Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
16. bře 2009

ahoj děvčata 😉
leny- třeba jsi, nikdy nevíš, kdy to máš dostat?
jany- já také vím jaké je to s příznaky, když jsme se pokoušeli, tak jsem furt nějaké příznaky měla a pak když jsem fakt byla v tom tak skoro žádné......jen mi trochu bolelo v podbříšku,měla jsem chut na ovoce a v noci jsem se budila teplem a zpocená a zvýš teplota cca 37,3-5. Opravdové přišly v 7tt.
A koukám, že s chutí papáš jahůdky a potíš se během dne....vypadá to moooc slibně

leny2
17. bře 2009

Ahoj holky,

Janýsku, japak ti je, co hlava? Přešlo to?

Leny16, já to mám dostat až za týden, to je asi brzy na nějaké příznaky. Nechci na to raději moc myslet, abych pak nebyla zklamaná, ale červíček tam hlodá, to jo. 😉

janysek70
17. bře 2009

Čusík Leny, já totál v p....., hlava mi bolí jako střep a mám depku a bojím se neúspěchu a tak nějak se m nic nechce 😒

janysek70
17. bře 2009

Leny, hezky se vám to vedle rozrodilo, viď? Právě jsem tě tam zahlídla 😉

leny2
17. bře 2009

Janýsku, hlavu vzhůru, i když bolavou, nepřestávej věřit a doufat, držím mocinky palečky.

Jo, jo, holky rodí jedna za druhou a v jeden den i dvě. Proto tam k nim taky zavítám, prožívali jsme ty začátky spolu, tak abych pogratulovala.

Dlouho se neozvala Zanetik, nemá už dvojčátka na světě?

leny2
17. bře 2009

Škoda, že nebydlím někde poblíž, hned bych tě jela rozveselit.

janysek70
17. bře 2009

Žanetík psala včera holkám vedle, že jí odpadla asi hlenová zátka a dnes jsem ji hledala a ráno napsala, že jede na kontrolu do nemocnice, ale že už si s sebou bere i tašku, že si ji tam už asi nechají.......

leny2
17. bře 2009

Tak budou další miminka, super. 🙂

leny2
17. bře 2009

Janýsku, kdyby se nám to oběma zadařilo, tak bysme pak rodili spolu 🙂

leny2
17. bře 2009

Janýsku, co hlavička, už je to lepší?

janysek70
17. bře 2009

Jsem napatlaná eukalyptovou mastí, měla jsem už 2 paraleny a bolí mrcha stále...., chvilku jsem zdřímla, teď jsem si udělala kotel čaje s citronem a dva chleby s medem, bo nemám nějak chuť si něco dělat

leny2
17. bře 2009

Taky jsem poslední dobou nějaká otrávená a nic mě nebaví, to jsme na tom podobně. 😒

janysek70
17. bře 2009

Jarní únava 😉

mil7
17. bře 2009

Zdravím ženy,
jen v rychlosti nakukuju.Vůbec nestíhám,když už jsem si říkala,že to zvládám tak mě prďolky onemocněli.
Mají rýmu,ale ukrutnou a kašel.Záchvaty kašle až z toho zvracej a dusej se.Je to strašný a nevím jak jim pomoct.
Kapem do nosu a odsáváme a to je taky porod.Takový maličký a už tak nemocný.Ale proč hlavně píšu.
Janýsku - ta hlava mě bolela a to šíleně tak do pátého měsíce.Myslela jsem,že mi oči vylezou z důlku.
Hlavně buď v klidu a věř.Určitě to dopadne dobře.Držímě všechny naše palečky. 😉 😉

janysek70
17. bře 2009

Jé Milenko díky a chudáku máte to doma asi dosti hektický a ty asi nevíš, kde ti hlava stojí.....
Dnes byla na Seznamu Míša Mauerová s dvojčátky a taky prý spí tak max. hodinu v kuse.
Tak bojujte a ať jsou miminka rychle zdráva a venku je hezky, ať můžete procházkovat 🙂

leny2
17. bře 2009

Ahoj Mil,
to jsi hodná, že jsi k nám nakoukla. Tak ať se holky brzy uzdraví.

janysek70
17. bře 2009

Leny, Mil má páreček, ale to nic, sveď to na jarní únavu 🙂

mil7
17. bře 2009

No to procházkování se taky moc těším.Už jsem párkát byli,ale už se těším až bude pěkně a budem drandit s naším tankem.(Tak říkáme našenu kočárku).
Janýsku teď jsem četla o tom testování,já poprvé testovala asi 12.den od OPU. už tam byly //.Sice slabounká,ale pak jsem testovala každý den a sledovala jak sílí.Uvidíš budou tam.Hlavně klid. 😵
Tak jinak se všichni mějte moc hezky a já už zase musím... 😝 😝 😝

leny2
17. bře 2009

No jo, jsem to ale popleta, už mi to nějak nemyslí. Hurá domů.

leny2
17. bře 2009

Tak Zanetik je ještě doma, koukala jsem na Babinec 2006, se tam objevila.

janysek70
17. bře 2009

Teď vedle psala Žanetka, ještě ji pustili dom, ale zítra nastupuje a už se otvírá, tak ji držme pěsti, ať to má rychle za sebou 🙂

janysek70
17. bře 2009

Leny 😅 😅 😅

leny2
17. bře 2009

JO, dobrá souhra. 😅

zanetik
17. bře 2009

Ahojda tak se jdu pro zatím rozloučit i s vámi, ale vidím že už o mě víte 🙂
Až se holky naroděj, písnu Septim nebo holky na Babinci to taky budou vědět...vám všem držím pěsti papá

leny2
17. bře 2009

Zanetik, my tobě taky, ať vše proběhne bez problémů a máš mimča v náruči. Držíme palečky moc, moc. 🙂

janysek70
17. bře 2009

Žanetko 🙂 😵 😵 😵

leny16
17. bře 2009

žanetko- at jsou co nejrychleji venku 😉
jany- jany s tou hlavou to vypadá nadějně, také mi pobolívá, ještě pár dní vydrž a netestuj. Chápu jaké to jsou nervy, ale uvidíš dopadne to dobře 😉 🙂
Kde je vůbec coko?
Dnes jsem byla na UTZ a vše je ok, mimi už se hýbalo 🙂

janysek70
17. bře 2009

Ahoj Leny 🙂 , tak to jsi se hezky rozplývala 🙂 nad UTZ.
Čokoušek s námi asi nemluví 🙂

leny16
17. bře 2009

Však tu pár dní nebyla, je to divné, aby jí zas nebylo blbě jak naposledy 😉

janysek70
17. bře 2009

Já si myslím, že se zlobí, že jsme tu o víkendu nikdo nebyl, tak nám to vrací 🙂 , ne neboj, určo se objeví 🙂