Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
28. led 2010

janysku,to nejdriv musi vybrat nejaky pekny..... 😅

septim
28. led 2010

uz tam je hledam kde je njlevnejsi a rovnou ho objednam cekaci doba je az 6 tydnu
😀

coko.joko
28. led 2010

co jsem rikala,presne sept,vybrat a rovnou objednat 😀 😀 se poseru.....ale je fakt,kdybych bydlela v Cr,tak to taky tak delam a chudak Vrata,by prisel o vsechny korunky 😀 😀 😀 jak by k nam porad jezdilo auto PPL

coko.joko
28. led 2010

sept pekny je 😉 😉

septim
28. led 2010

ale on neni drahy a hlavne je veliky
😉

coko.joko
28. led 2010

jo,to verim,ze neni drahy a je velky,vzdyt ty mas rada velky veci......

coko.joko
28. led 2010

premyslim,jestli mam jit do toho obtisku 😎 😎 at mam pamatku na moje krasny brisko 😀 😀

http://www.baby-walz.de/Spiel-Spass/Bastelsets/...

janysek70
28. led 2010

Tenhle už je přes čtyřku, já mám vybraný za cca 2.500,- , je celoproutěný a taky na kolečkách, jen nemůžu najít to správné povlečení 🙂

septim
28. led 2010

janysku tenhle jsem nasla komplet s vybavenim matraci povleceni nebesa volanky proste vse za 2 800,- 😉

janysek70
28. led 2010

Tak to jsi objevila za super cenu

janysek70
28. led 2010

Čoko, jestli to máš doma kam dát, tak proč ne 😉

coko.joko
28. led 2010

Janysku,prave,ze mam malo mista,tak premyslim,kam to pak povesit.... 😀 😀 😀 ale kdyz me se to tak libi

janysek70
28. led 2010

Septíku, tak pak hoď ještě odkaz, kde je takto levný.
Čoko, tak si ho pak vezme Vráťa na zimák a bude to používat jako chránič

septim
28. led 2010

janysku ted se jdu strojit a pak to najdu a hodim vcera jsem ho nasla dokonce ve vyprodeji za 2 300,- a dnes to nemuzu najit musim si to psat pokusim se najit jeste ten levnejsi 😉

janysek70
28. led 2010

O.K., díky
Dobře pořiď!!

coko.joko
28. led 2010

sept,tak si to uzij......
janysku jasne by do toho jednou strelil puk a bylo by tom 😀 😀
ted me malej pekne nakopal jsem musela chodit po byte a rozdejchat to...fakt mazec uz......

janysek70
28. led 2010

Na to se už těším, až ho budu cítit, takhle se pořád kontroluji a do kontroly daleko

coko.joko
28. led 2010

no to jsem byla taky takova,porad jsem poslouchala nebo spis Vrata tim stetoskopem a byla jsem nervozni,ze nic necitim,ale 14 dni je citit vic a vic a nekdy to boli...hlavne v noci,kdyz spim a najednou rana 😀 😀 no pockej,pak si budes zase rikat,at tak nekope a ja si rikam,ted uz bych chtela bejt nejaky 37tt 😵 😵

coko.joko
28. led 2010

tak jsem si dala polevku,a ted si ohreju druhy a pak sebou placnu na gauc a budu odpocivat,pockam na Vratu a pujdem ven,at jsem na vzduchu

leny2
28. led 2010

Tak jsem se konečně dostala k PC, cesta byla hrozná, vůbec neprohrnutý, napadlo tu asi 10 cm nového sněhu. Nedalo se tam ani zaparkovat, tak jsem musela nechat auto o kus dál.

Na kontrole všechno v pořádku, tvrdnutí si nemám vůbec všímat, že je to normální, jak děloha pracuje. Prcek váží 1490 gramů a je vše jak má být. Nabrali mi krev na protilátky a další kontrola 18.2., to mi ukončí neschopenku a vystaví papír na mateřskou.

mysicka.hk
28. led 2010

Ahoj těhulky 😉
Leny hlavně že jsi se vrátila v pořádku.
Je to zajímavé, jiný okres a silnice prohrnuté.

mysicka.hk
28. led 2010

Čoko ten otisk je super, asi bych do něj šla 🙂

mysicka.hk
28. led 2010

Máte fotečky v albu.
Jsem dneska ráno stihla ušít ještě jedny 😀

septim
28. led 2010

leny 18.2 druhy jedu taky a na kolikatou tam pojedes?

coko.joko
28. led 2010

leny,super,ze jste v poradku a prcek uz je velky..
sept,tak se tam uvidite s leny a ja budu v HK,tak pojedu taky a dame nekde kafe 😀 😀 a pak v sobotu znova v HK....
mysko,krasny dupacky to jsi tak sikovna teda....ja bych si prisila prsty 😀 😀
ja se ted strojim a jdem ven.....a mozna si koupim nejakou kabelku,mam jich malo..... 😀 😀 😀

mysicka.hk
28. led 2010

Já jdu taky na procházku-se psem 😀

mysicka.hk
28. led 2010

Kabelku bych ti taky ušila 😀
Tam co nastupuju je i prodejna 🙂

leny2
28. led 2010

Septim, jedu tam na 14 hod.

mysicka.hk
28. led 2010

Tak nevím jak jinde, ale tady docela fest chumelí ☹

leny2
28. led 2010

Mysicko, u nás taky, je to síla.