Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
15. únor 2010

Já papám pomelo, je slaďoučký 😀

coko.joko
15. únor 2010

jo pomelo je dobry,ale ja uz ho nemuzu videt jsem ho prejedena 😀 tak premyslim na kasi a nebo nudle 😀

marhulinka
autor
15. únor 2010

Koukám,že Coko honí mlsná...tak copak si dáš?? Já mám tady palačinky,tak přijeď 😀

marhulinka
autor
15. únor 2010

Z karantény je nějaké podezřelé ticho-oba hoši usnuli 😀

marhulinka
autor
15. únor 2010

Já za chvíli půjdu asi do spršky,musím si umýt vlásky

coko.joko
15. únor 2010

marhul ja si dam asi ty nudle 😎 😎 ja jsem byla uz ve sprse a musela jsem se oholit na zitra a tak me to dalo zabrat...zitra si umeju hlavicku a pak muzu razit.....jinak ja palacinku nemusim,kdyz uz tak ten grepes ten je moc dobrej...vcera jsem ho zrovna mela s nutelou..... 😀

marhulinka
autor
15. únor 2010

Já vím,že ty na ty palačinky nejsi....ale já bych ti udělala i crepes....mám na to receptík a je to výýýýýborný 😉

marhulinka
autor
15. únor 2010

Tak jdu do spršky,je mi nějaká zimička...

coko.joko
15. únor 2010

teda mas recepis na grepes a kde ho mam soupni ho sem a ja udelam doma.... 😀

marhulinka
autor
15. únor 2010

Tak jsem byla venčit,jsem vykoupaná,namazaná,navečeřená....a jdu popřát asi hezký večer,stejně tu nikdo není...já si půjdu teda asi číst...

marhulinka
autor
15. únor 2010

Coko tak počkej,jdu vyštrachat receptík...

marhulinka
autor
15. únor 2010

Coko tak jsem vyškemrala od jednoho známého co dělal ve francii receptík:

Crepes-francouzské palačinky

250 g hl.mouky, 250 ml mléka, 250 ml perlivé vody a 3 vejce

Smícháme a pečeme slaboulinké palačinky /jako papír/ a plníme čímkoli - nasladko,naslano....
Doporučuji vyzkoušet pomerančovou omáčku - zahřejeme pomer.šťávu,solamyl a cukr,aby to zhoustlo...přeléváme palačinky - výýýýýýýýborné!!!

marhulinka
autor
15. únor 2010

Jinak já jsem je ještě nedělala,ale právě známý nám to udělal,to jsem ale nevěděla,že je to tohle o čem tys tu tolikrát psala...a já se ho ptala,jestli to není ono...tak jsem vyškemrala receptík...dělal to v jedné nóbl restauračce ve Francii a měli jsme k tomu tuhle pomeranč.omáčku-noblesní 🙂 😉

coko.joko
15. únor 2010

marhul dikas pisu do blocku....a urco co nejdriv vyzkousim 😵 😵
ja jeste chvilku pockam a pak asi taky zalehnu,protoze se v noci porad budim to je hrozny.....ale ted koukam je jeste brzo na spanek.......

marhulinka
autor
15. únor 2010

Nojo na spánek je ještě brzo...já chodím tak v jedenáct až v půlnoc 🙂

marhulinka
autor
15. únor 2010

Teď si dávám pomeranček a mlíčko,tak do osmi tu pobudu a pak si půjdu číst 🙂

coko.joko
15. únor 2010

no marhul me to nebavi cist,protoze jak jsem v tom pololeze,tak me boli ta kycle,tak bud musim lezet a nebo sedet rovnet...jo tak to je super,kamarad sikovny,pry to delaji nekde i v HK rikala sept,tak na to budu muset zajit a ochutnat to jaky to je......ale me to moc chutna...mlicko to nemam rad....

marhulinka
autor
15. únor 2010

Já si čtu na boku,docela to jde...na zádech už ležet nemůžu,protože vidím hvězdičky 😀
Kyčel už mě bolí tak,že to skoro nevnímám...chci vidět jak budu rodit,protože teda jsem jak mrzák,jak mě všechno bolí 😅 To na té koze budu asi vyvádět 😀 😀

Jo Sept říkala,že to tu někde dělají,taky bych na to zašla...

Mlíčko musíme kvůli té sviňské žáze 😀

coko.joko
15. únor 2010

no marhul,koukam si na tom jako ja,ale me to uz pripada blbe si porad stezovat,ale fakt to je hrozny.....zahu tu uz ani nevnimam,protoze me uz ani to mliko nezabere 😀 a kycle to je kapitola pro sebe,to jsem na sebe taky zvedava jak budu rodit.....to bude jeste sranda..... 😀

marhulinka
autor
15. únor 2010

Přesně tak,prostě si člověk na to všechno zvykne....hold je to tak,nic s tím dělat nejde,tak nač si stěžovat.
Hele my budeme hekat kvůli kyčly a né že rodíme 😀 😀 😀

coko.joko
15. únor 2010

no to budem a hlavne ja....ale mam vyhodu me tu nikdo nebude rozumet krom Vrati,takze kdyz budu nadavat,tak to nebude tak blby 😀 😀 a Vrata to prezije.....

coko.joko
15. únor 2010

ted v radiu zpival Gott a malej zacal tancovat a uplne me nadskakovalo brisko a celou pisnicku,skoda,ze jsem nemela kameru to bych natocila a zkoncil a je klid....to bude asi milovnik Gotta ci co..... 😀

marhulinka
autor
15. únor 2010

Takže prcek bude fanda Gottíka 😀 😀 to abys už sháněla jeho cd 😀 😀

marhulinka
autor
15. únor 2010

Tak já jdu číst pa pa pa

coko.joko
15. únor 2010

😀 😀 no to bude teda mazec Gottaka budu mit uz dva doma....CD mame,ale byla bych radsi kdyby to byl Kabatovec,si neumim predstavit,ze jedem do Hradce a celou cestu nam hraje Kaja.....to radsi ten Kabat 😀

septim
15. únor 2010

tak ty vase Crepes delaji u jarabaka je to v te ulicce jak je Orient 😉 jsem koukala ze cokotata uz odjel 😀

coko.joko
15. únor 2010

sept ty smiraku jeden 😀 😀 jasne odjel uz rano,vsak to vis,ze jsem musela cekat az me zavola a rekne jak teda s kocarkem 😀 😀 ....jsem zkoukla Ulici a taky jsem chvilku koukala na Bauera a ted si dam odsun do koupelny a pak do hajan....dneska tu snad bude klid a ja se vyspim.......

coko.joko
15. únor 2010

no sept vidis jeste,ze te mame vid marhul a ted uz vime kam na Crepes 😀 😀 hned tam zajdu.....

marhulinka
autor
16. únor 2010

Ahojky všem...jdu se jen nahlásit 🙂

Jdeme se vyvenčit s pejsanem a pak zalezeme ještě do pelechu,jsem nějaká přejetá....v noci jsem pořád na záchodě,já už snad začnu využívat ten higelit,co mám pod sebou,páč se mi teda vůbec nechce tolikrát vylézat,tak to asi budu kropit pod sebe 😀 😀

Tak pište pište,ať pak mám co číst...brou

leny2
16. únor 2010

Ahoj holky,
koukám Marhulinka se poslušně nahlásila, tak to má být. 🙂