Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
5. led 2010

Taky mi ten kůň stávkuje 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

coko.joko
5. led 2010

tak na tohle nemam nervicky moje......nechapu proc to tak blbne.....ale jen vecer.........uz asi treti den.....tak se loucim a jdu smer telka,protoze bych tu mela za chvilku sedive vlasky 😀 😀

marhulinka
autor
5. led 2010

Mě to tak dlouho netrvá,ale prostě to nenaskočí hnedka...vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

coko.joko
6. led 2010

Zdar holcicny,
tak ja uz funguji a jsem uplne hotova.....celou noc jsem se budila a porad nejaky sen.....no sileny....ted cekam na kominika a pak musim uklidit a odpolko jedu k dr.aby me srovnal zada,protoze uz nemuzu bolesti ani chodit..tak supe z postele a na konika dokud jde,protoze vecer zase nepujde

marhulinka
autor
6. led 2010

Ahojky koukám,že dneska se tu nějako nehovoří 😀

coko.joko
6. led 2010

marhul tak hovor ty 😀 😀

marhulinka
autor
6. led 2010

No já dlouho hovořit nebudu,protože asi usnu 😀 😀 😀

marhulinka
autor
6. led 2010

Tak co kominíček?? 😀

coko.joko
6. led 2010

marhul ja taky nemam cas...ted odesel a dopadlo to dobre...vse v poradku a ja ted rychle varim a za 2 hodky jedu s Vratou k tomu dr.takze mam fofr.....

marhulinka
autor
6. led 2010

Tak nefofruj a hezky v klídku 🙂 😉

coko.joko
6. led 2010

usnes?No ja bych taky nejradeji sla spat dnesni noc jsem mela opravdu super........ 😀 😀 😀 a kdyz uz jsem usla,tak prisel domu Vrata,takze zase oci jako angorak 😀 😀 odpolo budu spinkat......

coko.joko
6. led 2010

no tak vis jak....to jen tak rikam......varim brambory udelam kasicku a k tomu sekanou a jeste dodelavam plevku takze pohoda......pak se vykoupat a muzu jit......

marhulinka
autor
6. led 2010

Já půjdu za chvilku hajat,jsem od šesti na nohou..a odpolko budu dělat na zítra dort,tak aby mi do něj nepadala hlava 😀

coko.joko
6. led 2010

jo,tak bez dadat ja jdu dodelat obed a pak se nachystat.....tak at se dort povede a pak dej fotecku at vidim jak je marhulinka sikovna 😉

marhulinka
autor
6. led 2010

Teď obídkujeme a pak je naše činnost jasná 😀 😀

marhulinka
autor
6. led 2010

Nojo dortíka budu muset strčit před pupek,aby mi ho nesmazali 😀

coko.joko
6. led 2010

no tu chvilku tam vydrzi snad.....i kdyz oni jsou hrozne rychle,ale kdyby tak me ho posles na mail rada se podivam.....

marhulinka
autor
6. led 2010

Já budu dělat nepečený dortík ze zakys.smetany a ovoce a piškotků 😉Kluci si ho objednali 😀

coko.joko
6. led 2010

aha ja myslela,ze budes klasiku nejaky maslovy pro nekoho,tak to jo...ja uz mam uvareno a tak se taky najim....

marhulinka
autor
6. led 2010

Tak já se krásně vyspinkala 😉 Teď vyhlížím manžílka,udělám mu baštu a pak mi tu odpojí pc a bude mi to stěhovat ☹ tak nebudu na příjmu ani zítra,možná ani v pátek....to bude absťáček 😀 😀
No a já se vrhnu na dortíka 🙂
Nene kluci si poručili tenhle...naštěstí 😀

coko.joko
6. led 2010

marhu teda ja jsem se jste nehla nikam a ani nehnu.....jsem nakonec nesla s VRatou a tak pockam az prijde a pujdem ven na prochazku......a muzu ti rict,ze kdyz jsem pres leto v Hradci,tak me PC vubec nechybi,ale kdyz jsem tady tak jsem taky malicky zavislak.......vzdy kdyz slysim klice tak okamzite zvakam na jinou stranku..... 😀 😀 😀 tak at se povede dortik.......

marhulinka
autor
6. led 2010

Tak já se loučím a na příjmu budu možná v pátek nebo až o víkendu...opatrujte se!!!! Pa pa pa všeeeeeeeeeem

mysicka.hk
6. led 2010

Tak já jsem tady a Marhulinka se na pár dnů rozloučila.
Zařizovala jsem v HK, proto jsem tady až teď.
Nevím co to je, ale zas to načítání trvá věčnost.
Buď je to pomalé připojení, nebo moc lidí na koni. 😒

leny2
6. led 2010

Ahoj holky,
dřív jsem se nedostala k PC. U kadeřnice dobrý, domluvili jsme se ještě někdy v půlce března na stříhání, abych byla hezká do porodnice. Pak jsem přijela, naobědvala se a zalehla, prochrupla jsem se hodinku a bylo mi dobře. Zítra mě čeká ten test na cukrovku a kontrola, tak to tam strávím asi celé dopoledne.

marhulinka
autor
6. led 2010

Tak jsem ještě tu...manžílek mi ještě do osmi nechá pc 😀 😀 😀

mysicka.hk
6. led 2010

Ahoj Marhulinko tak to aby jsme toho řádně využili.
Kamarádka konečně před 17 hod. porodila.
3,880g a 55cm. 🙂 se nedivím že to trvalo tak dlouho.

marhulinka
autor
6. led 2010

Nojo teď se rodí samí puclíčci 😀 😀

mysicka.hk
6. led 2010

A jak je marhulinko.
Teď vás čeká ta přestavba?

marhulinka
autor
6. led 2010

No já si odpolko hezky na dvě a půl hodinky schrupla...před chvílí jsem dodělala dortík a teď chvíli pobudu tady...ale už nevydržím moc sedět,tlačí mě břuch

marhulinka
autor
6. led 2010

Nojo zítra budu dirigovat,kde co chci mít 😀 😀