Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
6. únor 2010

Já se jdu podívat na babču, pokecat co je novýho, tak se tu opatrujte. 🙂

marhulinka
autor
6. únor 2010

Leny už se těšíííííííííím,doufám,že už nebudou pak žádné sranděry na chodnících 😀
Tak pa pa opatruj se a hezký večer 🙂

mysicka.hk
6. únor 2010

Marhulinko kočárek je super, to bude jízda 😀

marhulinka
autor
6. únor 2010

Manža ho s dědou včera projeli venku...tak prý sranděry nesranděry,kočík si poradil 😀

marhulinka
autor
6. únor 2010

Aaaa tak mě doprala pračka a musím ohlídat masíčko pro pejsáčka 🙂

mysicka.hk
6. únor 2010

Tak to máš dobrej teréňák co všechno zvládne 😀

septim
6. únor 2010

zedravim jsem dneska nejaka hotova Adelka je nemocna tak je protivna a Anetka zas radi vsude leze lita hruza 😉 ja si taky objednala teplomer ale ten jak se meri teplota v uchu nebo na na cele delaji primo pro miminka a vysledek za sekundu, myslim ze janysek ho taky objednaval nevim jiste. S teplomeru do prdky jsem vylecena a ted co jsou holky vetsi bych nenamerila snad vubec nic 😀 kocarek moc hezky sem cokouskovi rikala ze nafotim muj v loznici tak se k tomu snad zitra dostanu 😉

mysicka.hk
6. únor 2010

Ahoj Sep není to legrace s tolika dětma 😉
Hezky nám nafoť kočárek ať ti ho můžem zkouknout 🙂

coko.joko
6. únor 2010

Ahojda,
koukam tady to zije 😀 😀 😀
marhul,krasny drandak uz te vidim jak jezdis po HK......musis jeste nafotit ten zbytek at vidime jak je cely komplet....
sept ty se nekopes nikdy,to budu muset ja vyfotit az budu u tebe na kavicce.........
leny,ty taky porad neco delas odpocivej.....
mysko to cekani je hrozny to vim.....ja cekala 6 let...a muzu rict,ze me houkalo........

mysicka.hk
6. únor 2010

Ahoj Čoko. 🙂

coko.joko
6. únor 2010

Ahojda mysko 😵

mysicka.hk
6. únor 2010

Tak co ve městě, bylo teploučko?

coko.joko
6. únor 2010

jo,jo krasne bylo,prochazka a pohoda,ale ted jak jsem sla domu s Vratou,tak uz zaclo trochu prset,tak uvidime jak bude zitra

mysicka.hk
6. únor 2010

Tak ať je u vás hezky, aby jsi měla co dovézt 😀

coko.joko
6. únor 2010

ja myslim,ze snad bude uz,ale ted me rika Vrata,ze rikaji,ze se ma zase nejak ochladit a to pry bude posledni ochlazeni tak nevim......jdu do vany nebo se tam nedokopu,tak se mej a pa

mysicka.hk
6. únor 2010

To by bylo supe, poslední ochlazení a pak jarooooooo 🙂
Pa, pa 😵

leny2
7. únor 2010

Ahoj holky,
u nás slabě chumelí, ještě hlásí tento týden nějaké chumelení a tak ať se to vyblbne a pak už aby přicházelo jaro. 🙂

leny2
7. únor 2010

Jdu vařit, tak průběžně nakouknu, jestli se tu někdo objeví. 😉

septim
7. únor 2010

zdravim tak manzel odjel s holkama na pohotovost holky strasne kaslou a mame velkou rymu. Adlka rvala az do tri do rana, tak u nas noc katastrofa jsem vyrizena a do toho asi jak jsem unavena mi opet tvrdne bricho se z toho uz picnu se tesim na jaro 😉

coko.joko
7. únor 2010

ahojda,
leny taky musim varit,ale me se dnes vubec nechce jsem nejak unavana....a serankuji me ty zada a nohy...uz nevim co delat....no jestli to pujde tak dal,tak uz vidim,ze nikam nejedu do zadnych Cech 😒
sept,brouckove jsou nemocny,jeste,ze aspon Michal je odveze a obstara to..ze ty muzes bejt v klidu ted doma...doufam,ze se brzo uzdravi.......

coko.joko
7. únor 2010

Jinak sept ja se tesim uz na kveten 😵 😵 at me jeste nekdo rekne,ze tehu je krasna vec a ze si ho mam uzivat.... 😀 😝

septim
7. únor 2010

a co mas s nozickama cokousku, ja nejela protoze to mam taky ☹ silene kaslu tak mi koupi alspon jitrocelovy sirup 😉 jsem zvedava jak preziju tyden to bude mazec

coko.joko
7. únor 2010

jak me boli ty zada tak me to jde do noh a fakt vecer uz sotva jdu a boli to jako prase,tak kazdy rano,poledne a vecer cvicim na balonu specialni cviky a do toho mam krece do lytek...takze mam veselo....nozky mam porad nahore a snazim se kdyz to jde odpocivat......nejhorsi,ze nemuzu masaz a prasek na bolest,takze se tesim na ten kveten....a predstava sedet 10 hodin v aute a nohy mit dole tak nevim........
ty jsi taky nemocna,teda vy jedete....ja musim klepat co beru vitaminky,tak zatim to prezivam v poho,zadna nemoc.......

septim
7. únor 2010

jsem to chytla od prcku jsem vyrizena a do toho nemuzu ani spat protozec Adelka rve. Nohy me taky dost bolely ale jak beru prasky na hemoroidy 😀 tak to je i na lepsi prokrveni nohou otoky atd tak uz je mam uplne v pohode 😉 me se asi zase roztahuje deloha pne me strasne podbrisek 😉 a nemas porad malo magnezia kdyz mas krece

coko.joko
7. únor 2010

sept to ja uz ani nevnimam ten podbrisek....to mam od zacatku...ja nevim,dr.rikal,ze mam brat 2 denne ty tablety a piju i magnezko vodu,tak si myslim,ze ne...asi si koupim prasky na hemeroidy 😀 😀 clovek by mel byt po noci vyspali a cili a u me to je pravy opak...vstavam znicena a unavena..... 😵

septim
7. únor 2010

to jsme ve stejnem klubu rano vypadam jak po parbe 😉 ty prasky jsou jen na recept 😀 tak holky maji jen zanet nosohltanu dostaly kapicky a prejde za tyden samo Adelce se pry derou dalsi zuby tak proto asi rve. Loucim se zatim rodinka mi jede domu.

coko.joko
7. únor 2010

no sept po parbe vypadam jeste dobre 😀 😀 jo zoubky to je potvora,kdyz rostou 😵 tak ja jdu varit......jsem ted chvilku uklizela a to me odpolko ceka jeste zehleni,vytirani to neeeeeeeee

septim
7. únor 2010

dala jsem fotky ale jsou rozmazane musim to pak prefotit az bude casek

coko.joko
7. únor 2010

koukam jako blazen na kocarek teda ten je uzasny...a Michal jeste vic u toho kocarku,doufam,ze mu to vydrzi a bude drandit v lete 😀 😀 😀

septim
7. únor 2010

ale je to rozmazane, pak dam jine. 😉 a sportak mam v barve cherry ale to se mi uz nechtelo prehazovat