Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
23. únor 2010

Jdu nakouknout,koukám,že Cokoušek je už zase tadyy huráááá....

Mě je dneska od rána strašně,ani ležení a spánek mi nepomohly....tyhle konce jsou vážně úžasný 😝

marhulinka
autor
23. únor 2010

Janysku tak středy jo?? A proooooč???? 😕 😕 😨 😨

Leny už aby byl pátek a věděla jsem co a jak,chtěla bych slyšet,že už to bude hodně brzy,jestli takhle budu ještě přežívat třeba týden dva,tak mě šibne 😀

Coko nožky jedině nahoru 😉

coko.joko
23. únor 2010

marhul,vzdyt jsi rikala,jak jsem se s vama loucila,ze bys klido jeste mela kubicka v brisku,tak si ho tam krasne nech jeste par tydnu 😉 ale verim je to zahul vid...ja uz ho mam ted a to mam jeste par tydnu do porodu 😅

marhulinka
autor
23. únor 2010

Coko jo nechala,kdyby to okolo nebylo takové 😀 Teď raději ať je už brzo venku,jsem si to s ním tajne domluvila na březen na příští týden 😀

coko.joko
23. únor 2010

jooo,tak to je super,ze ses domluvila snim... 😀 😀 tak at to hlavne vyjde jak to mas ty naplanovany moc to preju...ja jsem vcera nahmatla prcka nozku to bylo krasny... 😵

marhulinka
autor
23. únor 2010

Jéé to je krásný viď že to takhle můžeme cítit 😉 Na mě teď poslední dva dny špulí pořád prdelku 😀 😀

Tak si jdu pustit pohádku a zaujmout polohu ležmo a brzo do hajan....dobrou a sladké sny

leny2
23. únor 2010

Marhu, úplně tě chápu, jak ti je, Kubíček už je kus chlapa a je to záhul, ten náš prcek je přeci jenom menší, tak to není tak hrozný zatím.

leny2
23. únor 2010

Tak se opatrujte. 🙂

marhulinka
autor
24. únor 2010

Krásné ránko....já teď vstala a jdu do spršky a udělat snídaničku....jsem v noci zase žila,manža si ťukal na čelo-jsem totiž o půl čtvrté ráno připravovala peřinky-povlíkala-pro mamču až tu bude 😀

coko.joko
24. únor 2010

Zdar holky,
leny16 to je nadhera...Vanesska cela tatinek... 😉 😉

coko.joko
24. únor 2010

marhu ranni ptace...no tak mas jit ted spinkat,at se vyspis aspon pres den.... 😵

marhulinka
autor
24. únor 2010

Leny16 Vanesska je nádherná 🙂 😵 Jojo celý tatínek a ty kukadla-pořiďte si brokovnici 😀

Coko já pak šla dadat a vzbudila se před devátou...teď už jsem dala spršku a trochu se poupravila,odpolko mám kávičku s kolegyňkama z práce 🙂 😉

coko.joko
24. únor 2010

teda kavicku jo?to se mas ja mam tak aorad litani po nakupech a pak lehnu a nehnu se...jsem jako kdyz me prasti...asi nedospala a kdyz vidim ty pliny na zehleni,tak me uz ted hrabne 😀 😀

marhulinka
autor
24. únor 2010

😀 😀 😀 tak plíny jo...to si teda užij 😀 😀 😀
Nojo kávičku,tento týden mám se všemi tak nějak jakoby "poslední",pak až u nás doma 😀

leny16
24. únor 2010

jojo táta bude střílet 😀 😵 😀 marhul. Ještě jsi celá 😵 😵
coko-už jsi zpět???? Nožku jsi cítila 😵 😵 to je hezký, já tenkrát nikdy nic nenahmatala 🙂

coko.joko
24. únor 2010

jo pliny marhu...60ks....to se asi po.......a nebo vyzehli Vrata.....a to nemluvim o vecickach.....no,ale my to zvladnem...tak si to moc uzij na kavicce a hlavne pomalu....ja jdu varit a rovnat veci.........

coko.joko
24. únor 2010

leny16 to ja nahmatam,ale nevim presne co to je...nepoznam to a kdyz to chytnu,tak utece a vybouli to nekde jinde....takze si hrajem na schovku 😀 😀 😀 nozka byla v poho,akorad me natekla a nevejdu se do bot.....takze si to porad chladim a mam je nahore,ale nepomaha..... 😵

marhulinka
autor
24. únor 2010

Leny jsem celá - jsem si to naplánovala na ten příští týden 😀 😀 😀
Už se těším v pátek na monitor 🙂

marhulinka
autor
24. únor 2010

Coko žehleníčko pidivěciček si vychutnáš,uvidíš....mě to strašně bavilo 🙂

leny2
24. únor 2010

Ahoj holky,
ráno jsem vezla mamku na úřad, tak nám to dopoledne zase pěkně uteklo.

Leny, Vanesska je celý taťka a krásný kukadla má. 🙂

leny2
24. únor 2010

Marhulinko, koukala jsi, schválili nám navýšení mateřské na loňskou úroveň, to je super. 🙂

leny2
24. únor 2010

Janýsek se určitě díval na hokej a teď dospává. 😉

janysek70
24. únor 2010

Zduřte, jsem dojela z práce.....

janysek70
24. únor 2010

Koukám, v pořadí je další žehlící paní, to bude každý den popisovat 🙂
Jdu hledat tu Vanessku

leny2
24. únor 2010

Janýsku, já myslela, jak spinkáš a odpočíváš a ty rabótuješ. 🙂

leny2
24. únor 2010

Budem Coko fandit v žehlení, my co to máme už za sebou. 😉

janysek70
24. únor 2010

Já jsem dnes vzhůru od 3 hodin, pak jsem šla koukat na hokej a pak snídaně a odjezd do práce...., jsem zvědavá, kdy nastoupí krize

leny2
24. únor 2010

To jsi dobrá teda, to už bych asi dávno odpadla.

marhulinka
autor
24. únor 2010

Leny nojo četla jsem,jen jsem se nedočetla,od kdy to bude platit??

Janysku téda ty nespavko-jo ikdyž v tomhle období jsem taky moc nechrněla,byla jsem pořád čiloučká...no jen počkej ono to přijde a bude se ti chtít spinkat víc a víc 😀 😀

Tak já se jdu nachystat a razím na srazík s kolegyňkama...dáme si kávičku a nějakou mňaminku...pa pa pa a večer juknu...

janysek70
24. únor 2010

Pa a bacha po mňamině na sponu 😀 😀 😀