Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
21. led 2010

Já tu sem taky....vychrupkaná a teď jsem zblajzla pudinček 😉

mysicka.hk
21. led 2010

Ahoj Marhulinko já spapala 2 buchtičky. 😉

leny2
21. led 2010

Marhulinko, zítra dobré pořízení u dr. 🙂

marhulinka
autor
21. led 2010

Jů a jaké??

Já si teď nabarvila vlasy a udělala véču 🙂

marhulinka
autor
21. led 2010

Leny dííííky 🙂

leny2
21. led 2010

My jsme taky už po véče, tak nakukuju než půjdu do sprchy.

leny2
21. led 2010

Marhulinko, četla jsem vedle, že nakupuješ plínky v Tescu, oni tam mají prý víc druhů, které to kupuješ? A na kolik vyjde jedna plínka?

marhulinka
autor
21. led 2010

Leny kupujeme ty od Tesca zelený balík....je jich tam 78ks,jsou od 3 do 6kg a v akci vyjdou na 200,-

marhulinka
autor
21. led 2010

Takže myslím,že jedna plínka vyjde tak na 2,60

leny2
21. led 2010

To je dobrá cena, mě teď v Tetě vyšly Pampersky taky na 2,70 Kč.

leny2
21. led 2010

Já si u plín vždycky přepočítávám na kolik vyjde jedna,v každém balíků je jiný počet a tak se podle toho nedá cena srovnávat.

marhulinka
autor
21. led 2010

Taky si myslím,že je to dobrá cena 😉 Tak jsme v akci pár balíků nabrali 😀 Ale že je měly pěkně vybrakované...hodně je kupujou 🙂

leny2
21. led 2010

Taky mi o nich už někdo říkal, ale ještě jsem na ně nekoukala, zítra jedu do města, tak mrknu, který to vlastně jsou a pak počkám na akcičku. 😉

leny2
21. led 2010

V kolik zítra jedete?

leny2
21. led 2010

Já jedu s Honzíkem na sedmiletou prohlídku k dětské doktorce a pak vyrazíme na nákupy, v neděli má narozky, tak si něco chce vybrat za dárečky.

marhulinka
autor
21. led 2010

Ona je používá i moje švagrová,přesedlala z Pampersek a Huggisek,které jim absolutně nevyhovovaly...tak jsem si je i omakala a vyzkoušela,jak sajou 😀

Zítra máme být u dr.okolo poledni,tak nazpátek se stavíme někde na obídku... 🙂 Konečně nejedeme až odpolko...to asi i kvůli té krvičce 🙂

Jůůůů tak ať zítra taky pořídíte-hlavně ty dárečky 🙂

leny2
21. led 2010

Tak to budete mít hezký výlet i s obýdkem.

marhulinka
autor
21. led 2010

To jo to bude odměna 😉

Já letím do spršky...a pak ještě juknu jestli tu někdo je...

leny2
21. led 2010

Máš koupenou i odsávačku na rýmičku miminka?

marhulinka
autor
21. led 2010

Ano odsávačku na rýmičku máme 😉

leny2
21. led 2010

Dneska jak jsem byla u kamarádky tak mi poradila na rýmu u mimča Libenar, že to hezky uvolňuje nosánek, tak jsem si to napsala a v případě potřeby koupím, dopředu to asi kupovat nebudu.

leny2
21. led 2010

Jakou jsi kupovala?

leny2
21. led 2010

Tak já se jdu taky umýt a do pyžamka.

marhulinka
autor
21. led 2010

Leny kupovala jsem obyčejnou balonkovou,případně bych koupila na vysavač,kdyby bylo potřeba....
Libenar je super,může se od narození...mám doma schovanou krabičku a taky ho kdyžtak budu kupovat 😉
Tak já už taky letím

leny2
21. led 2010

Taky mám tuhle balonkovou, ale koukala jsem dneska u kamarádky, že má tu hadičkovou a možná bude lepší, tak kdyžtak dokoupím.

leny2
21. led 2010

Tak dobrou, jdu k se natáhnout k telce.

septim
21. led 2010

koukam ze resite odsavacku mam tu na vysavacku a do jine bych nesla krasne prcka zbavi rymicky vrele doporucuji. Kdyz to napisu ale nic ve zlem balonkova na prd a ta s hadicka docela neco pobere ale tahle bezkonkurencni 😉 jinak libenar na rymu super pak jeste pouzivame sterimar je to nejaka morska sul nebo tak neco taky dobry. A odsavacku na mleko budete kupovat? ja mam Avent a byla super 😉

marhulinka
autor
21. led 2010

Tak jsem koupel zvládla,až na to holení 😀 To je mazec..nechtělo se mi do devíti čekat na manžu,tak jsem to nějak poslepu udělala...on to pak zkontroluje a kdyžtak mi to zítra ráno poupraví 😀 😀
Prcek ve šprše pořád tancuje...asi se mu vodička líbí,tak se to s ním moc nedá 🙂

Sept přesně tak,ta na vysavač je bezkonkurenční,jen ji nebudu kupovat dopředu,pak pro ni kdyžtak skáknu 😉

septim
21. led 2010

myslim ze ta se vam opravdu vyplati ditko se stejne minimalne do dvou let samo nevysmrka 😀 akorat je to docela boj odsat holky kdyz uz jsou takhle velke a maji silu 😉

janysek70
22. led 2010

Ahojky ženy 🙂
Si píši Vaše rady (Libenar), dokud tu jste, budu se taky vyptávat, až odrodíte, nebudete mít tolik času.
Já se té vysavačovce děsně bráním a když jsem to slyšela poprvé, byla jsem v šoku a zdálo se mi to děsné, že u toho budu používat hluk z vysavače a mimi děsit, ale asi je vážně nejlepší.
Tak mi taky písněte, jakou budete na mimi používat kosmetiku, Leny16 má myslím Weledu....