Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
13. led 2010

Určitě to chce si ho prohlédnout "naživo" a vše ozkoušet, třeba tam vážně objevíš nějaký jiný...... a myslím, že všechny mají zásilkový obchod a nebude to poslat problém.

septim
13. led 2010

oni pak ty kocary vypadaji jinak na vlastni oci uvidis treba najdes jinej a lepsi 😀

coko.joko
13. led 2010

no kdyz tam budu s tebou a Vratou tak urcite......najdem jinej.......
janysku to by bylo uplne super,kdyby to poslali..a jak rikas nazivo to omakat........ 😉 ale maj itam pres 200 kocarku,tak to tam budu hodne dlouho 😀 😀 nez je vsechny omakam........

janysek70
13. led 2010

Sep, tak jaký plíny ti to přišly?????????? Se tady člověk furt na něco ptá a nikdo neodpoví 😀

coko.joko
13. led 2010

janysku no preci latkove 😀 to je tady normalka jeste jednou se musis zeptat......... 😀

septim
13. led 2010

dnes mi prislo obleceni na prcka latkove pleny a lehatko do vany, zitra dojde kocar a v patek polohovaci lehatko a kolotoc 😀 dalsi veci necham na pristi tyden at tatka nedostane infarkt

janysek70
13. led 2010

Takže normální čtvercové plíny? Ale to asi nemáš na přebalování, že?

coko.joko
13. led 2010

tak fakt latkove pleny jsem to uhadla 😀 no to by Michal asi nerozdejchal,ale ty mu stejne nerikas ceny jak maji bejt 😀 😀 😀 takze v poho.......lehatko do vany vzdyt mas po holkach 😉 krasny

janysek70
13. led 2010

To já ždímu jen svůj účet, ale ať si nemyslí, postýlku a kočár pěkně koupí zploditel!!!!!!

septim
13. led 2010

to uz taky nemam cokousku jedu od nuly 😀 latkove nebudu davat neboj to je jen tak pod hlavu kdyz ublinkne nebo kdyz ji hodim pres rameno 😀

coko.joko
13. led 2010

presne tak janysku,ty to levny a manzel to drahy......... 😀 😀 😀
to ma sept,az Anicce polezou zuby a jak bude slintat,tak na utirani 😉

coko.joko
13. led 2010

ty si to fakt vse prodala..........no a kdybys to nechala,tak nemusis ted kupovat...... 😉 😉 jako ja a janysek......

coko.joko
13. led 2010

ted koukam z okna a chumeli.......uz zase.........neeeee 😠

septim
13. led 2010

😀 ja rada nakupuji tak mi to nejak ani nevadi 😀

janysek70
13. led 2010

Tady už tky funí a něco se sem asi žene z říše 😀

Já myslím, že kdybych to v závěru sečetla, tak ten kočárek a postýlka budou levnější, než ten zbytek, ale já ho drobek podojím 😀

janysek70
13. led 2010

Tak já budu mít pár kousků těch vkládacích bambusových látkovek, pár klasických a budu to prokládat dle pračky a spěchu jednorázovkama. Mně vadí ty opruzený dětičky, z těch jenom jednorázovek, tak se pokusím, tý prdelce trošku ulevit.

coko.joko
13. led 2010

sept to vim,ty mas tu manii porad neco kupovat a kdyz jeden den nenakoupis tak jsi nervni.... 😀 😀 😀
janysku....no tak bacha az budes dojit 😀 😀 😀 a to vis,kdyz tady chumeli a funi, tak at z toho mate i vy v CR neco,proto to posilam.. 😀 😀 😀
tak holky jsem s vama rada,ale jdu se ustrojit a jdem ven trochu na vzduch a pokoukat co maji noveho v obchode 😀 😀

marhulinka
autor
13. led 2010

Aaaa tady se přebaluje 😀 😀 😀

marhulinka
autor
13. led 2010

Janysku tak to máš pravdu,že to okolo vyjde na víc než kočárek 😀 Já už to ani nezpočítám 😀 😀 😀

coko.joko
13. led 2010

no janysku a proc myslis,ze me mamaka koupila ty pleny latkove....protoze pry nemuzu davat ty papirove,protoze nekde cetla,ze se mimi rychle oprudi a tak me nakoupila latkove..... 😀 a mysli si ,ze je budu davat.....

septim
13. led 2010

nam jednorazovky funguji super nedam dopustit jakó male zadna opruzenina 😉

coko.joko
13. led 2010

marhul,protoze ty se nedopocitas......mam toho tolik... 😀 😀
ale neni to spatny napad to scitat a schvalne kolik to stoji......

leny2
13. led 2010

Tak už jsme taky doma, koukám, se probírali plíny. Já jsem si u Honzíka nakoupila asi 70 plín a točila jsem jich asi 20, jen tak pod hlavičku a na utírání a když bylo potřeba ze začátku na nožičky, jinak nedám dopustit na jednorázovky a můžu říct, že taky jsme neměli nikdy opruzeniny.

Septim, monitor dechu budu kupovat na ten kupon z kufírku, je to Babysence II a stojí 1950,- Kč.

marhulinka
autor
13. led 2010

Já se před chvilinkou probudila,jsme nějaké záhadně všichni usnuli,jako že se jdeme jen natáhnout a pomuchlovat a najednou chrchrchr 😀 😀 😀

marhulinka
autor
13. led 2010

Coko já si to ze začátku psala,kolik to stálo...pak jsem přestala 😀 Stejně to člověk musí koupit...

Jinak opruzené děti jsou většinou,když se málo přebaluje,chce to prostě častěji...a taky ze špatných plínek...někdy až moc těsní a tak...např.u švagrové přímo dětská dr.řekla,ať Huggies nedává,protože prý z nich jsou hodně dětičky opruzené!!
Já budu používat taky jednorázovky,látkové jen pod hlavinku,na otírání...na široké balení mám kdyžtak přímo ty kadutky s vkládací vložkou a ty se dávají klíďo i na jednorázovku navrch přes oblečení 😉

leny16
13. led 2010

Ahojda děvčata 😉
také jsem dnes byla nakupovat v Tescu 😀 , koupila jsem 6 krát body jen za cca 175 Kč 😉 a ještě se tam hodlám vrátit 😀
Jany- ten prostřední kočárek se mi líbí nejvíc 😉
plínek mám 15 a stačí to zatím bohatě. Tak tech 20 vám bude jak říká leny stačit.
Huggies plenky používám taky a zatím žádné opruzeniny, ale samozřjmě se musí často přebalovat u všech plín, to zase potvrzuji marhulce 😉
Dnes jsem vyzkoušela ty zelený plínky v akci z Tesca a jsou také dobré, asi si jich koupím pár do zásob 😉
uhlíček- máte krásné miminko a neboj po 6- nedělí se mu spánek snad začne srovnávat a jak říkáš- vždy může být hůře 😉

leny16
13. led 2010

holky, tahle postýlka je bomba a za bezkonkurenční cenu 😉
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=174&list=...

coko.joko
14. led 2010

Zdar,
vcera me nesel kun,takze jsem vubec nemohla kouknout,tak jsem si uzivala s Vratou.....teda ve vsi slusnosti ZE?Behem nacitani teto stranky jsem snedla 2 parky s houskou,2 pivka cerny,nanuka a po pul hodine jsem sla na telku....hrozny....co stim porad delaji.....
leny 16 ta postylka je uplne nadherna....a za tu cenu jeste lepsi..... 😉 oni maji krasnych veci,by clovek musel,ale krast,aby to mohl vse mit......

marhulinka
autor
14. led 2010

Krásné ránko já teprve před chvíli vylezla z brlohu...a jsem jak praštěná po palici 😀 😀 Ne a ne se k něčemu rozhoupat...a to bych určitě ještě spala,ale vzbudil mě mobil,měla jsem ho samozřejmě tady vedle v pokoji,tak jsem musela vylézt 😀

septim
14. led 2010

dobre rano postylka moc hezka 😉 cokousku ty si ale papkas 😀 ja jedu az dam holkam najist do mesta na kavicku doma me to neba. Za hodinu prijede kocarek ja se strasne tesim jsem na nej moc zvedava 😀