Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
7. led 2010

Ahojda 🙂
teda coko, věřím, že jste zažili šok, člověk si na tu myšlenku zvykl, že to bude kluk 😒
Kolikrát už ti to řekli? Ale at je to tak, nebo tak, nakonec je to jedno, však víš 😉

coko.joko
8. led 2010

Ahojda,
me to opet vcera neslo.takze jsem to vypla..... 😖
leny16,to je presne ono porad ale doufam,ze mame klucinu........ 😀

septim
8. led 2010

Ahoj coko se tady tlemim 😀 me rikali u Michalky kluk kluk a nakonec kdyz jsem porodila holka to byl teprve sok. 😀 No co tak by si holky hraly 😀 treba to jen spatne napsaly 😉 Vcera mi volali z prodejny ze muj kocar omylem prodaly byl posledni v barve kterou jsem chtela, uz maji jen zeleny nebo modry coz nechci, ale vse spatne pro neco dobre jak jsem byla nastvana hledala jsem na netu a v Liberci jsme nasla obchod maji moji barvu co jsem chtela a podrzte se komplet za 10 000,- super 😀

coko.joko
8. led 2010

sept se taky tlemim...... 😀 😀 ale vidis mas ho jeste levnejsi ten kocarek a z lLiberce tak vidis......takze jsi ho objednala ne?
jinak myslis jako tvoje holky a moje ditko si bude hrat......no se vzdy uvidi po roce,tak si vyhrajou......jinak me dopadla ta Hebame v CR je to Dula a je to teda ceska pristi tyden ji volam a dam s ni schuzku a bude me k ruce,tak jsem hrozne rada........ 😉 a co jinak jak se mas?

septim
8. led 2010

to je super, kocar samo objednan pred chvili jsem s panem vse domluvila 😉 uz se na nej moc tesim 😉 no ja myslela prave holky ze si vyhrajou budou stejne stare, jsem to ted rikala Michalovi se tlemil a rikal aaaa holcicka no nadhera moc jim to preji 😀 😀 holky jsou nahodou super 😉 a uvidis treba se to jeste zmeni 😉

coko.joko
8. led 2010

sept..no rekni Michalovi,ze ho mame taky radi. 😀 😀 .....ale je verim,ze tam mame kluka....jsem si jista,ze to spletl ten dr.na tom UTZ,protoze nas dr.rikal,ze uz to dela par let a videl tam pindu.....ale nikdy nevis.....ale je to sranda........jsem se te chtela zeptat,prosim te jak hodne dopredu musis bejt objednana u toho tveho kadernika 😉 a nebo u Moniky....ja asi nebudu stihat jit k ty sve do Dvora a tak musim najit nekoho v HK....mam to uz hrozne odrostle a potrebuju melirky..... 😵 at jsem krasna holka

septim
8. led 2010

Zdravím ČOKOUŠE,ale copak jsem se to dozvěděl o radostné události,která Vás čeká ? 😀 Takže ne chlapeček,ale holčička ? chi chi 😅 Tak to by se měla jmenovat Růženka 🙂 Není na světě nic krásnějšího
,než když chceš chlapečka jako prvního a čekáš holčičku,podruhé již věříš v chlapečka a zase holčička 😀 ,až čekáš 4.holčičku jako my 🙂 Takže ať je ta princezna zdravá a od srdce Vám ji přeji chi chi 😀 !!! Já Vám dám chlapečka a hned na 1.pokus,jen si pěkně počkejte jako čekám já 🙂 S úsměvem od ucha k uchu přeje Michal Hradecký

septim
8. led 2010

to jdi ke Karlovi udela ti moc hezke, kdyz mi reknes datum muzu te predbezne objednat 😉

coko.joko
8. led 2010

Ahojda Michale,co ti mam k tomu krasnemu dopisu napsat.....jen to,ze jestli to bude opravdu holcicka tak ji dam jmeno Ruzenka 😉 ale verim porad v to,ze je to kluk.....protoze holky delas jen ty..... 😀 😀 vzdyt to vidis kolik jich mas doma a dalsi to 5 jak rikala sept,ze chce tak to bude taky holka 😀 😀 😀 a taky vam to moc prejem s Vratou..... 😀 😀 takze si to uzivej,ze mas okolo sebe tolik bab krasnych.....mej sea v unoru se prijdem na vas podivat....... 😉

coko.joko
8. led 2010

no sept to je prave to,ze ja to jeste nevim presne kdy...musim se domluvit s Vratou jak a co bude v HK.mame toho hodne a tak to budou fofry a malo casu zase......takze musime udelat nejaky plan......ale dam vedet....driv,aby mel na me Karel cas.......

septim
8. led 2010

Ahoj Čokoušku,ano máš pravdu,nezbívá než věřit,ale to je také vše co asi můžete 😀 😀 😀 ale medicína se v tomto neplete 😀 😀 😀 ,takže už to nepitvej,prostě je to holka a hotovo !!!!! chi chi

coko.joko
8. led 2010

Michale neni a neni a neni.......je to kluk.... 😀 😀 😀 ti zase neco sept rekla vid......ja vim,ze bys chtel kluka,ale proste toho mame my s Vratou 😀 😀 ........

septim
8. led 2010

No tak takový mám nejradši-jedno dítě navíc na cestě a májí fofry,to my čekáme 4.a máme pohodičku piánko 😀 Karel již má svůj soukromý salón a vezme tě ze dne na den v jakýkoliv čas

septim
8. led 2010

Čokoušku vy i já máme chlapečka,ať je tedy po tvém,ale ve snech cha chá 😀 😀 😀

coko.joko
8. led 2010

sept,ale ja kdybych bydlela v HK,tak mam taky pohodu,ale kdyz vse musis zaridit behem 3 pracovnich dnu,tak proste nestihacka.......a zvlast,kdyz navstivime vas,tak to tam zase budeme 10 hodin jako vzdy 😀 😀 😀 tak to je super,ze me vezme ze dne na den....... 😉 😉

septim
8. led 2010

neboj cokousku uz jsem ho od PC vyhodila 😉 on je hroznej rejpalek ale radost mel velikou kdyz jsem mu to rikala 🙂

coko.joko
8. led 2010

Michale,ty nedas pokoj a nedas vid...... 😀 porad budes do me rejpat....... 😵 a ty dneska nemas co na praci,ze sedis u PC............ 😉

septim
8. led 2010

on ma dnes volno cokousku otravuje doma uz od rana 😉 do me rjpe den co den neboj 🙂

coko.joko
8. led 2010

to verim,ze mel radost,kdyz ma 4 holky.......ale ja ho znam jaky je a vim,ze tó tak nemysli.....pockej az tohle bude nekdo cist.......

septim
8. led 2010

neboj veme ja to s nim domluvim 😉

coko.joko
8. led 2010

no vzdyt ja si snim promluvim az se uvidime...nechame mu holky a pujdem na vecerni kavicku 😀 😀 uz se tesim...jsem rikala Vratovi,ze v sobotu mame sraz a on jak sraz a proc a tak jsem ho na to pripravila,ze odpolko budu s vama 😀 a tak se hned ptal kdo tam bude a nebude....

septim
8. led 2010

no cist to budou jen holky a to je v poho 😀

coko.joko
8. led 2010

jsi zlaticko..........jsem rada,protoze to mam fakt uz odrostle a tady se me teda za meliry nechce davat takova palka.......

coko.joko
8. led 2010

jo holky,ale ktery vid.......znam jich par co nas ctou a pak me pisou do IP 😀 😀 😀

septim
8. led 2010

Tak at jde Vrata taky, nebo udelame sraz i s chlapama 😉

leny2
8. led 2010

Ahoj holky,
Coko, no co to čtu, to je bomba, že by holčička? Uvidíš na další kontrole to dr. zkoukne a budete vidět. Ale jinak je to přeci jedno, hlavně ať je mimi zdravé.

coko.joko
8. led 2010

Vrata je plachy a tak by nesel mezi tolik bab 😀 😀 vzdyt ho znas....a je lepsi udelat srazik jen holky ne? 😵

leny2
8. led 2010

Septim, dobrý kup kočárku. 🙂

leny2
8. led 2010

Myslíte, že by chlapy zajímaly to naše problémy?

coko.joko
8. led 2010

leny2 prave si myslim,ze je to asi moc nezajima to nase povidani...... 😀 😀 tak uz je vidim ja kby tam sedeli a poslouchali a hrozne by delali,ze je to zajima........