Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
14. led 2010

Já peču kuřecí stehýnka a k tomu rýži, už by to mělo být hotové, tak jdu papat.

leny2
14. led 2010

Marhulinko, gulášek jsme měli teď o víkendu. 🙂

leny2
14. led 2010

Ale jinak taky nevím co furt vymýšlet, je to stále dokola.

coko.joko
14. led 2010

marhul ja ty gulase moc neovladam 😀 to je napad sunkafleky ty jsem uz dlouho nemela 😉
si pripadam jak v tom filmu Pelisky.......pisu si jidelnicek a porad dokola.... 😀 😀 jen tam bylo porad rajska 😀 😀
jsem si ted dala plevku trochu vylepsenou cesnecku....a az prijde Vrata tak si dam jatrovou omacku s ryzi..... 😀 😀 a zitra delam spiz kureci s bramborem....a so.ne.nevarim jsem sama.......

coko.joko
14. led 2010

leny prave porad do kola a nejvic me stve,ze tady pak stojim u ty plotny a za pet minut je po tom....to me tak nebavi......holky bych potrebovala nejaky pana aby u nas varil 😀 😀

coko.joko
14. led 2010

co jste se vsichni prejedli a spite nebo co........ 😉 😉 jsme se ted koukla do zrcadla a jsem v soku.....opet mam bedary a porad na stejnym miste.......

marhulinka
autor
14. led 2010

Já jdu zase nakouknout 😕
Coko a víš to,že krásu berou holčičky?? 😀 😀 😀

janysek70
14. led 2010

Čoko, že by????? 😀

Jsem dala 2 fotky Verči s Beníkem, to byl ještě zarostlý jako santus 😀 , teď je drobounkej, jen uši má jak netopýr 😀

marhulinka
autor
14. led 2010

Janysku Beník je rozkošný a za chvíli vám takhle bude hlídat vašeho prcoška 😉

coko.joko
14. led 2010

no to vim,ale me to bere nas prcek,protoze bude asi model....uz ted vzdy na UTZ se predvadi...... 😀 😀 😀 jsem se prejedla a jsem uplne jako balon....... 😉

coko.joko
14. led 2010

janysku to je krasny psik....a Verca jak roste si pamatuji jak si psala,ze se narodila 😉 to je hrozny......

leny2
14. led 2010

Jsem byla s Honzíkem bruslit, já jsem se jen dívala samozřejmě, tak jsme se vyvětrali a šup domů do teplíčka.

leny2
14. led 2010

Janýsku, Beník je krásný a máš ho vyfocenýho ostříhanýho?

leny2
14. led 2010

Nikdo nikde, tak jdu žehlit.

marhulinka
autor
14. led 2010

Tak já se zase krásně vyspinkala 😀 😀

Žehlení mě čeká večer a pak zítra 🙂

septim
14. led 2010

fuj zehleni nesnasim proto nedelam 😀 kocar nadhera jsem z neho hotova uplne super krasne se s nim jede az bude cas nafotim nebo se stavte 😀 cokousku koukni do alba dala jsem tam tvuj kocar na netu jsem koukala i s autosedackou stoji 9 000,-

marhulinka
autor
14. led 2010

Takže se kocháš,co?? Já už se těším až vyrazíme do terénu...kočík máme zatím u rodičů,ale v únoru už si ho přivezeme 🙂

coko.joko
14. led 2010

ahojda ja se ted vratila byla jsem nakupovat a koupila jsem mixer,ktery me vyhorel 😀 a chci jeste kameru,ale premyslim jakou a tu jak mame doma je super,ale asi baterka v pr...a tak pujdem do novy a tuhle vyhodime....
sept nafot ja chci videt..moc.......ten kocarek......je nadhernej se me fakt moc libi sept mas jednicku.....ted jsem koukala na maila napsala me pani,ze se da objednat a ze me ho i poslou na dobirku sem,tak super....budu mit modry kocarek........jupiiiii

coko.joko
14. led 2010

tak jsem ted mluvila s tou pani a je to super mam ji k porodu a pak po porodu je to ceska a hrozne prijemna....takze mam radost...... 😀 😀 😀

coko.joko
14. led 2010

tak tu nikdo,tak ja jdu na vecu....

marhulinka
autor
14. led 2010

Já si rozdělala to žehleníčko,tak jdu juknout...budu to žehlit asi do neděle 😀 😀 😀

Coko jupííííííííí tak to je bezva,že ti ho pošlou 😉 😉 😉

coko.joko
14. led 2010

marhul jupiiiiii ja mam radost jako mala........fakt jsem asi prdla,ale mam takovou radost,ze se me dneska dari.....kocarek,pani na pomoc a do toho nase mama,ze koupila zase bodicka a kosilku a nejaky dupacky no proste,kdyz se dari tak se dari........

leny2
15. led 2010

Ahoj holky,
dneska jsem tu první. Koupila jsem si ráno v obchodě hrušku, ale ta je slaďoučká, tak si tady pochutnávám.

Marhulinko, taky peru a žehlím, ale musím postupně, nemám to kam věšet všechno. Já těch věcí mám, že bych s tím ustrojila snad trojčata.

Včera jsme zase měli debatu o jménech, manžovi se zase teď začal líbit Vojta, jsem mu říkala, ať už se rozhodne,aby jsme to vůbec do porodu měli vymyšlený. Holka ta je jasná Verunka, to už od začátku.

leny2
15. led 2010

Asi ještě chrupáte, tak jdu něco dělat, nakouknu za chvíli.

mysicka.hk
15. led 2010

Dobré ráno všem. 🙂

marhulinka
autor
15. led 2010

Krásné ránko všem...já jsem vzhůru asi hodinku,ale pracuji 😉 Za chvíli si půjdu udělat snídaničku,tak budu tady 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Leny no já prala jednu pračku za druhou...taky ne v jeden den-to se ani nedalo 😀 Mám doma dva sušáky,tak byly pořád plný...no a dneska poslední dva sbírám a mám to hotovo...takže víkend bude žehlící 🙂

mysicka.hk
15. led 2010

Ahoj Marhulinko, stále pereš? 😉

mysicka.hk
15. led 2010

Alespoň tu novou žehličku pořádně vyzkoušíš. 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Mysi už tu mám poslední dva plné sušáky...a pak už jen plínky 😉 Za to tu teď mám hory žehleního 😀 Včera jsem vyžehlila povlečeníčka.... No žehlička bude mít pěknou zkoušku 😀 😀

Copak máte dneska všechny v plánu???