Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
1. únor 2010

Ale prý hlásili,že zase jaro přijde rychle,tak to jsem zvědavá jako kdy....já bych chtěla už v březnu hezky!!!!!

septim
1. únor 2010

ahojda fusak jsem dala do alba jsem na nej zvedava. 😉 cokousku pisni mi pak jestli holka nebo kluk na mobil prosim bude napnuta, k PC se dostanu az vecir jdu s Holkou do kina na Avatar a trva to tri hodky, bude me pekne bolet zadek. 😉 Marhul neboj srazik das to uz budes 36tt a to uz snad ani zakazy nejsou 😉 tady zatim nesype uvidime odpolko doufam ze bude hezky 😉

coko.joko
1. únor 2010

janys zdar,
no a ja jsem cetla,ze do 10.unora bude jeste hnus a pak se ma oteplovat,ale maji se lidi pripravit na teple leto,to pry bude az moc teple 😀 takze holky moc si nevyberem,pockej te v lete,zase budeme nadavat,ze je moc teplo

marhulinka
autor
1. únor 2010

Sept jůůůů užijte si kinečko,taky bych to chtěla vidět...ale teď teda bych 3hodiny nevydržela...nebo bych si musela koupit půlku řady a lehnout si 😀
Fusak bude určo super a rifličky vypadají úžasně 😉

marhulinka
autor
1. únor 2010

Jo má být prý nejteplejší rok...to zase budeme funět a hekat,to je pravda 😀 😀

coko.joko
1. únor 2010

septiku,ty jsi zvedava vic nez ja 😀 😀 no od vcera me dava ten nas prcek pekne zabrat,kope jako blazen a tak doufam,ze nebude otoceny zadkem a zadama k nam,jinak vime prd... 😵
marhul,dekuji snad to zvladnem tu sladkou mnamku....blee 😀 😀

coko.joko
1. únor 2010

ja bych si musela dat do toho kina WC,protoze porad chodim curat 😀 😀 a kdybych odchazela,tak bych nevedela o cem to je 😀

septim
1. únor 2010

zvladnes neboj , budu muset asi vice jist normalne jsem dala dolu kilo 😉

coko.joko
1. únor 2010

sept,tak bacha na to hubnuti a nebo ja ti poslu par kilo neni problem,ja zase mam najak moc.....jsem zvedava co me rekne zase dr.uz ho vidim.... 🙂 Ha Pavlina,to je moc 😀 😀 😀

septim
1. únor 2010

to nevadi ze mas vic hlavne ze prcek je ok a mamce proste vic chutna no 😉

janysek70
1. únor 2010

Já už bych brala srazík..... a pak rychle porodit Marhulinka a Leny, Čoko by se už posunula na jejich post se Sep v závěsu a já bych už byla po 20tt 🙂

coko.joko
1. únor 2010

no sept,to neni tim jidlem,ja se nepreziram,to je voda........vidim to..... 😀 ale vis jak,ted to neresim,hlavne at je prcek OK a pak to hold dam dolu bude se potit 😀 😀 😀 ale to vis uz jsem trochu pripravena na ty kecicky v CR..... 😀 😀

coko.joko
1. únor 2010

janysku neboj srazik je za 19 dnu,to utece jako voda.. 😀 😀 a vubec cely unor utece je kratky a pak je brezen a bude psat marhul a leny,ze maji spuntiky venku,pak ja a sept...a pak hned ty,takze to opravdu utika rychle 😵 😵
A prosim vas napiste v kolik se vam hodi ten srazik at vim ja.....a porad se neptam...... 😵

marhulinka
autor
1. únor 2010

Na kila kašlete,hlavně,že bobísci jsou v pořádku a prospívají...my to pak budeme krásně shazovat 😀 😀

Janysku taky bych brala srazíka už klíďo teď,ale musíme počkat na Cokouškovi 🙂
Já jdu dneska odpolko zase na lattéčko za barák 😀

Néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé teď kouknu z okna a ona tam padá ta bílá svině!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janysek70
1. únor 2010

Já to asi rozseknu, v sobotu ve 13 hod... 🙂

marhulinka
autor
1. únor 2010

Jooo to je dobrý čas...píšu si to do diářku 😀

coko.joko
1. únor 2010

holky,tak si klido udelej srazik....ja pak ke kazdy prijedu a pokecam a je to 😀 😀 mam na to 5 dnu,tak bych to snad stihla....rano bych litala po uradech,pak k nekomu na obed a pokecat a je to.... 😀 😀 😀 aspon bych usetrila na tu postylku 😀 😀
jo janysku konecne nekdo rekl cas.....takze pisu 13 hod.v Inflagranti,ale jeste by to chtelo rict leny16,at s tim pocita....a aby mohla ona....ma uz preci Vanessku a tak aby nekrmila nebo neco 😵

janysek70
1. únor 2010

Neboj, Leny dočítá, až se tu objeví, řekne, zda se jí to bude hodit

marhulinka
autor
1. únor 2010

Coko to bys moc neušetřila,na každou návštěvu se musí přeci něco přinést 😀 😀 😀

janysek70
1. únor 2010

Jo, Čoko, zase to nekomplikuj 😀

marhulinka
autor
1. únor 2010

Tak já jdu pustit filmeček a zalehnout...odpolko mám domluvenou kávičku tak se těšííííííím 🙂

coko.joko
1. únor 2010

co nosit to uz je jak tady 😀 😀 tady taky kam jdes porad musis mit neco v ruce 😀 😀
marhul,ty porad koukas na filmecky,si mas s nama psat 😵 😵
ja ted varim,luxuji,jeste si musim namalovat nehtiky a umej hlavicky 😵 😵

janysek70
1. únor 2010

Kolik těch hlav máš?????? 😀 😀 😀 To budeš mejt i Vráťovi?

coko.joko
1. únor 2010

janysku ty me porad chytas za slova 😀 😀 😀 jen moji jednu

janysek70
1. únor 2010

Tak to jo 🙂 a dnes žádné courání po hospodách a podat info 🙂 HOLKA, KLUK 😵

coko.joko
1. únor 2010

janysku plan je:ve 14 hod.k dr.tam si to odsedim tak hodku a neco,pak nakup a pak hned domu,zadny courani,protoze Vrata ma nejaky lidi na masirovani na vecer,takze ja budu doma 😀 ale rikam predem je to KLUK!!!!!!

janysek70
1. únor 2010

Tak Vám přeji, ať se to splní a je tam!!!!!!!

coko.joko
1. únor 2010

Dekujem,dekujem,ale kdyby to byla holcicka,tak to budu taky rada,ale to vis 25tt pocitas s klucinou,tak bych chtela,aby tam byl 😵

marhulinka
autor
1. únor 2010

Coko koukám na filmečky,protože musím odpočívat 😉
A taky jsem zvědavá,ale stejně si myslím,že je to kluk 😉

coko.joko
1. únor 2010

marhul to byl nejaky kratky filmecek ne? 😉