Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
4. bře 2010

janysku presne tak maximalne sobota a nebo nedele 😀 😀 😀
jo marhul podobny maminkam tomu neverim......bracha je cely DEDA 😀 😀 😀
janysku jeste aby mel po me pindika,staci ta noha obr....chudak jeden ten muj si dela prdelky,ze aspon nebude potrebovat ploutve na plavani 😵

marhulinka
autor
4. bře 2010

Coko po porodu,pak se dětičky mění....synovec pak byl celý můj manža 😀 😀 a teď je celý svůj taťka...

marhulinka
autor
4. bře 2010

Holky když tak koukám tady na ty tt je to možný,že to taaaaaaaaak utíká?? To je mazec!!!

coko.joko
4. bře 2010

janysku,ty platis protoze bydlis v Jicine a tam se pry musi platit,aby bylo na runcajse a manku s cipiskem 😀 😀
marhul leti to hrozne rychle a ja si pamatuji prvni sraz,kdyz nikdo nebyl tehu...jen leny16 a pak toslo raz na raz vsechny otehotneli a ty kteri nechteli 😀 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Na prvním srazíku jsem byla těhulka i já,úplně čerstvě 😉

marhulinka
autor
4. bře 2010

Tak jdu pověsit prádlo a asi si vyběhnu schody 😀

janysek70
4. bře 2010

Marhul, ty jsi na prvním nebyla 🙂

marhulinka
autor
4. bře 2010

Aha ☹ a japato?? Ten první nebyl v Inflargranti v létě?? No asi teda ne....hmmmmm

marhulinka
autor
4. bře 2010

No já se pak vlastně viděla s Coko a Sept na zahrádce a pak jak jsme byly v restauračce.... 😉

coko.joko
4. bře 2010

prvni byl v Sante a byl tam janysek,sept,ja a leny 16 a Verka a myslim,ze uz nikdo jiny......a druhy byl v lete v Inflagranti,ale to si moc nepamatuji a treti byl ted......a dalsi bude zase kdy to ja nevimmmmmmmm 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Další bude až budeš zase tady Coko 😉

janysek70
4. bře 2010

Téda tam to sluníčko už krásně hřeje. Beník udělal pár koleček a už jsme zase doma

marhulinka
autor
4. bře 2010

Tak jájdu něco dělat pa pap a

coko.joko
4. bře 2010

marhul,ale ja nevim jestli se dostanu do HK tohle leto...bude to vse moc slozity a nevim kdy nam prijde rodny list prcka atd...takze pak si udelate srazik beze me 😀 😀
janysku tady je taky krasne pres okno to hreje jako blazen,ale kdyz otevru okno,tak je trochu zimicka,ale neni to tak hrozny 😀 😀 ze by konecne jaroooo a trochu tepla

leny2
4. bře 2010

Tak jsem ušila prckovi zavinovačku, ještě suchý zip a je hotovo.

leny2
4. bře 2010

Jdu něco sníst a hurá směr Kostelec. 😉

coko.joko
4. bře 2010

teda leny ty jsi sikulka jsem si mela objednat u tebe zavinovacky a nemusela jsem je kupovat 😵

marhulinka
autor
4. bře 2010

Leny ať pořídíš 😉 🙂

marhulinka
autor
4. bře 2010

Coko tak aby pak nedorazila až bude prcek ve školce 😀 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Já oškrábala brambory,pověsila to prádlo a teď obídkuju....pak se vrhnu na ten balkón a pak buďto vzbudím pejsana,který chrní na mém polštáři-nebo k němu odpadnu....
Ve tři čekáme návštěvičku...přijde R.mamča a sestřička s neteřinkou....tak si ji zase pošmajchluju 🙂 😵

coko.joko
4. bře 2010

marhul neboj to bude jen tento rok takovy divny,protoze musis mit ockovani na prcka a nevim jak to tady je a hlavne rodny list,jinak nemuzu vycestovat z nemecka,kdyz nebude....

marhulinka
autor
4. bře 2010

Já vím,teď to bude vše u tebe složitější...ale třeba pak dorazíte na Vánoce 😉

coko.joko
4. bře 2010

marhul to je krasny mamca prijde jeste zkontrolovat dcerku 😉 😉 ja mam taky uvareno a uz jsem spapkala polevku a cekam na toho meho manzela...
jo je to slozity a na vanoce jsem tedy maji sezonu.....takze mam smolika 😀 😀 tak se treba uvidime az za rok v unoru

septim
4. bře 2010

tak jsem doma holky spinkaji jidlo jsem si dnes objednala ze sportu tak se moc tesim. Na urologii vse v poradku mam ledvinu porad vetsi a vetsi ale porad se holka drzi. Dalsi kontrola za mesic. odpolko mam taky navstevu tak se tesim ze si popovidam 😉 to jsem zvedava cokousku kdy ty prijedes ☹ marhulinko ja kdyz cekala Misu tak jsem sla do poradny doktorka rikala ze dalsi kontrolu uz neprijdu ze jsme na dva prsty otevrena, dalsi kontrolu jsem dosla tak mi pomohla a ja vecer jela ale to uz jsem byla na te druhe kontrole u doktorky na tri prsty, nevim jak to mas ty 😉

coko.joko
4. bře 2010

septiku,to je fain,ze jste v poradku obe a mas zase klid....uzij si tu navstevu a pak zase na nas mrkni holka....ja jdu taky ven je tam docela pekne,tak se musim trochu vysmradit 😀 😀

leny2
4. bře 2010

Tak já už jsem doma, dneska jsem tam čekala asi půl hodinky. Všechno v pořádku, nabrali mi krev na protilátky, kultivaci a prcek váží 2290 g, je asi o týden menší než by měl být, tak to snad ještě dožene. Na kontrolu zase za týden a na monitor si můžu jít do porodnice, tak už jsem tam volala, jak to tam chodí, objednávat se nemusím, jsou tam v úterý a ve čtvrtek dopoledne.

leny2
4. bře 2010

Septim, to jsem nevěděla, že máš problémy s ledvinama, tak hlavně že je to dobrý.

mysicka.hk
4. bře 2010

Ahoj Leny to je super že jste OK. 🙂

leny2
4. bře 2010

Ahoj Mysicko, taky jsem ráda, že je vše ok, jen to asi nebude žádný obřík.

leny2
4. bře 2010

Jdu dodělat tu zavinovačku, pak vám hodím foto. 😉