Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
8. led 2010

tak kdepak jste holky.......nemam co delat......... 😀 😀 😀

janysek70
8. led 2010

Já tady po vychrápání čumákuju jak vyvoraná myš 🙂

coko.joko
8. led 2010

no ja jsem s tatkou opravovala zarovku nejak nam prestalo svitit svetlo v loznici......a nepodarilo se stejne....

janysek70
8. led 2010

😀 No jestli jste ji šroubovali jako policajti, tak se nedivím...

coko.joko
8. led 2010

janysku 😀 😀 no je to asi v elektrice 😉 a to jsem uz nechtela aby se v tom stural,protoze by pak mohl svitit on...

janysek70
8. led 2010

Ty tam potřebuješ stále nějaké opraváře. Minule kominík, teď zase elektrikář 😅

coko.joko
8. led 2010

janysku kdyz ja jsem na ty muze jak delana............ 😀 😀 bez nich nemuzu bejt.....me ted bublinkuje bricho to je sranda 😀 😀

janysek70
8. led 2010

Tak si je šetři, máš jich velkou spotřebu 😀
Bublinkuj, bublinkuj 😵

leny16
8. led 2010

jo coko, už jsi cítila pohyby? A nebo to je ted poprvé? 😵

coko.joko
8. led 2010

no setrim neboj ......a to brisko je super......ted me tady uci neter stim FB a ja jsem zmatena vubec to nechapu 😀 😀

zanetik
8. led 2010

Ahojda Arleťačky po dlouhé době nakukuju a koukám že máte všichni v pase týdny, to mě moc moc těší, je někdo kdo ještě není?
Septim, tebe fakt obdivuju, s holkama teď teda začalo krušný období, všude vlezou, Verunka hned u všeho stojí, takže i padá a brečí, Nela se taky pokouší ze sedu, ta je vůbec citlivá a teď jim lezou vrchní 4zuby, některý už jsou venku, tak jsou i docela protivný, chtěly by se nosit,ale to nejde když jsem s něma pořád sama, trochu si teď na to zvykly co byl s námi tatínek přes svátky doma.
Jinak do teďka to byla pohodička...už aby bylo teplo a budeme chodit ven, doma to je dlouhý, sami si hrajou jen chvíli a jak si k nim sednu, tak po mě obě lezou 😀

coko.joko
8. led 2010

leny16....ne uz tak tyden me to bublinkuje.....ale je to vic a vic......takze cekam kdy dostanu poradnou kopacku pod zebra.... 😀 😀
zdravim zanetiku......mas veselo koukam.......

mysicka.hk
8. led 2010

Ahoj těhulky právě jsem dorazila z práce,
odhrnula sníh a dočetla Vás.
Jste tu někdo? Chtěla bych si povídat jako vy dnes ☹

coko.joko
8. led 2010

mysko ja jsme tu,ale ucim se ten FB nebo jak se to jmenuje...a kun me opet nesel asi pul hodky,takze uvidime jak se mu bude chtit.......no snehu je hodne.....a ma bejt jeste pres vikend

mysicka.hk
8. led 2010

Tady je sněhu mraky.
Jak se povedl obídek?
Mám pro vás další jobovku,
dostala jsem výpověď.

coko.joko
8. led 2010

ne ja to budu delat az zitra k obedu a spis i k veceri......takze se na to musim pripravit a uvidime jak to bude....dnes jsem mela chut na spagetky s bolonesse a tak jsem si je udelala.....
jak mas vypoved to je bordel v tom CR.......ty jsi mela skusebku.....

mysicka.hk
8. led 2010

Ano ještě jsem byla ve zkušebce. Je toho na mě letos nějak moc.

coko.joko
8. led 2010

to taky znam jak se to sere tak se to sere......pred par lety jsem mela kopanec za kopancem 😉

mysicka.hk
8. led 2010

Myslela jsem že si tady popovídáme a nebudu na to muset myslet.
Zase tady jsme jen my dvě. Co se to učíš?

coko.joko
8. led 2010

no vsechny maji plany a ja jsem sama,takze travim svuj cas na netu a sem tam mrkam sem......ale ja nevim jak se to jmenuje Facebook a porad me to tady husti do hlavicky a ja nic nevidim.....tak se tu uz pres 2 hodky smeju.....

mysicka.hk
8. led 2010

Tak tohle jsem vzdala po té aféře v TV.
Jednalo se o zneužívání dat, nebo něco takového.
Potřebovala bych od někoho poradit jestli se vyplatí
jít na neschopenku, nebo na pracák?
Poraďte prosím kdo se v tom vyznáte?

coko.joko
8. led 2010

bych sla na neschopenku,protoze ti bude muset pan majitel platit 😉 jeste par mesicu a pak klidne na pracak.....

mysicka.hk
8. led 2010

Já myslela kde bude víc peněz?
Když budu na neschopence, nebudu moci ven.

mysicka.hk
8. led 2010

Jsem zvědavá co přijde do třetice všeho zlého?

coko.joko
8. led 2010

tak to nevim kde bude vic penez.......v tom se nevyznam 😉 to ti musi poradit nekdo jiny

mysicka.hk
8. led 2010

Stejně děkuju za radu. Jdu mrknout na ulici a
při raklamě mrknu sem. 🙂

coko.joko
8. led 2010

jo jo bez me za chvilku davaji vareni,takze pak mrknu v osm....

mysicka.hk
8. led 2010

Copak ti dnes uvařili?

coko.joko
8. led 2010

jsem se byla jeste vykoupat......to je takova soutez trva od pondeli do patku a hodnoti to,tak ja to porad sleduji delaji tam uplne vse......a nekdy to vypada moc dobre......

mysicka.hk
8. led 2010

Co budeš dělat teď?
Tady v TV dávají obecnou školu,
nejraději bych šla spinkat. 🙂