Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
26. únor 2010

leny,jo neboj nafotim za chvilku ted neco delam na netu a hned jak budu moct,tak dam fotecku 😉
marhul to se mas aspon vis jak budou slavit,ten muj se na to uz taky klepe,ale tady to moc neslavi,takze bude asi slavit sam....taky mu musim napsat seznam kam bude volat a nebo psat SMS.... 😀 😀
mil ja ti povim co ceka leny,to co mam v brisku ja 😀 😀 😀

coko.joko
26. únor 2010

marhul nestras jeste mas cas na porodku,tak se nam tu musis pak hned ukazat,at vime jak si na tom.......

mil7
26. únor 2010

coko jsem si to myslela. 😉

marhulinka
autor
26. únor 2010

Coko neboj do porodky snad nepojedu ještě dnes 😀 😀

leny2
26. únor 2010

Mil, nene, nám dvě stačí, vždycky jsme chtěli jen dvě. To jsme se při IVF báli, aby to nebyli dvojčátka.

marhulinka
autor
26. únor 2010

Tak se opatrujte krásný den...dám vědět odpolko nebo spíš k večeru,nevím,jestli se ještě třeba nebudeme stavovat u rodičů... 🙂

coko.joko
26. únor 2010

marhul tak si to uzij a hned jak budes moct,tak se nam hlas 😵

leny2
26. únor 2010

Jojo, Marhulinko, budem čekat na zprávičky.

mil7
26. únor 2010

Také přeji marhul dobré pořízení.

janysek70
26. únor 2010

Ahojky, co tu zase strašíte?? 🙂
Marhul stále pokupě......, Leny ty se taky budeš muset pomalu povinně nahlašovat 🙂 🙂

coko.joko
26. únor 2010

janys to vis tady to zije jen ty spinkas 😀 😀 😀
a sept urco uz rozbaluje postylku a dalsi veci 😀 😀 😀

janysek70
26. únor 2010

Né, já nespala, jsem od sedmi na nohou, ale poklízela jsem

janysek70
26. únor 2010

Teď říkají, jak se má po víkendu ochladit a docela to na jarní počásko ještě nevypadá, prý i -8 a taky nějaké sněžení 😠

leny2
26. únor 2010

Ahoj Janýsku, no taky jsem to teď četla o tom počasí, ještě si asi na jaro počkáme.

janysek70
26. únor 2010

To jsem se včera nabažila procházkou, Beníka jsem řádně potahala, že pak se mnou házel gaučink. Teda ale přišli jsme dom a byl jako čuně, tak šel rovnou do koupele.

janysek70
26. únor 2010

Jsem si dnes chtěla jet koupit boty na jaro, ale asi nemusím spěchat, příští týden to bude stačit, když mně už do těch zimních teče 😠

leny2
26. únor 2010

Taky jsem toho naše trhače musela po procházce hodit pod sprchu, aspoň nožky a spodek.

leny2
26. únor 2010

Mladýmu jsem už vyprala kombinézu na lyže, už bych to chtěla prohodit za jarní věcičky.

janysek70
26. únor 2010

Já asi pomalu začínám hnízdit, už pomalu přebírám věci a ve středu jsem naplnila popelnici...., pomalu koukám po oknech, že bych pomalinku po jednom, ale počkám na to zlepšení počasí

coko.joko
26. únor 2010

taky potrebuji umejt okno v obyvaku asi tam nazenu Vratu o vikendu,kdyz me nenecha nic delat...za chvilku budou fotky je stahuji do notasu 😀 😀

coko.joko
26. únor 2010

Tak tam mate fotecky 😀 😀

janysek70
26. únor 2010

Čoko 😵 ...., počkej, až si tu pusinku bude takhle otevírat na tebe 🙂 . Luky měl taky chodidlo veké a vážil jen 3400 g a velikost chodidla značí, že jednou bude vysoký, u nás se to potvrdilo......a taky se říká, že podle chodidla se u kluka určuje i velikost "příslušenství"

mil7
26. únor 2010

Janýsku v těhu se okna nemaj mejt.Může se pupeční šňůra omotat mimi kolem krku.Bacha bacha...
Zapřáhni chlapáky 😉

coko.joko
26. únor 2010

janysku,snad na me nebude takhle otevirat pusu,to bude hodny miminko po mamince..... 😵 no jsem na to zvedava jak bude velky,ale uz ted je moc tezky a podle nohy jsem to taky slysela,ale asi to neplati...vidim to u nas 😀 😀

janysek70
26. únor 2010

Jako Vráťa má malou nohu???? 😀 😀

Mil, musím moc opatrně

coko.joko
26. únor 2010

janysku jo ma mensi nohu nez mam ja,ale to dole neodpovida 😀 😀 takze tomu moc neverim jak se to rika.... 😀
mil to jsem nevedela,tak ja taky nazenu Vratu,at meje okna on....

janysek70
26. únor 2010

Tak vyjímka asi potvrzuje pravidlo 😀

janysek70
26. únor 2010

Koukám, Sep přidala do objednávky další věci 🙂 .... a už asi stepuje u okna a vyhlíží

coko.joko
26. únor 2010

me se nechce nic delat....... 😀 😀 chytam nejakou lenoru 😎 😎

mil7
26. únor 2010

To vždycky říkala moje babička,ale něco na tom je.Jsou to blbé pohyby.Nechci strašit,ale když tady máme všechny ty mimi tak vytoužené. 😉