Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
15. led 2010

Je nová, musí něco vydržet a když ne, tak ji půjdeš reklamovat že nic nevydrží. 😀

mysicka.hk
15. led 2010

Já jsště nevím co dnes budu dělat. Možná něco vyperu
a něco málo poklidím. 😉

coko.joko
15. led 2010

Ahojda holky,
leny...no neboj snad do porodu to manzel stihne a rozhodne jaky jmeno....ja jsem si vcera koupila Pomelo a cely jsem to snedla a taky to bylo moc dobry 😀 😀
marhulpekne zehli,atto mas krasne pripraveny 😉
mysko,a ty odpocivej 😵
ja mam obed od vcera,takze dnes nevarim....jen polevku a odpolko si musim jit pro vitaminky do lekarny a pojedu se podivat do velkyho centra na hadry,ale jen podivat,nemuzu nic koupit....myslim na sebe.... 😀 😀 pripada me,ze me nejak rychle roste brisko 😉 😉

mysicka.hk
15. led 2010

Ahoj Čoko já nemůžu jen tak nic nedělat.
Musím máknout než půjdu do práce. 😉

marhulinka
autor
15. led 2010

Tak já už si udělala snídaničku a sebrala jeden sušák 😉 Jo a taky mám nové fotečky břucha...tý vado...tak ve foťáku jsem se málem lekla 😅 Pak to stáhnu a ukážu,to jste ještě neviděly 😀 😀

Coko taky jsme večer měli Pomelo...a další máme na dnešek 😉 Budu žehlit po částech,bych u toho nevydržela tak dlouho stát 😀

Já dnes taky nevařííííííííííííííím,večer se tu stavovali rodiče a přivezli nám rizotko a karbanátky s kaší 😀 Jooooo mám to dobře zařízené 😀 😀 😀 😵 😵 😵

Dneska budu tedy jen žehlit,povalovat se,taky budu tady 😉 A zítra nás čeká dopolko město...jede i mamča,tak prolezeme obchůdky 😀 No já teda jenom zase na čumendu 😀 Néé musím si koupit ještě podprsenku 🙂

mysicka.hk
15. led 2010

Téééééééda rizotko, to není špatný nápad. 😉
Máš to opravdu dobře zařízené. 🙂

coko.joko
15. led 2010

marhul ja se tesim na kveten,to prijede moje mamca aspon na mesic a bude me pomahat a tak budu mit taky pohodu a treba i uvari 😉 uz se tesim....jo pomelo je moc dobre,ale ja jsem hrozny prasatko a snim ho cely sama 😀 😀
mysko,prave odpocivej,pak zase budes makat,tak at mas ted pohodu 😵

mysicka.hk
15. led 2010

Hledám na netu práci, ale nic moc. 😒

coko.joko
15. led 2010

no mysko z praci to je vzdy tezky neco najit,ale taky zalezi co chces delat...... 😉

septim
15. led 2010

zdravim tak jsem uklidila koupelnu ted peru a moc se tesim az zver nakrmim a pujdu si lehnout, vecer kdyz to dopadne pujdu do kina a zitra ma nejstarsi ditko zapas v basketu tak se tesim jk ji to pujde 😀

coko.joko
15. led 2010

sept,nafot v mezi case kocarek a dej ho na konika ja chci videt. 😉

mysicka.hk
15. led 2010

Budu dělat cokoli jen ne na 3 směny.
Nejhorší je že mám nepojízdný auto.
Přímo tady není skoro nic. 😒

septim
15. led 2010

kdyz ja muzu nafotit jen s hlubokou korbou a s autosedackou na sportak ho musim celej prestavet a to se mi uz nechce mam to uklizene 😉 ale neboj za mesic ho uvidis
😀

coko.joko
15. led 2010

no tak teda jo,kdyz se ti nechce tak ja si pockam na unor...... 😀 😀 😀 na co jdes do kina...no kdybys nesla jako semnou v lete,tak si precti o cem to je 😀 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Coko taky tu budu mít chvíli mamču,tak se těším,jak tu budeme válčit společně 😉

Mysi no s prací je to strašný ☹

mysicka.hk
15. led 2010

Čoko ty už máš kočárek u Sep, nebo mi něco uniklo. 🙂

coko.joko
15. led 2010

nojo marhul,ale ty mas kousek od sebe,ale ja takovou dalku,tak si budu uzivat....a doufam,ze nas pak pusti aspon na chvilku do CR.abych mohla ukazat prcka tatovi,babicce a vlastne cely rodine 😉 😉

leny2
15. led 2010

Tak mám vyžehleno, další dva sušáky vypraný, už jsem se i najedla, měla jsem od včera stehýnka s rýží, uvařila jsem si čajík a zhřeším, dám si jednu bombičku, jak jsem ji tam ráno viděla v krámě, tak jsem na ni dostala strašnou chuť, dlouho jsem ji neměla.

Marhulinko, už se těším na fotečku bříška.

marhulinka
autor
15. led 2010

Tojo obě babičky mám kousek,jednu hnedka naproti 😀
Už se těším,že tu se mnou mamča ty první dny bude...však už tu má připravený pokoj 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Jůůůů bombičku,jo?? No to mláděti dopřáváš 😀

leny2
15. led 2010

To máš fajn, že máš obě babičky blízko, já mám svoji mamku pod náma a tchýni asi 15 km. 🙂

marhulinka
autor
15. led 2010

Nojo ale od jara do podzimu je jedna babička pryč...a moje mamča bude pracující babička...ale my stejně budeme hodně na chaloupce 😉

leny2
15. led 2010

Tak jak průběžně žehlím a rovnám věcičky podle velikostí, tak teprve čumím, co toho mám.

leny2
15. led 2010

Moje mamka je zatím taky ještě pracující, ale důchod už se blíží pomalu, byla bych ráda, než půjdu do práce, aby byla už doma a měla jsem v případě potřeby hlídání na děti.

leny2
15. led 2010

Kam to jezdíte na chaloupku?

coko.joko
15. led 2010

leny teda bombicku.....to je mnamka.....ja jsem se vcera stavila s Vratou na kavicce latte a dala jsem si jahudkovy dortik a pak jeste cokoladovy taky moc dobry......
marhul tak to mas fakt kousek......mamku i babicku 😉
mysko ne ja zadny jeste namam musim si teprve vybrat v tech Kuklenach az tam pojedu s Vratou....to je sept kocarek vcera ji prisel.......

leny2
15. led 2010

Coko, tak to si taky pěkně mlsáš. 🙂

coko.joko
15. led 2010

leny bud rada,ze toho mas hodne,to se nestrati.........
me dneska psala kamoska,ze uz ma pro me pripraveny ten monitor dechu,chuvicky a nejaky vecicky po Adamkovi,tak jestli to pry budu chtit tak me to pujci 😉

leny2
15. led 2010

Dneska asi nebude žádná sportovní aktivita, to včerejší bruslení Honzíka nějak zmohlo, říkal, že ho bolí nohy. Ale musela jsem ho pochválit, jak mu to šlo.

leny2
15. led 2010

Coko, ono se ti to taky pomalinku začne střádat ty věci, však máš ještě kupu času. To je výhoda, když ti to někdo může půjčit. My jsme skoro všechno kupovali, ale zase jsme si to schovali, chtěli jsme dvě děti, tak to využijem a pak to půjde pryč.