Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
25. únor 2010

Coko, už aby bylo teplo a mohla jsi chodit v pantoflích.

janysek70
25. únor 2010

Čoko je velký optimista 🙂

marhulinka
autor
25. únor 2010

Neboj antiperle jsem ještě v obchodě viděla 😀 😀
Jo a důchodky teda dělají a jak prďácký!!!! Jsi to měla tady všechno nakoupit 😀
Pak bys to taky unosila 😀 😀

Leny pak jedině nohy k sobě 😀 😀
Nééé my to taky řešíme,co a jak potom-podívej na Sept 😉 Já se pak pojedu poradit s dokym 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Já se na kladélko chystám kdyžtak o víkendu 😀 😀 Tak prubnu,kdo má pravdu 😀

coko.joko
25. únor 2010

😵 no janysku ty abys nerejpla vid..... 😀 😀 kladenko si myslim,ze je az moc zive,jsem mu rikala o jednookym hadu a ze to doporucujou doktori ke konci a tak se na me podival a rekl,ze chudak malicky a at stim ani nepocitam 😵 takze mam zase smulu..jsem ho mela vzit na sraz sebou

janysek70
25. únor 2010

Marhul hlavně si ho hned nerozbij!!!!!!! 😀

leny2
25. únor 2010

Marhu, taky se pak chci poradit co by bylo nejšetrnější za antiko.

marhulinka
autor
25. únor 2010

Janysku budu muset načíst nějaký manuál,jak s s tím zachází...já totiž nemám vůbec šajnu 😅

janysek70
25. únor 2010

Jdeme se rychle vylůlat....

marhulinka
autor
25. únor 2010

Leny teď už jsou naštěstí antiko,co jsou vhodný právě při kojení a tak...tak jsem zvědavá,co vymyslíme...u nás není ani nic jiného možné...já jsem alergická na gumy 😀 😀

leny2
25. únor 2010

Tak u nás kladélko nezahálí, ale je to jen občas 😉

marhulinka
autor
25. únor 2010

U nás ani občas...to už je dávno...pak se nám do toho prcek začal plíst a bylo po všem 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Joo hoďte zase nějaké tipy na vaření 😉

leny2
25. únor 2010

Včera jsme měli návštěvu, známá je taky těhu ve 37 tt, tak jsme si dělali srandu, jestli se třeba nepotkáme v porodnici.

coko.joko
25. únor 2010

no marhul to si me mela rict kdyz jsem byla v CR,tady ty antiperle nesezenu a ty botky taky to me teda mrzi 😀 😀
janysku ja jsme porad optimista,bych se jinak zblaznila
o vikendu jdu ke kamaradce podivat se na postylku,tak se tesim a kdyz tak ji hned beru dom... 😵

leny2
25. únor 2010

Já dneska asi udělám špenát, brambory a volský oko.

marhulinka
autor
25. únor 2010

Jé Leny to je dobrý tip,díky to udělám zítra 😉

marhulinka
autor
25. únor 2010

Já dneska udělám pangase s brambůrkem...a zítra teda ten špenátek,tak dva dny budeme mít takové lehké jídlo 😀 No a na víkend udělám něco vydatného,jen nevím co 😅

marhulinka
autor
25. únor 2010

Janysek lůlá nějak dlouho,ne?? To šla snad ven do kadibudky 😀

coko.joko
25. únor 2010

cokouskovi maji dnes obalovany zampiony a brambor...zitra maji spagety,v sobotu zapeceny kotlety a v nedeli rizek..... 😀 😀 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Ty jo Cokouskovi to mají krásně připraveno....já bych potřebovala na víkend něco co by bylo na oba dny,raději.... 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Takže asi udělám nějakou omajdu...

janysek70
25. únor 2010

Čoko a Marhul nebojte, to je jak jízda na kole, ta se taky nezapomene 🙂

marhulinka
autor
25. únor 2010

Tak mi doprala pračka,jdu to pověsit a trochu něco pošolichat v kuchyni...a zase přijdu nakouknout.

janysek70
25. únor 2010

Á díky za připomenutí, taky mám dopráno, budu muset zaběhnout do prádelny, ale až za chvíli, teď se mi zrovna nechce 🙂

janysek70
25. únor 2010

Mně by se líbilo mít Donutila z Pelíšků..., by vždy napsal jídelní lístek na celý týden...., nejvíce měl rajskou a tu miluji 🙂

coko.joko
25. únor 2010

marhul ja mam vzdy jidelnicek na cely tyden 😀 😀 jako v Peliskach 😎 taky bych mela jit neco delat...at to stiham.....

janysek70
25. únor 2010

Zase stejná myšlenka 😀 😀 , jj nejhorší je to vymýšlet

leny2
25. únor 2010

Marhu, pangase udělám zítra na zelenině asi. A na víkend teda ještě nevím, možná budem grilovat stehýnka v krbu.

leny2
25. únor 2010

Tak jdu vařit, pak zase nakouknu.