Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
7. únor 2010

Čoko tak koukám že jste ze dvou
jmen definitivně vybrali jen jedno 🙂

leny2
7. únor 2010

Tady to dneska žije. 🙂

coko.joko
7. únor 2010

leny 16 ahojda,vapnik ten ja neberu...jen zelezo a magnezko a ten femibion,tak ja reknu a koupime jeste vapnik....fakt jsem uz hotova z toho... 😵 😵 😵

leny16
7. únor 2010

sep- holky jsou kouzelný, ale už strašně velký, vždyt před pár měsíci, kdy jsem tam byla, byly takové mimi 😲

leny2
7. únor 2010

Já jsem se musela po obědě natáhnout, celé dopoledne jsem uklízela, pak uvařila oběd a pak mi bylo nějak divně, břicho tvrdlo a pobolívalo v podbřišku, tak na všechno dneska prdím a už budu jen odpočívat.

leny16
7. únor 2010

coko- ty křeče ti fakt nezávidí, já je měla jen tak každou druhou noc a to jsem chodila se strachem spát co zas bude...

coko.joko
7. únor 2010

mysko 😵 to se jeste uvidi.......
leny16 to povidam taky v listopadu mimi a ted slecny 😵

leny2
7. únor 2010

Septim, to máte teda na prd, holky nemocný, tobě není dobře, tak ať se brzy uzdraví.

leny2
7. únor 2010

Leny, u vás všechno v pořádku? Vanesska je zdravá?

leny16
7. únor 2010

leny- moc se nepřetahuj, mimi se musí ještě dopéct 😵

leny2
7. únor 2010

Leny, taky si to vždycky pak říkám, že jsem se ne to nevyprdla a nešetřím se, ale já jsem takový nezmar, jak něco začnu, tak jedu.

leny16
7. únor 2010

leny-jj, Vaness je zlatá, už je taková trošku komunikativní- směje se, brouká si, hraje si s hračkama a pod hrazdičkou...je s ni sranda 😵

leny2
7. únor 2010

Holky, hodím vám odkaz na včerejší mňamku, co jsem pekla s borůvkama, je moc dobrá.
http://www.toprecepty.cz/recept/5116-bublanina-...

leny2
7. únor 2010

A kojíš stále?

leny16
7. únor 2010

leny- to bych tě potřebovala doma 😀 😉

leny16
7. únor 2010

odstříkávám, tak z 80% má moje mléko, už to ze sebe tahám 4. měs

coko.joko
7. únor 2010

leny2 jsi jako ja,taky makam,litam porad neco predelavam a vymyslim a pak se divim,ze me je zle 😵 ale ja proste neumim bejt v klidu na gauci me to nebavi.......jen tak lezet a koukat na telku....

leny2
7. únor 2010

Coko, to jsme takový stejný nezmaři. 😉

coko.joko
7. únor 2010

leny2 to ja porad a mas videt Vratu,ten me porad nadava a hlida,ale me to proste neda......porad neco....ted jsem si zase vymyslela vyhodit gauce pryc a udelat vic mista a ten je ze me uz hotovy....

leny2
7. únor 2010

Leny a Vanessce to pak dáváš z lahvičky?

leny2
7. únor 2010

Coko, to ti věřím, chlapi nemají rádi moc velké přestavby.

coko.joko
7. únor 2010

no,ten muj vubec,vse se hodi a proc to vyhazovat,ze mame byt jak prekazkovou drahu to mu nevadi...sranda...kdyz mu rikam,tady bude postylka,tak se na me kouka rika uplne v klidu...na to je cas tohle se udela potom a na co tohle to se koupi az se narodi prcek a ja vytocena a on seme smeje a ja bych v tu chvilku vrazdila 😀 😀 😀

leny2
7. únor 2010

Tak to nemáš lehký Coko. 🙂

coko.joko
7. únor 2010

no ja to mam lehky,ale pry si to stezuji sama,protoze proc to delat ted,kdyz se to muze udelat az se prcek narodi,takze jsem rekla,tak a ted nic nedelam a az se prcek narodi,tak ty si vyzehlis,vyperes nakoupis a ja nic delat nebudu 😀 😀 😀 😀 😀 a pry to je uplne v poho jako pry proc by to nezvaldnul 😀

leny16
7. únor 2010

ano leny, z lahvičky, zas to má trochu i výhodu, když někam nutně potřebuji, nebo třeba za chvilku jdu cvičit, tak manža mě vynahradí a nakrmí z lahvičky 😉

leny16
7. únor 2010

už jsem zlomila 2 odsávačky 😀 😀

leny16
7. únor 2010

coko- jojo, chlapi mají na vše času. Pak bude běhat jak pometlo 😀 😉

leny2
7. únor 2010

Leny, já jsem zvědavá, jak nám půjde kojení, při Honzíkovi jsem měla málo mlíčka a vůbec se to nerozběhlo, museli jsme přikrmovat od začátku.

coko.joko
7. únor 2010

leny16 at beha rada se na nej budu koukat a pak se budu smat ja....vis co ja na to uz nemam.....to jsi taky dobra uz dve odsvacky 😀 😀

leny2
7. únor 2010

Jdu čučet na pohádku s mladým, mějte se. 🙂