Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
18. led 2010

Nejezdíte lyžovat někam?

septim
18. led 2010

kdyz jsem nebyla tehu a pred holka jsem jezdila hodne do Orlickych hor myslim na Martu se ten vlek jmenoval a nebo do Ricek ale ted jsem na tom tak 4 roky nestala ale lyzovani mam rada 😉

leny2
18. led 2010

No jo teď to nejde, už se těším na příští zimu, prcka dáme k babičce a pojedu s klukama lyžovat.

leny2
18. led 2010

Teď se můžu na ně jenom dívat.

leny2
18. led 2010

Copak budeš dneska vařit?

janysek70
18. led 2010

Ahoj kočky při pondělku....., posílám platby přes net a jdu se osprchnout, volala jsem si dokymu, zda můžu přijet, páč mi pořád bolí břicho a začala jsem špinit, tak mi držte pěsti, dík....

leny2
18. led 2010

Janýsku, budu na tebe myslet, ať jste v pořádku.

janysek70
18. led 2010

Hm, tak musím vydržet, páč kreténi vypli vodu 😠

leny2
18. led 2010

Bereš ještě utroš?

janysek70
18. led 2010

Jo, ještě ho mám do pátku. Za celou dobu jsem ani jednou nezašpinila, ani v začátku 😒

septim
18. led 2010

janysku drzim palecky ale urco vse bude ok 😉 leny nevarim Michal mi priveze obed z prace kde je cokous vcera tu nebyla snad je ok 😉

akvy
18. led 2010

Janýsku...ahojky, v kolik jedeš? Budu na tebe myslet...

janysek70
18. led 2010

Až se vykoupnu, oholím a umyju si hlavu, ale kdoví, kdy to pustí.

leny2
18. led 2010

Septim, to máš dobrý a co holky papají?

leny2
18. led 2010

Janýsku, neboj, bude to dobrý, pak nám hned podej info, budem tu čekat.

akvy
18. led 2010

Janysku...hlavně buď v klidu,blbci teď musí zavřít vodu, tak se opláchni dobrou vodou, nebo tak něco, blbej nápad asi....

septim
18. led 2010

se na koupani vyprdni a doktorovi rekni ze netece voda 😀 leny ja holkam nevarim jidlo jim kupuju 😉 dnes jim dam rizito 😀

leny2
18. led 2010

Co ten kůň poblázněnej dělá, vůbec mi nešel. 😠

marhulinka
autor
18. led 2010

Krásné ránko...tak mi kůň konečně naskočil...už jsem to chtěla vzdát

leny2
18. led 2010

Ahoj Marhulinko, jak je? Copak máš dnes v plánu?

marhulinka
autor
18. led 2010

Mysi tak dneska ti přeji ať máš úspěšný den,ať prácička dopadne 😉

Leny2 u nás taky děsný...už mě to počasí seránkuje...kdo v tomhle má někde cestovat 😠 😠 😠

Sept u vás nechumelí?? Tady joooooooooooooooo 😠

leny2
18. led 2010

V pátek jedeš na kontrolu?

marhulinka
autor
18. led 2010

Leny dneska opět pomalu žehlení,kvůli zádům vydržím vyžehlit vždycky jen pár kousků...nějak mě bolí 😠 Jinak vylezu jen s pejsanem za barák a nikdo mě nikam nedostane!!!
Jojojojo v pátek mám poradnu a předposlední krev na protilátky....teď už jezdíme každé dva týdny 🙂 Tak se těším na prcka

marhulinka
autor
18. led 2010

Janysku myslím na vás...nejsi v období,kdy bys měla ms???

leny2
18. led 2010

V týdnu myslím už hlásí jen občasné sněžení, tak to budou silnice holé, to bude dobrý, dneska je to zase kalamita.
Já jsem při žehlení pidi věciček seděla, taky mě bolí záda, když dlouho stojím.
U nás napadlo tolik sněhu, že když šel ráno chlupáč čůrat, tak zapadal do sněhu.

marhulinka
autor
18. led 2010

Jééé tak sednout by bylo dobrý,ale to nemám takovou židličku ☹ ☹ No to neva,dělám to prostě po chvilinkách 😉

leny2
18. led 2010

Já žehlím na stole, mám na něj takový přehoz.

marhulinka
autor
18. led 2010

Aha tak to jo...no já mám prkno....ale je suprový,krásně široký,ale nemám k tomu tak šikovnou židličku ☹

Tak jdu něco pomalu dělat 😉 A budu chodit nakukovat 🙂

leny2
18. led 2010

Já dnes peru normální prádlo, jinak nic v plánu nemám, ale musím něco vymyslet, abych se nenudila.

leny2
18. led 2010

Jdu hledat inspiraci na dort pro synáčka, bude mít narozky, tak bych mu mohla upéct nějaký zajímavý dort.