Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
12. led 2010

sept na kolik te vysel ten kocarek se vsim vsudy i s autosedackou 😉

coko.joko
12. led 2010

Tu nikdo......to je divny.........hm.......

mysicka.hk
12. led 2010

Já jsem tu, ale kde jsou ostatní?

coko.joko
12. led 2010

ostatni to nevimmmmmm?????asi nemaji cas.....a ja ho ted na chvilku mam 😉

mysicka.hk
12. led 2010

Čoko tak jak dopadlo pečení?
Promiň že jsem napsala že jsem tady a
na hodku jsem zmizela. Musela jsem
najít pár věcí. 🙂

coko.joko
12. led 2010

mysko v poho,ja stejne delam ty sladkosti a pri tom koukam jednim okem sem.......jsem zavarila ixer srac jeden...prd vydrzi.....a ke vsemu mam malo kremu,ale jen na 6 ks me to nedala a a na to uz prdim.....me to nebavi..........takze jim musi stacit to co maji..... 😀 😀

mysicka.hk
12. led 2010

Alespoň se nepřežerou.

coko.joko
12. led 2010

no to mas pravdu...... 😀 😀 😀 by pak blbe hrali.......

mysicka.hk
12. led 2010

Se s tím patláš celý den a oni to během chvilky slupnou.
Děláš toho hodně? 😉

coko.joko
12. led 2010

ne cely ja to delam postupne...a vzdy me od toho nekdo odtrhne a pak se zase do toho musim nutit...ne jen jednu roladu,20 venecku a 30 satecku.....takze to je pohoda,ale kdyz me porad nekdo vyrusoval..... 😀 😀 ale aspon se zase tak nenudim.......

mysicka.hk
12. led 2010

Tak to jo. Já o víkendu koukala na kuchařskou pohotovost
a tam dělali taky roládu a myslím že jí vyzkouším.

coko.joko
12. led 2010

mysko ja uz ted dlouho nic zase delat nebudu....at si na to az tak chlapci nezvykaji,,,,,,, 😀

mysicka.hk
12. led 2010

Máš pravdu a vyžasovali by to každý týden 😀

marhulinka
autor
12. led 2010

Já se krásně vyspinkala 😉 😉 😉

mysicka.hk
12. led 2010

Dobré ráno Marhulinko. 🙂

coko.joko
12. led 2010

marhul teda ty jsi borec,co budes v noci.....
marhul presne tak.....zadny rozmazlovani......

marhulinka
autor
12. led 2010

Sept taky se těším na fotečky kočárku 😉

Coko tak už hotovo??

marhulinka
autor
12. led 2010

Mysi 😀 dobré ránko 😀 😀

Coko v noci budu taky spát...teda spát,mě se už teď spí špatně...nevím jak si lehnout a prcek mě budí,pak ty cesty na wc 😀 😀

marhulinka
autor
12. led 2010

U nás je to taky jako ve vývařovně-jen to nemusím dělat já héééééééééééééééč 😀 😀
Manža dělá sulc,to si chlapi smlsnou /manža a taťkové/ 🙂

coko.joko
12. led 2010

marhul,ten ja rada to vzdy dela u nas tata a ja si pak krasne smakuji.....ale ted jsem bohuzel o to prisla,protoze delal kdyz jsem tu.......jasne mam hotovo....jeste vyvarim pytle a prdim na to......
no dneska jsem byla 5krat na WC...mazec......mam tak nabourany spanek,ze to neni ani mozny.....ale pres den nechci spat,at v noci aspon chvilku spim.....

marhulinka
autor
12. led 2010

Mě dneska ve tři vzbudil prcek...jinak bych spala,protože ani na záchod jsem nepotřebovala,ale on mě vysloveně vytáhl z pelechu a musela jsem se jít procházet po bytě...to víš,že pak usnul a já konečně mohla taky!!!

marhulinka
autor
12. led 2010

Mysi a jakou dělali roládu?? Já dělám někdy roládu-manža rád s čokokrémem a dělám tu stáčenou za studena 🙂

coko.joko
12. led 2010

marhul to neznam stacenou za studena 😉
no ja pak cumim i z okna protoze nemuzu usnout a tak pozoruji co se kde deje 😀 😀

mysicka.hk
12. led 2010

Do těsta se dává kokos, což já nemusím,
ale krásně jim šla stočit. 😉
http://www.ceskatelevize.cz/program/kucharskapo...

marhulinka
autor
12. led 2010

Coko ty toho ještě neznáš 😀 😀 😀 Stejně jako já 😀 😀 😀
To já se v noci budím,ale pak vždy usnu....jen se musím projít na wc a třeba se napít,nebo jen chodím a přemlouvám Kubíčka,že je noc a má se spinkat.

marhulinka
autor
12. led 2010

Mysi tak místo kokosu třeba mleté oříšky?? 😉

coko.joko
12. led 2010

premlouvas ale je ti to prd platny vid 😀 😀 ja jsme rada,ze jen bublinkuje 😀 😀 😀 az bude kopat to bude horsi....jo to mas pravdu neznam,ale poznam

mysicka.hk
12. led 2010

Oříšky můžu, ale nevím jestli to těsto nebude
tužší a půjde tak krásně stočit?
To by mohla vědět Čoko. 🙂

marhulinka
autor
12. led 2010

Coko ale zase teď už tam nemá prcek u mě tolik místa,takže kopance už tak nehrozí,spíš se tam boulí a vystrkuje prdelku...no a to je někdy doooost nepříjemný už....ale když se projdu,tak naštěstí pak usne... 😉 Jen mě se vždycky nechce vylézat 😠

Mysi no to nevím....já dělám bez přídavků...prostě jen těsto a pak vše dávám do krémíku 🙂

coko.joko
12. led 2010

mysko,tak to opravdu nevim.......skolu uz mam davno za sebou a to si opravdu nepamatuji...... 😀 😀 😀 😀 😀 ale kdyz budou na jemno namlety,tak by to melo jit.....ale to pak nebude BEZE,ale oriskova rolada......