Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
4. bře 2010

Číhej 🙂

coko.joko
4. bře 2010

janysku ciham a ani jeste nic nedelam,aby me neco neuteklo........ 😀 😀

septim
4. bře 2010

marhul chrape vite preci ze ma jarni unaveninku 😀 vstoupil do modreho ptaka janysku 😀 😀 😀 me se tak nechce do fakulty ja nez se ted nekam dokopu hruza 😉

janysek70
4. bře 2010

Pravici berem 🙂 , jen aby mu taky nezmodral

septim
4. bře 2010

se vecer kouknu a budu kontrolovat 😀

coko.joko
4. bře 2010

sept ty jsi preci cila holka tak nerikej,ze te zmaha nejaka unava holka 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Ahojky jdu se nahlásit...nešel nám net,měnili nám v baráku nějaké ty kabely a samozřejmě to zmršili...ale už to jdeeeee 😀

janysek70
4. bře 2010

No a je to tady, zase planý poplach 😀

coko.joko
4. bře 2010

Jo marhul je tu a je cela a ja myslela,ze uz nekde rodi Kubicka a prdlajs 😝

leny2
4. bře 2010

Á Marhulinka je stále mezi námi a 2 v 1 😉

janysek70
4. bře 2010

Leny, sundej telefon z krku

marhulinka
autor
4. bře 2010

Jste mě už viděly jak tlačím,co??
No zatím ne,ale doufám,že už vážně brzo,celou noc mě bolelo břicho...o zádech v kříži už ani nemluvím,to už si začínám i zvykat...je mi blivno,zase ze mne ráno odcházela asi ta hlenová zátka...já už chci rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit....dneska to zase proležím

leny2
4. bře 2010

Marhu, jak se cítíš?

marhulinka
autor
4. bře 2010

Ale od rána jsem se dala do pořádného úklidu,je mi sice u toho šouflo,ale třeba to pomůže...když jednooký had ne 😀
Jinak zítra to je teda na panu dr.a doufám,že jemu se to povede 😉

leny2
4. bře 2010

Tak se ještě přeci pojedete podívat na pana doktora zítra. 😉

leny2
4. bře 2010

Taky mi poslední dny je dost často šoufl, asi jak prcci tlačí na žaludek.

janysek70
4. bře 2010

Hlavně aby ti to nevyvolával stejným způsobem jako manža 🙂

janysek70
4. bře 2010

Leny, už se taky pomalinku chystej, odrodíme Marhul a jdeš na to ty...., povinné ranní hlášení.... 😉

coko.joko
4. bře 2010

marhul,tak musis chodit po schodech nahoru a dolu a uvidis to pujde samo 😀 😀 ale musi to bejt hrozny co,takhle cekat a nevedet kdy to bude a co bude.....se na ty posledni tydny taky netesim.....bych brala bolesti odvoz do porodky a hned porodila a sla dom 😀 😀 😀 si to planuji hezky....

marhulinka
autor
4. bře 2010

Coko jojo dneska jsem si naplánovala hodně pohybu,ale ono to ani moc nejde...teď jsem všude utřela prach,posbírala pejsanovi všude po zemi věci a chystám se ven s ním na prochajdu,ale asi budeme trajdat jen kolem baráku,se někam dál bojím 😀
Ještě se chystám vytřít koupelnu a asi umyju balkón...toť moje dnešní plány 😉 Odpolko čekáme návštěvu,tak snad jako naschvál nepojedeme 😀 😀

coko.joko
4. bře 2010

janysku teda ty to mas tady vse v merku.....ale je fakt leny jde hned za marhul,tak to se pak bude muset hlasit porad kazdy rano.....
holky ja jsem tak hrozne zvedava jak bude to nase mimi vypadat jestli bude opravdu cely tatinek a nebo bude mit neco i ze me..... 😀 😀 Vrata rikal,ze ma uz ted ze me nohu velkou 😀

janysek70
4. bře 2010

Z tebe nohu a z Vráti pindíka, to je jasný

marhulinka
autor
4. bře 2010

Coko neboj kluci jsou většinou podobný maminkám 😉

coko.joko
4. bře 2010

marhul plany mas krasny,ale ja rikam,ze porodis v sobotu.......nejdele v nedeli 😀 😀

septim
4. bře 2010

ja se loucim razim do nemocnice 😉

janysek70
4. bře 2010

Čoko je ak vystřižená z Pelíšků...: "dávám bolševikovi rok, maximálně dva" 😀

janysek70
4. bře 2010

Sep pá, dobře pořiď a nezapomeň na mňamku

marhulinka
autor
4. bře 2010

Já jsem byla u obvodního hnedka na začátku,jak jsem dostala průkajdu...takže asi v 9tt....jen mi dal razítko a napsal,že jsem zdráva...oni tam kdyžtak píšou,když se s něčím léčíš a tak...jo a 30Kč jsem neplatila 😀

A Sept zase dneska půjde vybrakovat obchod a nakoupí samé dobrůtky,když cukrovka je o.k. 😀 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Coko to už říkám já,že porodím přelom pá,so 🙂 😉

janysek70
4. bře 2010

Tak to jsem s tím obvoďákem zachrápala 😀 a u nás 30,- vybírají stále a při všem 😀