Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
16. dub 2009

Hledám na internetu rady k trhání prvních zoubků, mladýmu se začal kývat a zdá se mi, jestli mu za ním nevyráží už druhý zub.

leny16
16. dub 2009

uvaž na nit a zavři dveře 😀 tak mi to dělalai rodiče 😀

coko.joko
16. dub 2009

leny2 ja chci jit v kvetnu,ale nevim musim to vse domluvit po telefonu nez pojedu do CR a kdyby me mrcha vysla presne,tak bych udelala hned termin a domluvim se s DR.nevim jaky protokol dostanu a jak to chodi v Arlete 😉
leny16 krasneeeeeeej kocarek,taky bych chtela tak krasny pro jedno a pro dve jak ma sept a zanetik...moc pekny 🙂
leny2 presne uvaz zub a otevri dvere 😀 to jsem delala ja jako mala a zubare jsem nepotrebovala

leny2
16. dub 2009

zubařka nám dávala rady v lednu, až se mu začnou kývat a já si nepamatuju jakým směrem zatlačit, jestli dovnitř nebo ven.

leny16
16. dub 2009

coko- ty přemýšlej nad kočárkem pro 3 😉
leny- tak ještě počkejte, třeba zítra vypadne sám 😉

coko.joko
16. dub 2009

leny2 tak to zkus na obe strany,ale jestli mu roste zoubek uz pod tim,tak bych zavolala k zubarce,protoze ja jsem mela to same,kdyz jsem byla mala a tim,ze jsem si je tahala sama,tak pak me ty zuby museli rovnat,aby nebyli krive,takze se radsi poptej,aby pak nemel rovnatka

coko.joko
16. dub 2009

no ja bych chtela tri,ale asi nam je nedaji,takze muzu maximalne jen dvojky a nebo jedno 😀 ale tady je zenska a ma ctyrky to je mazec,ten kocarek je jak tank a kdyz jede tak to je mazec...........a pro jedno uz mam vybrano 😉 to jsem hrozne rychla.........

leny2
16. dub 2009

Uvidíš Coko, třeba ti 3 dají, je to na domluvě a hlavně jak se to bude celé vyvíjet.

leny16
16. dub 2009

4???To bych se asi zbláznila. Myslím, že ty 2 je rozumné čííslo, ale myslím si, že když budete chtít tři tak vám to povolí. Řekne vám všechna rizika, ale stejně platíte si to vy a jste dodpělí 😅 😉
Pokud se má něco uchytit, tak se uchytí a nezáleží tolik na počtu 😉

coko.joko
16. dub 2009

jo presne tak i kdybych mela jen jedno a tak se bud chyti a nebo ne,takze se poradime s dr.a uvidime 😉 budu davat vedet pres mobil jak to semnou je...vzdy nekomu napisu a ten pak napise sem 😀 😀

coko.joko
16. dub 2009

holky jdu na telku a pak mrknu,treba tu nekdo bude,az bude reklama 😀

leny2
16. dub 2009

taky se loučím, pá zítra.

janysek70
16. dub 2009

Tý jo Lenýsek už vybírá kočík 🙂

Leny2, rozmražení 5.000,- , 1.700,- katetr...myslím, že Praha má stejný ceník....

leny2
17. dub 2009

Dobré ráno všem,
Janýsku tak to bude asi stále stejný a ještě + 500,- Kč lůžko, takže 7.200,- Kč.

septim
17. dub 2009

marhulinko vse nej k narozkam a at se ti vse splni. 😉 Leny kocarek mas vybrany moc hezky me se moc libi ten stribrny, jedna pani tady v Hradci na slezskem ho ma v oranzove barve a vypada moc dobre. 😉 leny jdi do toho alspon tu bude vice miminek. To by jste meli s janyskem a coko nejak nastejno 😉

leny2
17. dub 2009

Ahoj Septim,
uvidím jak na tom budem finančně.

janysek70
17. dub 2009

To mi jsme na tom nic moc, ale zatím jsme to vždy do kupy dali, tak snad i nyní 😉

leny2
17. dub 2009

Nesmím se na to nějak těšit, třeba se nerozmrazí dobře a nic nebude. ☹

janysek70
17. dub 2009

Jo z toho mám největšího bobana, aby ustály rozmražení

marhulinka
autor
17. dub 2009

Všechny zdravííííím krásný páteček a velkééééééééééééé díííííííííííky za přání od všech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dneska mám volno-dárek z práce k nar 🙂 musím teď jet do města na nákup,protože pojedeme ráno na hory až do neděle...tak musím naložit masíčko na grileček a nakoupit nějaké brmbrm

leny2
17. dub 2009

Měla bycj mít KET v přirozeném cyklu, takže nebudu zobat ani Estrimax, tak by to byl normální průběh cyklu a pak by se vidělo po rozmražení.

marhulinka
autor
17. dub 2009

Jééééééééé tady se plánují koukám Ketíky!!! Rozmrazení bude o.k.!!! 'Zádný pesimismus!!!
Hahaha to říká ta pravá 😀 😝

janysek70
17. dub 2009

Čusík, škoda, že se vám pokazilo na víkend počásko, takhle budete jen zalezlí v boudě a budete sosat

leny2
17. dub 2009

Marhulinko, tak si to tam hezky užijte na horách, hlavně aby vám vyšlo počasíčko, hlásí nějaké přeháňky.

coko.joko
17. dub 2009

Dobre ranko,
janysku a leny2 uvidite,ze to dobre dopadne a ty mrazacci budou bojovat 😉
marhul,tak poradne oslav.......
sept-ahoj

marhulinka
autor
17. dub 2009

Janysku - to je prostě jako naschvál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale budeme tam čtyři....zásoby bumbání jsou,takže budeme asi sosat a hrát společenské hry 😉 Jinak na sobotu máme zamluvenou véču-masíčko na lávových kamenech....tak se těšíííme....ještě jsme to nikdy neměli.....

janysek70
17. dub 2009

Já to budu mít doufám stejně, sliznice bývá O.K., tak snad nebude problém ani nyní...

leny2
17. dub 2009

Janýsku, ty máš 4 zamražené?

marhulinka
autor
17. dub 2009

Včera jsem po práci byla oslavovat s holkama,večer pak ještě s manžou padla jedna flaška...takže jsem dneska pořád nějaká mimo...chichichi

janysek70
17. dub 2009

Jj 4 miláčky