Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
29. led 2010

Coko já měla pizzu a tak teď by to chtělo sladkou tečku 😀 😀 😀 😀

coko.joko
29. led 2010

jo pizzu a domaci a nebo kupovanou.....no ja jsem se najedla tech spaget a uz se do me nic nevejde.... 😵

marhulinka
autor
29. led 2010

Pizzu ze Santy 😉 jsme si dneska udělali hezkou véču 😀 😀

coko.joko
29. led 2010

Tak to verim,ze to bylo super,ze si nemusela delat vecu 😵 to ja mam zitra taky k vece pizzu jdem k Italovi jak jsem pracovala,tak se tesim....pizza a pak si dam asi tiramisu 😀 😀 😀

coko.joko
29. led 2010

a kde jsou vsechny......ten janys se opravdu vzdy jen ukaze a hned utece....a kde je myska?

janysek70
29. led 2010

Jéžiš, to jste tady toho zase nakecaly....., já jsem pro dnešní večer slaměnka

marhulinka
autor
29. led 2010

Mňaaaaam tiramisu bych si dala taky 😉

Ha o vlku a vlk tady 😀

janysek70
29. led 2010

Já bych si teda nedala ani tiramisu ani pizzu 😝 , nějak jsem bez chutí

coko.joko
29. led 2010

marhul,ty mas dnes teda chute holka..me uz zase nejak opusteji,sladky si dam jen obcas 😀
janys je tady no to snad ne?A jeste ke vsemu slamenka......to ja jsem ted taky porad.......

marhulinka
autor
29. led 2010

To já jsem po chuti 😀 😀 😀

janysek70
29. led 2010

Co šprkáte, vždyť jsem byla u PC celé dopolko!!!!!!!! Pak jsem se musela věnovat domácím pracem.

coko.joko
29. led 2010

janysku a co by sis dala ty 😵 nam rekni jaky mas bunky chutove 😀

marhulinka
autor
29. led 2010

Mě se teď zastavila váha,přitom se mi změnily chutě...teď sladké můžu 😉 🙂 Celých 6měsíců jsem nic sladkého neměla a teď prcek začal mít chutě...

janysek70
29. led 2010

Mám v ledničce ledový salát a na ten mám chuť si ho dát se sladko-octovou vodou, ale to bych si ho musela udělat...., no asi to tak dopadne, alespoň mi ho nikdo nesní 😀

janysek70
29. led 2010

Potřebuji maminy poradit...: jakou máte velikost postýlky a peřinky????

coko.joko
29. led 2010

no vidis marhul a u me se to taky obratilo,driv sladky a ted uz ne...a vaha jde porad nahoru 😀 😀 takze jsem zvedava kolik budu mit u dr.v pondeli....
janysku my sprkame porad....vzdyt nas znas ne?

coko.joko
29. led 2010

teda janysku ty mas chute...no tak v tom ti ja neporadim,protoze nemam nic 😀 😀 ale marhul ta to ma uz v merku vsechno.........

janysek70
29. led 2010

No tak to potřebuji poradit, tak až se tu ženy vokážete, prosím konzultaci, chci si objednat peřinky a povlečení a tak rozmýšlím tu velikost...

marhulinka
autor
29. led 2010

Janysku postýlku mám klasických rozměrů...120/60,matrace se kupuje vždy stejný rozměr...peřinky teď nevím

coko.joko
29. led 2010

janysku neboj holky urco poradi 😀 vsechny uz maji nakoupeno....a ja mam porad cas.....

janysek70
29. led 2010

Peřinku mají 120/90 nebo pak 135/100, ale myslím, že by mohla ta menší být O.K......, ten druhý rozměr spíše do těch větších postýlek, že?

septim
29. led 2010

ja mam myslim klasiku 120x60cm a jake mas vybrane povleceni?

janysek70
29. led 2010

No hurá, zasloužilá matka mi poradí 🙂 . Mám ho v albíčku

coko.joko
29. led 2010

vidis,uz tady mas 2 poradkyne 😀 😀 tak is vyber

janysek70
29. led 2010

Už míchám vodu na salátek 🙂

septim
29. led 2010

a ta firma co prodava povlecenicko neprodava rovnou i deku a polstarek ja to tak kupovala aby to pasovalo, i kdyz myslim ze to je vetsinou jeden rozmer a jde skoro na vse 😉 a postylku taky tu z obrazku je moc hezka. Zdar cokous

coko.joko
29. led 2010

no tak to je dobre janysku jen michej a papkej....... 😀 😀

coko.joko
29. led 2010

zdar sept.....prijd na kafe se nudim 😀 mas to za rohem....

marhulinka
autor
29. led 2010

Janysku dávej si právě pozor na povlečeníčko a peřinky....je spousta rozměrů....takže nejprve kup kdyžtak jedno,když ne v jednom obchodě vše najednou....a podle těch rozměrů kup to druhé 😉 🙂

janysek70
29. led 2010

Jj Sep, můžu si koupit celou soupravu vč. zavinky a i peřinek