Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
10. led 2010

Hm, to mám radost, pinďour mi nevadí, ale po tom dloubákovi mi vždy bolí břicho 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Já mám dojem,že vnitřním se ve mě nikdo nerejdil pak ze začátku /teda jen na úplném začátku ano/ a pak zase dr.začal,když to dole kontroluje....

marhulinka
autor
10. led 2010

Janysku no já si pinďu neužívám doma,tak teď si ho budu užívat každé dva týdny u dokyho 😀 😀

coko.joko
10. led 2010

tak janysku ja nemam zadny seznam 😀 😀 ja mam porad hodne casu 😀 .......
marhul me taky porad dela vnitrni UTZ a i vnejsi 😀 a pak me porad strka prsty mezi nozky a neco tam hleda,ale co to nevim 😀 😀 😀 se vzdy musim smat.........
janysku vzdyt to mas jako pindoura,akorad umeleho 😀 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Joooo a zapomněla jsem vám nahlásit,že cukrovku nemáme 😉 No ještě aby,když do šestého měsíce jsem sladké nepozřela...teď nám ovšem chutná 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Janysku já už mám všechno-teda doufám 😅 i sbaleno do porodky 😉

janysek70
10. led 2010

Čoko, to není ono, tento nemá cit 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Coko prstíkem zkouší jaký máš čípek 😉
To si taky užívám,když doma nic není 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐

marhulinka
autor
10. led 2010

Nojo ono to není...není to maso na maso 😀 😀 😀

janysek70
10. led 2010

Jj Marťo, četla jsem, že už máš cestovní horečku a kufr zabalen 🙂

marhulinka
autor
10. led 2010

Dneska Kuba normálně vrtěl prdelkou....jak ji má nahoře,tak jsem ji cítila 😀 Normálně na mě klidně vystrkuje kaďáček 😀

coko.joko
10. led 2010

janysku,to mas pravdu....ale to se da vydrzet..... 😀 😀 i kdyz me to taky neni prijemny,ale co......
marhul ty jsi totis hrozne aktivni a sikovna,takze mas vse pripraveny....ja to porad oddaluji a hlavne jsem trochu poverciva a tak proste zacnu az v unoru.....

marhulinka
autor
10. led 2010

Nojo mě doky řekl,ať koukám mít už sbaleno...že přijít to může kdykoli a chlap pak chudák by mi pobalil loďák 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Coko ty můžeš začít v únoru 😉 Já v únoru už budu tlačit

coko.joko
10. led 2010

teda marhul......to ja si teda neuzivam.....je me to neprijemne......a hlavne,kdyz vedle stoji ten muj a dr.mezi nozkama a povidaji si o hokeji.......... 😀 😀 😀 ale sranda musi bejt........

janysek70
10. led 2010

Jo, to jsem vloni zažila se sousedem, když si holky nechali v nemocnici a on pak na mě zvonil, ať mu jdu pomoci zabalit. A to byla prča, měl to vypsané a nevěděl ani co kde mají a co to je 🙂

marhulinka
autor
10. led 2010

No já věřím,že manža by to zvládnul,všechno jsme tak nějak nakupovali spolu,dokonce jednorázové kalhotky kupoval on 😉 Ten ví i jaké vložky do porodky 😀 Jenže spíš v tom zmatku by mi tam dal ještě bůhvíco 😀 😀

coko.joko
10. led 2010

marhul tlacit budes az v breznu a v unoru jdes na sraz tak netlacit......by jsme se pak nevesli do porodky,kdyby jsme sli za tebou.......

marhulinka
autor
10. led 2010

Coko tak jo beru tě za slovo 😀

coko.joko
10. led 2010

ja si taky myslim,ze by me Vrata zblalil ne kufrik,ale hokejovou tazku 😀 😀 😀 uz ho vidim.........ani nevi kde co je......

coko.joko
10. led 2010

holky mam na neco chut,ale nevim co bych snedl.......asi si pujdu dat sprsku a treba to prejde 😀 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Já tu mám to kapučínko a pak vitamínovou bombu k filmíku....manža nám každý den dělá ovocný koktejl s mrkví a to je mňaminečka...pěkně to teda zaplácne 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Coko koukej prckovi něco dát,když si o to říká!! Nebuď hladová!!! - To mi dneska řekl v obchoďáku manža,že mi jde koupit tu přírodní šťávu z ovoce a já že nechci,že jsem už přežbrunděná...a on hnedka,že jsem na Kubíčka hladová...tssssssss

coko.joko
10. led 2010

no to si taky presuji pomerance,mrkev..ja si asi udelam cokoladku......... 😀 😀 hrozny pres den jsem v pohode a padne vecer a me honi sladky.....

marhulinka
autor
10. led 2010

Jojojo prcek si to hold žádá 🙂 😉

coko.joko
10. led 2010

marhul ja to mam doma porad.....vse musim delat pro prcka a ne pro sebe......a kdyz jsem rekla,ze nebudu tolik jist,tak me hned serval,ze jsem zla a nechci dat nasemu brouckovi nic a porad dokola 😀 😀 takze kdyby si to videla u nas v kuchyni......kam se podivas nejaky ovoce.....vitaminky......a ruzny sladkosti atd......no a to jsem tehotna....nevim az porodim 😀

coko.joko
10. led 2010

tak myska se tesila,ze si popovida a neni tu..........

marhulinka
autor
10. led 2010

Coko teď nosíš jeho mimčo....tak to víš,to musí být....až porodíš,tak už ti třeba tak dopřávat nebude 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Mysi kdepak jsi?? Doufám,že neodhrnuješ sníh!!

coko.joko
10. led 2010

marhul.....az porodim,tak se tu budu potit na tom orbitreku 😀 😀 at jsem pak hezka hubena mamina.....takze to si dopravat nebudu urcite.......
myska se asi lekla.........ze nas tu je tolik 😀