Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
9. únor 2010

Jsem se nějak přežrala 😀

coko.joko
9. únor 2010

to je dobre,ze ses najedla.... 😀

mysicka.hk
9. únor 2010

Nenajedla přežrala a to nesmím 🙂

marhulinka
autor
9. únor 2010

Holčiny tak krásný večer 😉 🙂

leny2
10. únor 2010

Dobré ráno všem,
dneska nemám nic v plánu, budu doma, nejdřív musím vymyslet co si uvařím a pak půjdu vyžehlit prádlo a že bych se třeba dneska pustila do toho kapsáře? 😉

janysek70
10. únor 2010

Ahojky, taky zdravím při snídani a chystám se na výjezd do kanceláře.......

leny2
10. únor 2010

Ahoj Janýsku, jak ti je?

coko.joko
10. únor 2010

Ahojda,
leny,jen odpocivej aspon jeden den 😎 😎
janysku,jsem myslela,ze uz nepracujes 😵
ja dnes uvarim a odpolko jedu s Vratou do mesta a musim vymyslet darek pro mamku k narozeninam a dokoupit nejaky sladkosti a vina a je to vse.....pak sebou prasknu k telce a uz nic nebudu delat..... 😀

leny2
10. únor 2010

Coko, co budeš vařit?

coko.joko
10. únor 2010

Leny,dnes mam v planu jen kasi a opecenou rybku 😉 nejakou rychlovku,vcera jsem tady patlala knedliky bramborovy s uzenym a zeli a hovezi polevku,tak dnes jednoduchy jidlo... 😵 😵

leny2
10. únor 2010

Taky jsem přemýšlela o bramb. kaši a rybí prsty, nechce se mi stát dlouho u plotny, tak udělám rychlovku.

coko.joko
10. únor 2010

to me povidej me to tak nebavi stat u plotny,ale vzdy vymyslim neco a stejne tam stojim 😀 😀 takze dnes fakt rychlovka 😉 ted jak beru to magnezko,tak mam docela pokoj od tech kreci,ale zase mam prujem,to je porad neco 😠

leny2
10. únor 2010

Jsem psala ráno, že jdu žehlit a ještě jsem se nevykopala od PC.

coko.joko
10. únor 2010

no leny to je normalni ja si vzdy rikam a na kone nejdu a pujdu neco delat,ale ta touha je vetsi...pak to nahanim vse na posledni chvilku.... 😀 😀 😀 ale zase prace neutece nema nozicky,takze v klidu 😵

leny2
10. únor 2010

To máš pravdu. 🙂

leny2
10. únor 2010

Včera mi manža smontoval přebalovák, tak už mám další věc připravenou.

coko.joko
10. únor 2010

teda to je sikovnej,vcera jsem mala debatu ja se svym manzelem a zase me vytacal,jak ma na vse dost casu a neni kam spechat a ze jsem hrozne na vsechno hr..a musim vse mit hned....tak jsem mela takoveho nerva.....zesi pak rikam,ze to nema smysl uz se o tom bavit s nim..nejhorsi,ze nevim jestli su dela prdelky a nebo mluvi vazne

leny2
10. únor 2010

Coko, nemáš to jednoduchý s manžou.

leny2
10. únor 2010

Tak já jdu na to žehlení.

coko.joko
10. únor 2010

to nemam je to komediant uz od mala a tak nikdy nevim co je vazne a co sranda.... 😀 😀
jo utikej zehlit a ja jdu asi taky nco delat.....

septim
10. únor 2010

zdravim tak holky maji obe antibiotika Anetka je na tom hure Adelka se mi zda dobra ale doktorka rikala ze by to mohly na sebe prehazovat tak preleci obe. Jinak teplomer vyzkousen a je super je to rychle a holky si toho ani nevsimnou jsem rada ze jsem koupila a vrele doporucuji. Taky jsem dnes prdole koupila nejake nove obleceni meli vyprodej veci z Anglie a moc hezke. 😉 az cokousi prijedes tak uz holky budou mit ATB dobrane tak se budete moc ponuchnat 😀 jeste ze to chytly tento tyden a ne dalsi 😀

coko.joko
10. únor 2010

Cus sept,
to jsem rada jinak bych k vam nemohla jit ☹ kdyby holky byly nemocny,abych to nechytla ja...no vidis jak dobre nakupujes....sikovna holka..... 😉 😉 😉 me uz hrabe jak porad chumeli,tady to je vubec na prd....tri dny muzes v mikine chodit,teda zase v kozichu no sileny 😵 😵 😵 a cokousek nema co na sebe,kdyz je takova zima,pres pupek uz nezapne svoji bundu a kabat v tom je zimicka ☹

septim
10. únor 2010

ty muj malej chudacku 😀 pristi tyden uz budou urco zdrave ATB mame do uterka 😉

coko.joko
10. únor 2010

no jsem malej chudacek ☹ ☹ nemam co na sebe 😀 😀

coko.joko
10. únor 2010

Od rana mame diskoteku v brise,mazec ten malej nechce a nechce spat a porad me kope....nekdy to jsou rany,ze se i leknu 😀 a jak me skace bricho to je hrozne srandovni 😀 😀

septim
10. únor 2010

me takhle litalo vcera dnes je klid a jsem rada 😉 pockej az se bude poradne boulit to bude sranda, koukala jsem na predpoved a myslim cokousku ze jaro neprivezes ☹

leny2
10. únor 2010

Ahoj Septim,
to máš pravdu, taky jsem zrovna četla, že se oteplí až tak na začátku března.

coko.joko
10. únor 2010

sept to vim,jsem to taky cetla je to hrozny,tady chumeli jako blazen a ma bejt hnus cely unor a ma se trochu poco zlepsit az na zacatku brezna.Takze to jsem zvedava na tu cestu se me tam vubec uz nechce. 😒

leny2
10. únor 2010

Pokouší se o mě nějaký bacil, škrábě mě v krku, tak jsem si udělala čaj s citronem a medem. 😒

coko.joko
10. únor 2010

leny,tak to vylez a vypot. 😵