Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
3. bře 2010

Septim, pozdravuj Mil a užijte si to. 🙂

marhulinka
autor
3. bře 2010

Jdu jen nakouknout a zalehnout...

marhulinka
autor
3. bře 2010

Coko já mám taky vysoký tep-normálně a teď v těhu ještě vyšší,ale to tomu tak nevadí,jen se víc zadýchávám 😉

Sept taky zvládla slaďárničku a koukám,že dneska bude sladké obžérství,kdyby náhodou...ale já myslím,že zákaz nebude 🙂

marhulinka
autor
3. bře 2010

Jéé Sept a Mil měly dneska rande... 😉

marhulinka
autor
3. bře 2010

Tak jdu zase si lehnout,je mi šoufl,bolí mě břicho,ale ne tak,že by to bylo na porod...uaaaaaaa už je to na mě dlouhé,jsem za tyhle dny strašně utahaná...ale zase je fajn,že hodně spíííím,bych mohla pořád 😀

leny2
3. bře 2010

Koukám, že jsme se minuly s Marhulinkou, jen odpočívej.

leny2
3. bře 2010

Jdu do sprchy a zalehnout k telce. 🙂

mysicka.hk
3. bře 2010

Ahoj těhulky.
Já snad dám výpověď, abych si s váma mohla dopoledne povídat 😀

mysicka.hk
3. bře 2010

Tak jdu taky na telku a zítra si se mnou
přjďtte popovídat večer 🙂 😵

coko.joko
3. bře 2010

Marhul,tak jsem rada,ze v tom nejsem sama....protoze me ten tep teda pekne lita...a vyjdu druhy patro a jsem hotova.... 😉
leny2 to mas pravdu jsem hotova a vse si musim zkusit,ale aspon vim co me ceka do priste az budu tehulka. 😀 😀
sept,doufam,ze sis uzila mil a deticky.....ty mas rada okolo sebe mocccccccccccccc lidicek..
Ja jsme byla od 14 hod venku az do ted,bylo tu krasne a tak jsem sedela u Ryna a slunila se a nahrivala brisko... 😀

janysek70
4. bře 2010

Dobré ranko 🙂
Marhulinko.......????

leny2
4. bře 2010

Ahoj holky,
co je nového?

leny2
4. bře 2010

Coko, tady zase přituhlo trochu a ty se sluníš u Rýna, to máš dobrý. 🙂

leny2
4. bře 2010

Janýsku, dneska pracovně? Nebo jsi doma?

coko.joko
4. bře 2010

Ahojda,tak marhul nahlasit se,ze jste cely a nebo,ze se chystate do porodky 😀

leny2
4. bře 2010

Janýsku, kdy jedeš k dr. na tu konzultaci?

leny2
4. bře 2010

Já jedu odpoledne na kontrolu, dneska poslední krev na protilátky a budou mi dělat kultivaci.

leny2
4. bře 2010

Coko, už ti naskočil 30 tt, toto letí 🙂

janysek70
4. bře 2010

No nazdárek, nikdo tu nebyl, tak jsem začala vyřizovat mailíky

coko.joko
4. bře 2010

leny dneska me skocil 30tt a leti to opravdu rychle...ale jeste musim 10tt vydrzet a pak uz budu mit konecne lasku v ruce 😵 😵
v sobotu se jedem podivat na postylku a kdyz se me bude libit,tak ji mam doma...a pomalu si zacnu pripravovat veci na prcka,at to mam hotove do toho 35tt 😉 😉
tak at ti kontrola dopadne dobre leny a je vse v pohode,pak nam musis pisnout...

Ted,kdyz jsme byla v Cr,tak teta delala vybornou buchtu a tak jsem si vzala recept a zkusim ted na vikend....a je docela i jednoducha,tak uvidime jak se to povede... 😎

leny2
4. bře 2010

To je jasný, že písnu co a jak u dr. 😉

leny2
4. bře 2010

Coko, s čím to byla buchta?

leny2
4. bře 2010

A co máte dneska v plánu?

janysek70
4. bře 2010

Já se musím tlemit, když Leny položí každý den otáku ohledně plánu...., už jsem si myslela, že dnes zapomněla 😀 😀 😀

coko.joko
4. bře 2010

janysku to jsou uz zabehle vety a kdyby tu denne nebyli,tak by me bylo taky smutno 😵 😵
leny buchta to jsou dve placky a mezi tim krem a na ty vrhni placce jsou orechy s medem a je to moc dobry....pak dam recept....
jinak ja dnes ted koukam na ULICI 😀 pak uvarim obed...potom pockam na Vratu a odpolko jdem ven je tu uz ted krasne slunecno.......

janysek70
4. bře 2010

Tady taky sluní, ale ještě poněkud mrazivě

leny2
4. bře 2010

Janýsku, to aby řeč nestála, však je to tu poslední dobou pěkně mrtvé.

leny2
4. bře 2010

Coko, tak to asi vím co je to za mňamku, taky jsem ji už asi dělala.

janysek70
4. bře 2010

Jo a na konzultaci jsem byla včera, výsledky mám moc dobré...., ale na tu plodovku jsem se přesto rozhodla jít.

coko.joko
4. bře 2010

janysku tady taky mrazivo,pres noc moc zima venku,ale snad pres den bude lepe uvidime,uvidime....
leny tady to je mrtve a bude to jeste horsi 😀 😀