coko.joko
1. led 2010

sept,tlusta bys byla i bez vanoc 😀 😀 no to mas pravdu letos teda tu je zima jako prase....porad snih a chumeli to neni tu jen tak.....snad to pak sleze a bude zase krasne 😉 ja nemuzu z toho Klause to je.......
mysko,takze vam t ojde prirozene.......

coko.joko
1. led 2010

sept,prisla ti SMS vcera....me totis nejak blbnul telefon....psala jsem brachovi k narozkam a jemu nic neprislo....

septim
1. led 2010

prislo neboj i ja ti psalo doslo

coko.joko
1. led 2010

no to me doslo a ja pak pisu do CR a porad me to ukazovalo,ze to nelze dorucit,tak jsem tu byla trochu sprosta,ale jsem rada,ze ti to doslo.......

marhulinka
autor
1. led 2010

Tak jsem tu 🙂

marhulinka
autor
1. led 2010

Mysi a co zkusit kdyžtak Nativ?? Ten je levnější než ivfko a taky bývá úspěšný 😉

marhulinka
autor
1. led 2010

Sept tak jukáš na ohňostroj?? 😉

leny2
1. led 2010

Marhulinko, koukala jsem, co máš zase nových věciček na Kubíčka. Ještě vyfoť ty kojící košilky, jsem zvědavá.

mysicka.hk
1. led 2010

Marhul nějak si nevzpomínám co to je?

coko.joko
1. led 2010

marhul jak juka uplne normalka......otevre okno a nebo balkon a ma krasny vyhled primo na vez,takze bude mit krasnou pohodu......a myslim,ze uz zacal

marhulinka
autor
1. led 2010

Jojo košilky taky vyfotím a dám do albíčka 😉

marhulinka
autor
1. led 2010

Coko my taky koukali na ohňostroj-z okna 😉 byl od šesti...a teď je tu všude čmoud 😀

coko.joko
1. led 2010

no,tak to byl tady vcera se nedalo se ani koukat...jaky byl kour...... 😀 a jeste ted porad tam hazou jsou jak prdli 😀

marhulinka
autor
1. led 2010

Mysi nativ je buď bez stimulky nebo většinou s minimálkou a je to šetrnější na tělíčko i peněženku 🙂 Jde jen o to,že vlastně je méně vajíček,ale pak to probíhá stejně jako u ivf...oplodní je,zavedou a pak se čeká na ten krásný výsledek 😉 Většinou je to o polovic levnější než ivf.

marhulinka
autor
1. led 2010

Holky až se mě budou na ko ptát,kolik vážím,tak se leknou....jsem přes ty svátky musela nabrat neuviřitelně 😀 😀 ale na váhu se pořád bojím vlézt 😀 😝