Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
20. led 2010

Proč by ses měla stydět, když na to máš, můžeš se aspoň věnovat hezky holkám.

coko.joko
20. led 2010

sept ja vim to bylo jen malicky rejpani 😀 😀 vim jak to u vas chodi,ze chudak Michal musi zehlit,kdyz prijde z prace domu....ne jednou jsem ho videla u toho prkna....
leny langose mam rada.moje mamka je taky dela doma a ja jsem se vzdy prejedla 😀

leny2
20. led 2010

Marhulinko, já jsem taky taková, že si to chci udělat sama, proto to raději udělám všechno o chvíli dřív, kdyby se náhodou něco dělo.

leny2
20. led 2010

Coko, langoše máme všichni rádi, každý s něčím jiným.

coko.joko
20. led 2010

no ja jsme zase rada kdyz me nekdo pomaha,takze kazdy je nejaky....me tyhle prace nebavi a nikdy nebavili,takze jsem rada,ze mam hodnou mamku a ta me pomuze....pripadame me to strata casu stat u prkna a zehlit..... 😀 😀 😀
jo,leny to ja mam rada se syrem a s kecupem je mamka velka.....

leny2
20. led 2010

Tak já jdu něco dělat.

marhulinka
autor
20. led 2010

Hmmmmm langoše je dobrý tip,dlouho jsme je neměli....ale raději bych si je dala,kdyby mi je někdo udělal 😀 😀

Leny přesně tak,člověk neví a nechtěla bych,aby pak všichni lítali a museli to dělat 😀 Takhle budeme hezky připravený a miminka přijdou do připraveného...všichni budou v pohodičce...a moje mamča tu první dny bude s námi,tak mi tím pomůže až až 🙂

Coko já si právě u žehlení pouštím filmečky a ani mi to tak už nepřijde...to dřív mi to vadilo víc 😀

marhulinka
autor
20. led 2010

No já už tady slintám,toho langoše bych si taky dala,hezky česnek,kečup a sejránek...mňaaaaaaaaaam

coko.joko
20. led 2010

taky marhul slintam,ale to delat nebudu,protoze to Vrata neji,takze pro sebe to nema smysl 😀 😀 si dam radsi koblizek 😀 😀

marhulinka
autor
20. led 2010

Tak já jdu něco dělat a budu chodit nakukovat... 🙂 😉

coko.joko
20. led 2010

jo,jo makej te holky,at to mate vse hotove 😀 😀 ja si dam nozky hore a budu odpocivat 😀 😀

marhulinka
autor
20. led 2010

Coko jen počkej,až budeš něco dělat ty!!! My už budeme mít nožky dávno nahoře 😀 😀 a taky se ti budeme smát a popohánět tě 😀 😀

septim
20. led 2010

leny 2 pani mi zehli a poklizi opravdu za dobre a rozumne penize tak jsem moc rada a ja si alspon odpocnu 😉 langose bych taky dala ale nedela mo dobre cesnek a bez cesneku to neni ono 😉

coko.joko
20. led 2010

marhul az ja budu delat a zehlit vecicky,tak vam to rikat nebudu a vy si do me nebudete rejpat 😀 😀 😀 a budu vam porad rikat,ze mam dost casu 😀 😀 😀
sept,me taky ted nedela dobre cesnek a a ni cibule..ble.....

septim
20. led 2010

ja kdyz si to dam citim to v sobe celej den hruza, a co ty ze jdes ted az tak dlouho na kontrolu?

coko.joko
20. led 2010

no ja jdu 1.2 to je akorad,vzdyt jsem tam do ted chodila kazdych 14 dni a mam chodit jednou za mesic....tak me to i vyhovuje.....a mam rovnou i tu cukrovku,tak to budu mit vse najednou....doufam,ze ji namam,by me mrsklo.....je ted koukam a venku je slunicko a nadherne......

septim
20. led 2010

neboj nebudes ji mit 😉

coko.joko
20. led 2010

jo nebojim 😀 😀 a kdyby jo,tak to neni tak hrozny ne? 😀 bych drzela dietku a aspon bych tolik nenabrala 😀 😀

leny2
20. led 2010

Já je jím taky bez česneku, taky mi nedělá dobře, ale ani dřív.

leny2
20. led 2010

Neboj Coko, cukrovku mít nebudeš, mě zatím nikdo nevolal, tak jsem to měla asi taky dobrý.

marhulinka
autor
20. led 2010

Tak jsem byla na louce s pejsanem,chodníky jsou krásná klouzačka...ale na louce nám svítilo sluníčko a krásně se to blýskalo 😉 Ani zimička nebyla....

Coko ty potvůrko!!! Jen počkej my ti dáme!!! 😀

marhulinka
autor
20. led 2010

Tady nikdo cukrovku mít nebude,na srazíku dáme nějakou baštičku 😉

coko.joko
20. led 2010

jak dlouho se pak ceka na ty vysledky? 😉
marhul,taky slunicko mate tady je taky a nadhera,uz se tesim na prochazku okolo Ryna...udelam fotecky a ukazu vam jak se krasne kulatim...... 😀 😀 😀

marhulinka
autor
20. led 2010

Jůůů těším se na fotečky...!!! Procházka bude super,viď?? My s manžou jdeme odpolko randit,tak pak taky půjdeme domů procházkou alespoň kousek 😀

coko.joko
20. led 2010

no to vis ja se tesim,okolo Ryna to je krasny,kdyz jezdi lodky,huci Ryn a jeste jestli uz tam maji hospudky otevreny tak sedis a jsi jak u more....muzika,palma a fakt krasa.... 😀 😀 a musim toho vyuzivat,kdyz je doma semnou Vrata 😀 akorad je chudak domlaceny,tak snad se mu bude chtit 😵

marhulinka
autor
20. led 2010

Závidím,taky bych brala takovou prochajdu,pak si sednout na mňaminkové latté hmmmmmmm

Hezky se o něj starej...a bacha na procházce,aby to nevypadalo na domácí teror 😀 😀 😀

coko.joko
20. led 2010

no marhul,jeste,ze mu to nemodra,zatim to ma jen natekle a cerveny pres celou tvar ☹ ...je latte s vanilkou je moc dobre....neboj u vas to bude taky za chvilku......ale me to vzdy tak nakopne,kdyz je tu krasne..a to nechci videt pres leto 😀 tady je okolo 35-40 stupnu...tak to bude moje prvni leto tu...jsem vzdy byla v Hradci a u nasich na vesnicce jen v plavkach 😀 😀 pohoda a tady se budu parit....

marhulinka
autor
20. led 2010

Já už bych taky brala hezčí počasí,ikdyž si zase říkám,že alespoň ke konci těhu nebudu nikde lítat a budu víc doma odpočívat 😀 Ono to má své pro a proti 🙂
Hele vždycky vyrazíš s kočárkem a zchladíš se nějakou zmrzkou 😉

coko.joko
20. led 2010

no to bych se ujedla ty zmrzky..... 😀 😀 to spis budu chodit s mokrym hadrem na hlave 😀 😀 a sebou spoutu vody...jak rikas vse ma svy a proti....ale bude to krasa vid v lete s prckama nekde pohoda......uz to vidim...

marhulinka
autor
20. led 2010

Tak dáš na hlavu mokrou plínu no 😀 😀
Já už se těším na léto...my budeme hodně na chaloupkách a možná bychom jeli v srpnu v září na krátkou dovču 😉