Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
14. led 2010

Sept hezky se s kočíkem pomazli,to se ti nebude ani chtít odjet na kávičku 😀

coko.joko
14. led 2010

sept.....to je tim,ze me ten kun sere........a nejde,proto zeru.....jak se tu kazdy den nervuji....kocarek hura se tesim koukej ho nafotit a dat do albicka chci ho videt......a budes ho mit doma,abych ho videla,az prijdu na kavicku 😉 tak si dej za me tu dobrou mlikovou penu.......
holky kouka nam tady slunicko.. 😵 😵
jo a vcera jsem byla ve meste a koukala jsem na nejaky veci co chtela koupit kamoska a koukam kde mam Vratu a ten stal u malickych veci a porad se tam v tom hrabal a tak jsem sla za nim a on podivej to je krasny ty soupravicky s medvidkem PU.....tak jsem myslela,ze to koupi a ne ☹ pry mame jeste cas........ 😀 tak to nechapu.....

septim
14. led 2010

to si pis uz se u neho vidim, jak budu porad nasazovat autosedacku korbu nebo sportak 😀 jsem na nej strasne zvedava 😉 kdy jede kdo vubec na kontrolu ja jedu do Kostelce 21.1 na velky ultrazvuk jdu uz k doktorce. Ona zatim bude v praci jen uterky a ctvrtky 😉

septim
14. led 2010

to je na nasra.. cokousku a zrovna pu je takovej hezkej 😉 kocarek bude doma nemame ho kam jinam dat 😒

leny2
14. led 2010

Ahoj holky,
dneska měli ve škole den otevřených dveří, tak jsem se šla podívat na dvě hodiny, ta učitelka musí mít teda trpělivost s těma dětma, to vám řeknu. Náš mladej byl zrovna hodný,asi že jsem tam seděla, nebo pomohla naše domluva domácí,tak hlavně aby mu to vydrželo.

leny2
14. led 2010

Včera si Honzík užil prcka v bříšku, jak se mlel, furt měl ruce na bříšku a pak ho sledoval, jak se celý vlní. 🙂

marhulinka
autor
14. led 2010

Sept já jedu do poradny a na krev den po tobě 😀 22.1. 😉

Coko no teď to už hezky dlouho nejde vždy večer...asi by jim měl někdo napsat,to je k vzteku...!!!
U nás slunce blunce není a do konce týdne asi ani nevyleze,podle předpovědi....já chci jaroooo!!!!!!!!!
Tak my bychom už to měli doma 😉 Manža jak něco objeví,tak to prostě musí hnedka být...včera večer mi tu říkal,že koupíme tu kostku na hraní,co jsme posledně viděli!! No hrůza...je horší než ženská!!! Tak jsem mu to musela rozmlouvat,že je na ni ještě čas 😀

leny2
14. led 2010

Septim, já jedu na velký ultrazvuk 28.1. 🙂

septim
14. led 2010

tak to je zase o fousek treba se tam nekdy sejdeme 😀 jinak uz mame jmeno ktere dma urco bude to Barunka 😉

coko.joko
14. led 2010

marhul je to fakt des.......a ja prijdu o nervi,jak to blbne......nevim co stim delaji......
sept tak super se tesim az ho omakam i ja.....no ja dnes jeste napisu do toho obchodu,jestli je ta moznost kdyz si ho objednam u nich jestli me ho poslou sem do nemecka 😉 tak jsem zvedava co nam napisou

leny2
14. led 2010

Septim, to je krásný. 🙂

janysek70
14. led 2010

Ahojtě 🙂
Jsem pozdě snídala a teď jsem si zatopila, bylo tu vlezlo
Já jedu 22.1., ale jiným směrem 🙂

coko.joko
14. led 2010

lany2.to vis ucitelky musi mit nervi jako blazen ja to vidim u brachy a to malej Kuba chodi do skolky zatim,ale co dokaze to je neskutecny...... 😀 😀 😀
sept Barunka 😵

leny2
14. led 2010

Coko, kdy ty jdeš na další ultrazvuk? To bude asi napínavý, co? Holka nebo kluk?

marhulinka
autor
14. led 2010

Seeeeeeeeeeept nádherné jméno!!!!! Barunka jsem měla být já,no nakonec nejsem....ale mě se to moooooooc líbí 🙂 😉 Takže chválím výběr!!!

leny2
14. led 2010

Ahoj Janýsku,
taky bych měla jít zatopit, ale čekám, že za chvíli dorazí naši domů, tak zatopí.

septim
14. led 2010

nam se to taky moooc libi, tak uz to konecne 😀 holky tak co myslite ma tam cokousek holku nebo klucinu 😀 ja mysli ze to jen na papir spatne napsal Dr a je to kluk ale bude to jeste dlouhe cekani nejdes tam az 1.2? cokousku

septim
14. led 2010

Zdar janys jak je? ja jsem blinkala naposled vcera neco mi moooc nesedlo 😀

coko.joko
14. led 2010

leny ja jdu 1.2 na tu cukrovku ve 14 hod.a mezi tim me udela dr.ultrazvuk.Ale ja verim v toho kluka,protoze nam nas dr.ukazoval pindu a tak proste verim....... 😎 a kdyby holka....tak to bude Terezka...... 😀 😀

marhulinka
autor
14. led 2010

Coko a byl to pinďa?? Nebyla to pup.šňůra?? 😀 😀 My máme pro holčičku taky vybranou Terezku...na té jsme se shodli hnedka 🙂

septim
14. led 2010

Terezka moc hezke to je moje sestra tak at to je radsi holcicka 😀

coko.joko
14. led 2010

sept....preve spatne to napsal on byl hotovy,ze mam eroticke kalhotky na sobe a porad na me koukal takovej mladak a tak se preklepl 😀 😀 asi musim nosit nejaky babkovsky 😀 😀

coko.joko
14. led 2010

Sept to teda ne..........kluk a dost.......a bude to LENNY uz je to jasny......a nam se to jmeno proste libi a at si kazdy rika co chce......hlavne v CR........ 😀 Terezka to je jasny ma svatek na Vratovi narozky a proste to je uzasny jmeno....
marhul nebyla mam doma i fotku z UTZ jak ho tam ma..... 😀

septim
14. led 2010

myslis ze je to kalhotkama 😀 😀 😀 to se mi nejak nezda 😀 😀

janysek70
14. led 2010

Térezku mám jááááááá 🙂 , ale přesto, že jí tak oslovuji, mám vnitřní pocit, že tam bude klučina 🙂

Čoko, co by viděl na kalhotkách, když jsi na něho vystrkovala celou brembeřici 😀

septim
14. led 2010

ja cetla knizku Rikali mi Lenny ale byla to holcicka 😀

janysek70
14. led 2010

Jsem byla dole pro poštu, přišlo mi to vibrační lehátko a má i dečku a už jsem honem zkoušela, zda funguje. Za 400,- je naprosto kouzelný

septim
14. led 2010

to je super janysku 😉 a cena uzasna 😉

coko.joko
14. led 2010

no prave....to taky nevim,ale porad na ne koukal 😀 a janysku kdyz ti dela UTZ,tak na nej celou nevystrkuji jen bruch a kus kallhotek je videt........ 😀 😀 😀
Tak nakonec janysku mame holky obe a budou to Terezky 😀 😀

coko.joko
14. led 2010

janysku nafot a hod do alba at vidime 😉