Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
26. led 2010

Jinak mi včera doky posílal SMS, že výsledky krevních testů z toho screeningu jsou v pořádku 😵 .
A Michal se včera stavoval u rodičů, přijeli z dovči a prý nám koupí kočárek a postýlku 😉

coko.joko
26. led 2010

Zdar holky,
tak jsem sama a premyslim co budeme papat s prckem...ted teda kope jako blazen jako kdyby vedel,ze tatinek odletel a maminka ceka na telefon,ze je v poradku 😵 😵
tady je ted taky krasne,teda slunce neni,ale snih uz taky moc ne vse taje,takze treba opravdu to jaro bude co nevidet.jinak ja uz taky potrebuju jit ke kadernikovi se uz tesim az zajdu v HK 😀
janysku,hlavicka te bolela to me taky nekdy,ale ted me porad pali zaha to je taky vec,clovek nevim uz co by na to pil a nebo jedl....tak si jdu udelat kavicku a budu se prehrabovat ve vecech... 😀

coko.joko
26. led 2010

janysku,tak super,ze jste v poradku...to mam rada tyhle zpravicky dobry 😵 je a kocarek taky budete mit od rodicu jako ja to je skvele...pristi tyden se jdem podivat my na postylku ke kamosce a plus jeste nejaky veci dostaneme,tak jsem fakt rada,ze se to nemusi kupovat vse....a vcera me volala kamoska a uz vytridila malicky veci a taky nam je da,ze ona je uz nebude potrebovat.... 😀 😀

janysek70
26. led 2010

Zde sluníčko taky svítí a je jen -4, ale na dnešní noc hlásí dost tuhé mrazy. V sobotu ráno jsme nemohli nastartovat, taky mi to stejně jako vás už pěkně s... Těším se, až se vyvalím s pupkem na lavičku před barák a budu se slunit, snad se dočkám...

leny2
26. led 2010

Kluky jsem taky stříhala minulý týden, je to sranda s tím pupíkem, už je člověk takový neohrabaný. 🙂

janysek70
26. led 2010

Já mám Michala taky stříhat, už s tím otravuje docela dlouho 🙂

leny2
26. led 2010

Janýsku, obrovská gratulace k výsledkům krvičky. 🙂

leny2
26. led 2010

Janýsku, tak ty jsi na PN, ale ještě pracuješ přitom? To máš dobrý, taky bych to brala, aspoň nějaká kačka navíc.

marhulinka
autor
26. led 2010

Janysku super,že je vše v pořádku 😉 Nojo ty budeš s pupíčkem přes léto relaxovat na lavičce,popíjet nějaký ten nealko koktejlek a blízat zmrzlinky,co?? 🙂

Coko tak co,vyrazíš na nákupy pro prcka??

leny2
26. led 2010

Coko, mě ta žáha dřív tak nezlobila, ale teď občas jo, včera zrovna jako prase a máš pravdu, to člověk neví, čím by to zklidnil.

marhulinka
autor
26. led 2010

Mě žáha ustoupila,doky říkal,že jak je prcek otočený hlavinkou dolů...tak že to ustupuje a mizí....no huráááááááá...měla jsem to od samého začátku...

marhulinka
autor
26. led 2010

Jenže teď mě zase prdelkou strká do žaludku...takže taky úžasný...občas si myslím,že mi ten žaludek vyleze asi pusou 😀

leny2
26. led 2010

Marhulinko, dej si něco moc dobrého, už se taky těším až vyrazíme někde do restaurace na nějakou mňamku. Já dneska dělám zapečené brambory.

coko.joko
26. led 2010

marhul,prave premyslis jestli mam nebo ne,protoze dostanu asi hodne od holek vecicek,tak toho nechci mit hodne a jeste moje mamka ma uz plny tazky taky a i svagrova ma tri krabice,tak asi to necham bejt a podle toho co dostaneme,tak pak budu kupovat.
leny,to je fakt opruz,ja nesnasim mleko,ale za poslednich 14 dni jsem uz prepita...a pomuze to na chvilku....

marhulinka
autor
26. led 2010

Leny dneska se napucneme a pak doma zalezeme do pelechu a ani se nehneme 😀

janysek70
26. led 2010

Jj, pracuji, jak to půjde, chtěla bych to zvládat do porodu, páč mám sice slušný prašule, ale mám to tak na prd ošetřený, že nemocenská mi dělá jen něco přes 5.000,- a s tím tu výbavičku nepořídím, tak mám se šéfem dohodu, že budu dělat, ale jezdit do JC 1x týdně. Tak mi moc času nezbývá, ale musím.

marhulinka
autor
26. led 2010

Tak já se loučím...užijte si krásný den,taky už taky vylezlo sluníčko...tak je hnedle veseleji 😉 🙂

leny2
26. led 2010

Janýsku, to máš dobrý, v mé práci to takhle nejde, ale zase mám normální nemocenskou.

janysek70
26. led 2010

Mně pomáhají ty pastilky Rennie na žáhu, ale na ten žaludek, který mi pořád plave a nějak odmítá stravu, toho moc nezabírá 😒

coko.joko
26. led 2010

no,to tady nesezenu Rennie..a na zaludek me hodne pomahal hermankovy caj to bylo jediny co jsem snesla...no ja jsme ted taky zvedava jak dopadnu s materskou a porodnym v Cr.... 😵

leny2
26. led 2010

Janýsku, neboj žaludek se zklidní, u Lukáše ti bylo taky blbě v těhu?

janysek70
26. led 2010

Právě že u Lukáše jsem tenkrát hodila jednou kačatům a byl klid a teď mi nechutná skoro nic, ani na ty ovocný čaje nemám chuť

leny2
26. led 2010

Já jsem taky při Honzíkovi nevěděla co je to těhu nevolnosti, chodila jsem do práce až do posledního dne, teď to bylo taky jiný.

janysek70
26. led 2010

Jo, já taky chodila a dělala jsem uzávěrky někdy i do pozdních večerních hodin, páč kolegyně měla malá dvojčata a věčně nemocná a někdo to udělat musel....
No, ale to bylo ve středověku a byla jsem o 21 let mladší 😀

leny2
26. led 2010

Nojo Janýsku, už nejsme takové mladice 😀

leny2
26. led 2010

Tak jdu obědvat, nakouknu navečer.

mysicka.hk
26. led 2010

Ahoj těhulky je tu někdo? 🙂

marhulinka
autor
26. led 2010

Jdu nakouknout,kdepak jste??

marhulinka
autor
26. led 2010

Nemám co dočítat 😨 😨

mysicka.hk
26. led 2010

Já jsem tady, ale nikdo si nechce povídat 😒