Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
10. únor 2010

Ahoj těhulky je tu někdo?

leny2
11. únor 2010

Ahoj holky,
teď tu jsem každé ráno první, copak se děje? Všichni spinkáte?

leny2
11. únor 2010

Ani Marhulinka tu včera nebyla. 😨

leny2
11. únor 2010

Marhulinko, chtěla jsem se zeptat, jaký si bereš do porodky mýdlo pro sebe, četla jsem, že by to nemělo být nějak parfémované kvůli mimču.

marhulinka
autor
11. únor 2010

Krásné ránko a pohodovou středu 🙂

Já jsem od šesti vzhůru,vařila jsem a teď chvíli budu relaxovat u pc a pak razím s kámoškama do města a na obídek 😉

coko.joko
11. únor 2010

Zdar,jsem taky ted vstala a koukam ven a a tam snih a zima jak v Rusku,takze me to poco opravdu pekne sere.... 😵
vcera jsem byla ve meste a konecne koupila ty veci co jsem potrebovala a uz jen balit a mam hotovo 😀 😀
leny ty jsi taky ranni ptace,to ja bych klido jeste spala,ale malej me vytahl z postele.........
marhul byla vcera vedle jsem ji tam nacapala a nam ani nepisla holka jedna.....ty,ty,ty.......

marhulinka
autor
11. únor 2010

Leny já mám většinou sprcháče z lékárny,na moji kůžičku prostě normální nesnesu....Tak používám od Vichi,pak Neutral.... nebo prostě přírodní třeba mýdla z Manufaktury...a teď mi lékárnice poradila ať zajdu do DM,že tam mají neparfémované věci taky /samozřejmě o dost levnější/,tak chci zajít se podívat a něco kdyžtak koupit tam....jinak si vezmu něco z domu,co tu mám...

marhulinka
autor
11. únor 2010

Venku je pěkná klendra...jsem myslela,že tam ráno přimrznu....letos to bude asi nekonečné!!!
Ale už jsem s tím smířená,že prcka povezeme v tomhle počasí...tak má taky připraveno všechno teploučké 😀

marhulinka
autor
11. únor 2010

Coko já byla včera vedle jen ráno popřát hezký den a pak jsem celý den nebyla na pc 🙂
Přijela návštěvička 😵

marhulinka
autor
11. únor 2010

Mě poslední dny bolí strašně pravá kyčel,já než to vždycky rozchodím,to je doba-nejhorší je to v noci,když spěchám na wc 😀
Jooooo jinak bacha už mám v postýlce pod prostěradlem přebalovací podložku 😀 😀 😀 😀 Pěkně to šustí a pejsan to hrabe 😀 No tak to už si vážně připadám jako senilní bába 😀 😀 😀 Včera tady byli navečer naši a mamča se mě ptala,jestli už mám pod sebou něco,kdyby mi praskla v noci voda,abych neměla zničenou matraci...no a co si myslíte?? Manža naklusal a hnedka mi tam nacpal podložku 😀 😀 😀

coko.joko
11. únor 2010

marhu,tady je taky kosa jako prase,ja jen ten kabatek a fakt jsem mrzla,takze jsem vytahla od Vrati budnu cernou a ted ji budu nosit v tom pocasi,aspon me bude teplo.....
jinak jsem cetla a rikaji to porad i v radiu,ze se ma trosku oteplovat v breznu,tak jsem na to opravdu zvedava...

marhulinka
autor
11. únor 2010

Joooo a ještě jedna perlička ze včerejška 😀 Já se tím samozřejmě ohromně bavila,jak jsem všechny vystresla,dostala jsem pucunk jak od našich,tak od manži-od toho teda hlavně,ten se chudák klepal jak ratlík 😀 😀 😀
Prostě jsem včera byla nejprve dopolko s druhou mamčou na procházce-na veterině,v obchodě....pak byla návštěvička...no a já měla telefon hozený celou dobu v ložnici a vypnutý zvuk...takže telefon jsem nikomu nebrala 😀 mamča mi volala asi 15x 😀 pak to nevydržela a volala manžovi-no a ten šílenec mi volal taky a nic....tak chudák za mnou jel domů,protože už mě viděl,jak tu někde ležím omdlená 😀 😀 😀 A já vesele u kávičky 😀 😀
No ten mi dal!!! A navečer se na mě všichni sesypali,že jsem nezodpovědná a budu nosit telefon na krku 😀 😀
A já se pořád musela smát ....tak dneska ráno jsem všem poslala sms,že jsem v pořádku,nerodím ani nejsem omdlená 😀 😀
Ještě,že mě manža nemůže naplácat 😀 😀

coko.joko
11. únor 2010

marhul to me boli taky ta kycel a taky prava a pomaha me cviceni na balonu,vzdy to trochu rozcvicim a pak si tam krasne krupnu a mam pokoj na pul dne a pak zase a porad do kola 😎 jo,to me ani nenapadlo si pak davat neco pod sebe 😀 😀 😀 stejne vim,ze me to chytne nekde jinde a ne doma... 😀 😀 😀 to musi bejt taky zvlastni,si vem jses na nakupu a najednou pod tebou louze 😉 a co ted.....

marhulinka
autor
11. únor 2010

Coko kamarádce před Vánoci prdla voda v obchoďáku-v Tescu 😀 😀 Ale to prý byla louže!!!! Tak tam nechali nákup a jeli domů a do porodky 😀 😀
Dneska ráno jsem na to taky myslela,že jedu do města a pak na obídek a kdyby mi voda prdla u oběda 😀 😀 Docela hustý 😝

marhulinka
autor
11. únor 2010

Fuj jsem vypila ovocný čaj a zase mě pálí žáha...vrrrrrrr a mlíko jsem dopila v noci!!!

marhulinka
autor
11. únor 2010

Teď koukám z okna,že venku to pěkně cloumá tady s jehličňánkama,tak to je fakt úžasný,když ještě fouká... 😠 😠 😠

coko.joko
11. únor 2010

No prave marhul,to musi bejt trapas,ale za to ta zenska nemuze a ty lidi okolo at si koukaji a ty normalni to pochopi...kam jdes na obidek?no ja mam ted 3 dny pokoj od zahy,ale zase me trapi jiny veci,takze to je uplne jedno....

marhulinka
autor
11. únor 2010

Jojo však je to normální...no hold by si uklízečky vytřely no 😀
Na obídek jedeme do nějaké restauračky na náměstí-ještě jsem tam nebyla,ale mají tam prý výýýýýýýborné těstovinky...tak jedeme na ně....je to někde u Knihomola....Look and Cook nebo tak nějak 😉

coko.joko
11. únor 2010

tak to neznam tu restauracku...ale muze tam bejt dobre.......ja mam taky rada salatky,ale svickova je svickova 😀

marhulinka
autor
11. únor 2010

Tak já se jdu nachystat opatrujte se a odpočívejte 😉

coko.joko
11. únor 2010

marhul uzij si to a pekne se napapkej 😉 pak pisni .....

janysek70
11. únor 2010

Čest práci ženy 🙂 , jsem Vás zkontrolovala, že jste všechny v pořádku 😉

coko.joko
11. únor 2010

janysku to jsi hodna,ze na nas mrkas 😵

janysek70
11. únor 2010

Já když nejsem, tak poctivě vše dočítám. Včera jsem byla v práci a pak jsem doma čapla Beníka a jela k našim a tam byla až do večera, ještě jsem se svým taťuldou absolvovala cestu do Jc a dělali jsme nákup. Dnes pracuji z domu, jako vždy...

coko.joko
11. únor 2010

Janysku,to ja taky docitam,ale v lete kdyz jsem byla v CR,tak jsem nedocitala,protoze to bych nedala 😀...to bud rada,ze dnes muzes bejt doma je tam urco pekna zima

leny2
11. únor 2010

Hurá, už to tu zase žije. 🙂

leny2
11. únor 2010

U nás zatím počasí dobrý, nefouká a nechumelí, asi to teprve přijde.

leny2
11. únor 2010

Holky, mě v noci bolí taky kyčel, pak přes den už pak ne.

janysek70
11. únor 2010

Já už to počasí raději nekomentuji, bych se zase nas.... 😀

leny2
11. únor 2010

Marhulinko, díky za tip na mýdlo, mrknu v tom DM.