Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
23. únor 2010

Čauky ještě nikde nikdo 😕 😕 😀 😀 😀

septim
23. únor 2010

neboj to zvladnes v poho jednou zatlacis a malej vylitne jako prd 😀

marhulinka
autor
23. únor 2010

Sept s tím počítám-zatlačím a bude venku 😀 😀 No pak si o tom budeme povídat....
Co nového?? Nečekáš dneska nějaký balíček??
A co Coko ta už bude dneska na příjmu,viď??

septim
23. únor 2010

cokousek ted snida v Plzni nez prejede hranice jeste pisne 😉 do konce tydne cekam balik ma prijit ten kos deky zavinky povleceni proste vse tak jsem zvedava. Dnes jdeme s Anetkou na kontrolu tak doufam ze reknou ze se to lepsi podle me teda jo 😉

mil7
23. únor 2010

Ahoj Všem,
nejprve se moc omlouvám,že jsem nedorazila na srazík,ale bylo mi dost zle.Samotnou mě to mrzelo moc jsem se na Vás těšila,ale asi bych tam nevydržela sedět ani chvilku.Celý víkend jsem proležela.Myslela jsem,že to zavedení tělíska nebolí.Jak původně říkala dr.,ale po ultrazvuku mi řekla,že mám jizvu po císaři dost hlubkou a snad se tam dostane.No bolelo to dost.Tak se nezlobte a příště už snad dorazím.Jinak marhul se ti to pěkně krátí.Jsem zvědavá jak vydržíš?Pěkně opatruj Kubíčka a užívej si poslední chvilky klidu a pohodičky. 😉
Sep - tak vy nakonec ty neštovice nemáte jó?To je malá chuděrka taková alergická reakce.
Všem ostatním přeju krásný sluníčkový den a pohodičku.

septim
23. únor 2010

zdar mil se taky musite stavit nebo se naprdnu nalozim rodinu na bus a prijedu ja 😀 marhul ty by jsi taky mohla nekdy na kafe 😉

marhulinka
autor
23. únor 2010

Tak na dnešní kontrole ať už je všechno fajn 🙂 😉

marhulinka
autor
23. únor 2010

Mil ahojky,však jsme to chápaly,že takhle přeci nedorazíš!! 😉 🙂 Příští srazík bude určo už s kočárkama 😀 😀 A děkuji 😵 taky jsem zvědavá,jak ještě vydržíme,v pá nás čeká monitor a ko...hodlám už tento týden jen lenošit 😉

mil7
23. únor 2010

Sep určo dorazíme,ale až příští týden.Co tak po nebo ut.Dej vědět jak se ti to hodí.Tento týden mám docela babytý.Jak jsem ležela tak mi tady ležela i práce.Žehlení, praní atd..Však to znáš.Tak se z toho musím nějak vyhrabat.Co vy chodíte ven?My každý den,ale asi by jsme se spolu moc neprojeli.Díky tomu sněhu by jsme se s našima vozama nevešli vedle sebe.No snad to už roztaje.Tak dej vědět.
Marhul - moc ti nezávidím tady to období.Já pokaždý,když jsem šla na monitor tak jsem čekala,že už a tam mi řekli tak zase za týden.Bylo to nekonečný čekání.A zároveň jsem se na ně už moc těšila.Tak pevné nervičky a hlavně ať to zvládnete s Kubíkem v pohodě a jste oba v pořádku. 😉

septim
23. únor 2010

ut je dobre mil 😉 cokous ozvy se tady je mrtvo 😉

leny2
23. únor 2010

Ahoj holky,
u nás nešel od rána až do odpoledne proud,tak jsme jeli navštívit kámošku a dorazili domů až odpoledne.

leny2
23. únor 2010

Mil, to je jasný, že jsi nemohla dorazit na srazík v takovém stavu, hlavně jestli už je to dobrý.

leny2
23. únor 2010

Mil, jaký sis dávala tělísko?

janysek70
23. únor 2010

Čauky 🙂 , no už by mohl čokoušek dorazit 🙂

leny2
23. únor 2010

Marhulinko, zítra už bude středa, už se zase blíží tvoje kontrola, týden utíká rychle, co?

leny2
23. únor 2010

Janýsku, neměla jsi dneska kontrolu?

janysek70
23. únor 2010

Středy mám taky ráda 😵 😵 😵

Jj kontrola byla, vše vypadá O.K., UTZ nebyl, jen jsme poslouchali srdíčko a brali mi krev na tripple a výsledky příští týden

leny2
23. únor 2010

Janýsku, tak to je super, jen tak dál. 🙂

leny2
23. únor 2010

Janýsku, ani nevíš, jakou z tebe mám radost, že to je vše dobrý. Když by dopadly tripl testy dobře, tak i přesto půjdeš na plodovku?

janysek70
23. únor 2010

Příští týden mi doky zavolá, jak to dopadlo, říkal, že ty testy často vycházejí špatně, tak velký UTZ a uvidí se

leny2
23. únor 2010

Tak uvidíš 😉

leny2
23. únor 2010

Coko, už asi dorazila domů.

coko.joko
23. únor 2010

Ahojda,tak jsem tu,to mate urco radost co? 😀

coko.joko
23. únor 2010

Koukam jak Sept krasne informuje to je dobre....
jinak jsem prijela kolem 15 hod,protoze cesta byla na prd,od hranic prselo az sem a hrozne blbe se jelo...tak jsem rada,ze jsem tu a mam ted uz klid...jsem si musela jit na chvilku lehnout,protoze me bolej zada a docela krasne me opuchaji nozky dole,tak nevim co mam delat,aby to splasklo,tak jsem je mela namoceny ve studeny vode...

coko.joko
23. únor 2010

Jsem moc rada,ze jsem vas videla je to prijemny po delsi dobe zase videt super lidicky 😉 snad se dostanu v lete do Hradce a udelame zase srazik.....uz ted se tesim.....
janysku a tobe moc dekuji za kyticku jsem si ji vzala sem a uz ji mam na policce a hlavne to prezila,tak jeste jednou dikyyyyyy......a ja te pak hledala v tom obchode a ty uz nikde jsem ti chtela neco ukazat a hlavne se zeptat na neco ☹ a ty si byla vedla.....

leny2
23. únor 2010

Ahoj Coko,
tak to je dobře, že jste v pořádku dorazili domů. Tak teď budeš vybalova všechny věci, co? To se nudit nebudeš. Tak jste všechno pořídili, co jsi chtěla?

coko.joko
23. únor 2010

Ahojda leny,ted na to prdim se me fakt nechce jen jsem vytahla nejaky to jidlo a veci to necham na vecer...mame plny auto a tak to nejdriv musime vytahat sem nahoru a pak to zacne. 😀 mame tak pulku koupenou a zbytek budu kupovat tu....vcera jsem jeste koupila prebalovak,mantynel s povlecenim na postylku,zavinovacku a nejaky kravinky k tomu.....moje mamka me dala krasny vecicky a taky dalsi veci,takze toho mame hodne jsem rada..... 😵

janysek70
23. únor 2010

Čokoušku 😵 😵 😵 fajn, že máte tu cestu již za sebou, jsem tě obdivovala, je to dálka a v tvém stavu, ale jsi šikulka

leny2
23. únor 2010

Jak jsi na příjmu, tak tu bude zase živo.

coko.joko
23. únor 2010

janysku ja vim 😀 😀 😀