Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
1. bře 2010

Janysku ty manuál nepotřebuješ,když k sobě průběžně hada zveš 😀 ale my co jsme to taaaaaaak dlouho flákali to musíme naštudovat-jak na něj,víš?? 😀 😀
No ale bála jsem se,že to bude bolet a hádě bylo šikovný-mooooc šikovný,takže dneska ho asi pozvu zase dál 😀

marhulinka
autor
1. bře 2010

Šestinedělí budeme asi odpočítávat a bude hooodně dlouhé 😀 😀

marhulinka
autor
1. bře 2010

Ten vítr venku mě teda seránkuje!!! Už vidím pejsana,jak pádí rychle domů a ani se nevybobkuje...ráno v šest koukal na páníčka,jako že se zbláznil,že v tomhle nikam teda nejde...

Tak já ho jdu vyhrabat z peřin,je tam zavrtaný a po cestě si koupíme něco v pekárně k snídani....

Copak dneska plánujete??

leny2
1. bře 2010

Tak já jdu zase něco šít, to mě hezky utíká čas přitom.

leny2
1. bře 2010

Jinak nic v plánu nemám.

coko.joko
1. bře 2010

Ahojda,jen koukam jestli je marhul cela a statecne se drzi 😵

leny16
1. bře 2010

ahojda,
koukám na marhulinku, že už brzy bude mít mimíska u sebe 🙂

septim
1. bře 2010

koukam jestli se nerodi a nic nezjistim je tu pekne mrtvo 😉

janysek70
1. bře 2010

Tak jsem dojela dom...., zmákli jsme OSSZ, teda bylo tam lidí, hrůza, pak jsme dali to očko a objela jsem s Beníkem obě babičky a oba dědečky, všude jsme něco dostali a nyní jsme dojeli dom a zde prázdno, Michal je ještě v práci.....
A tady jste to celý den taky pěkně flinkaly a to ještě nerodíte!!!!!!! 😀

janysek70
1. bře 2010

Vypátrala jsem na IUI Dasty79, chodila mezi nás cca od prosince 2008 a pak se v zimě odmlčela.... Pozdravuje Vás, loni touto dobou byla těhulka a v 9tt o mimi přišla, tak si dala oraz i od koníka a nyní zase bojuje a chodí zase do Arlety. Prý k nám zase jukne. 🙂

leny2
1. bře 2010

Janýsku, Dasty si ani moc nepamatuji, ale bylo by to fajn, kdyby mezi nás zavítala.

leny2
1. bře 2010

Janýsku, to jsi toho zvládla teda.

leny2
1. bře 2010

Dneska je nějaký mrtvý den tady, každý jen nakoukne a prchne. 😉

leny2
1. bře 2010

Já jsem sedla ke stroji dopoledne a ten čas tak utíká. Ušila jsem polštářek do pelíšku chlupáčovi, potah na to a další tři potahy na polštářky pro mamču. Zase musím něco vymyslet co dalšího.

janysek70
1. bře 2010

Jj, chodila tu chvilku a docela intenzivně, pak měla nějaký špatný přístup na net a pak se odmlčela najednou úplně. Do Arlety chodí na IUI.

janysek70
1. bře 2010

No vidíš, se hezky zabavíš, šikulka 😉

janysek70
1. bře 2010

Čoko určo leží zalitá s nožkama hore na kavalci

leny2
1. bře 2010

Dneska je prcek nějaký čilý celý den už od rána, tak se musím vždycky narovnat a držet za břicho, někdy to je tlak jak když chce to břicho prokopnout.

leny2
1. bře 2010

Vypadá to tak, jen sem nakoukla a asi odpočívá.

leny2
1. bře 2010

Já musím zaklepat, ale zatím mi nohy neotékají. 😉

leny2
1. bře 2010

Tak jsem si říkala, jestli už si mám zbalit tašku do porodky, furt to ještě odkládám, že je čas.

janysek70
1. bře 2010

Raději ji zabal, ona se Ti nezkazí!!

janysek70
1. bře 2010

😀 Mně dnes chytly takový křeče do boku, nemohla jsem jít na záchod, pak jsem to rozchodila, ale hrůza, nějaký zaražený větroně

leny2
1. bře 2010

Mamka dneska přišla, že mi umeje okna ještě než porodím, myslíš, že si můžu třeba aspoň záclony pověsit sama? Nechala bych to až ke konci března.

leny2
1. bře 2010

Janýsku, a trpíš na zácpu? Já ze začátku strašně, to bylo hrozný.

janysek70
1. bře 2010

Já okno na chodbě umyla včera. Michal slíbil, že doma je umyje, tak to nějak společně dáme. Věšet záclony budu určitě já, protože to nikdo neumí, vezmu si kovové schůdky, to se tak nenatahuji.

janysek70
1. bře 2010

Na velkou chodím docela v pohodě, koupila jsem si nějakou mast, páč mi konečník praská a mívám trošku krve, piju meltu, tak to jde, ale včera jsem měla jablka a kedlub, tak mi to asi dost nadýmalo

janysek70
1. bře 2010

Ježíš, kde máš zase podobiznu???? 😀

leny2
1. bře 2010

S těma záclonama to mám úplně stejně, taky to nikdo neumí, tak jak to dělám, to si musím prostě sama pověsit, jinak mě to rozčiluje.

leny2
1. bře 2010

Tady zase dělám nějaké pokusy. 😀