Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
4. bře 2010

Ha jsem tu taky...ještě se stahuje filmík 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Coko koukej se šetřit...nic jiného na ty hnáty nepomůže 😀 😀
Jinak ale já třeba dneska nožky nahoře skoro vůbec neměla a nožky mi splaskly 😀

janysek70
4. bře 2010

Zítra nebudu, jedu s našima na celodenní výlet do Trauče, tak až večer juknu na kontrolu, co Marťa 😉

marhulinka
autor
4. bře 2010

Janysku a co nějaká nová fota?? Jako co vlastně pro Terezku máš?? 😵

marhulinka
autor
4. bře 2010

Já zítra snad juknu ráno,podle toho jak vstanu 😀 Jinak jsem k dokymu nachystaná-oholená,vlásky mám taky umyté,takže zítra jen před kontrolou hodím spršku...A pak podám hlášení odpolko 😉

marhulinka
autor
4. bře 2010

Tyyyjo celodenní výlet jo??

janysek70
4. bře 2010

Jo, až to dopřeberu a vylikvuduju, bude na to místo a už to budu přerovnávat a nafotím.

marhulinka
autor
4. bře 2010

Zítra si ještě musím vyzvednout co jsem si objednávala,až pojedeme od dokyho....objednávala jsem si lahvičky od Aventu,chtěla jsem už i lžičky,ale ty momentálně neměli,na ty musím počkat-ale na ně je zatím čas,takže v pohodě...

marhulinka
autor
4. bře 2010

Tak abych to ještě taky viděla 😵

Holky pořizujete si dopředu odsávačku? Já pořád přemýšlím,jestli ji nemám pořídit,co kdyby...nebo to pak nechat na poslední chvíli 🙂

janysek70
4. bře 2010

Já stále čekám na to vybavení do postýlky

janysek70
4. bře 2010

Já myslím, že když bude potřeba, že jí hned koupíš

marhulinka
autor
4. bře 2010

A jak dlouho čekáš?? Já objednala lahvičky včera ráno a dneska mi přišla zprávička,že si je můžu vyzvednout 😉

marhulinka
autor
4. bře 2010

Snad jo....třeba nebude potřeba 😉

marhulinka
autor
4. bře 2010

Já tady pořád čumím na ten kufr a říkám si,kdy ho už jako budu moct popadnout a vyrazit 😀

janysek70
4. bře 2010

Ono to bylo na objednávku, sleduji stav, penízky mají....

janysek70
4. bře 2010

Jo lodní kufřík na startovní čáře 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Jinak dneska prohrála sázku moje mamča....ta měla první tip na porod 4.3.-jako její maminka....no a nejvíce tipů mám na zítřek 😀 Ale jelikož to slyšel Kuba,tak si myslím,že je nechá všechny prohrát 😀 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

To není lodní kufřík....náhodou malinkatý kufříčíneček 🙂
Ty snad pojedeš s higelitkou??? 😅

marhulinka
autor
4. bře 2010

Jo a to netáhnu župan a kraviny...jen to co potřebuji...

janysek70
4. bře 2010

Já asi s krosnou 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Teda vlastně ještě něco mi tam chybí-ale to musím přibalit až budeme vyrážet-mýho ňuchlínečka 😀 😀

janysek70
4. bře 2010

Pašuješ s sebou psa??? 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

No jasně,bez sebe ani ránu 😀 😀 Snad nebudu tlačit dlouho,aby se mi tam neudusil 😀 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Nebo vlastně ho tam můžu mít místo manži,co?? Bude mi olizovat čelíčko 😀 😀

marhulinka
autor
4. bře 2010

Tak teď už vážně hezký večer....

janysek70
4. bře 2010

Papa a dobrou nočku, zítra tě zkontroluji večer, o víku to taky nějak udělám

coko.joko
4. bře 2010

Je marhul zase stahuje filmecky co bude delat ten tvuj az budes v porodnici 😀 😀 😀
tak janysku ty si uzij krasny den zitra a ja tu teda zitra budu cely den...jsem totis sama 😵 😵

janysek70
4. bře 2010

Já budu sama zase večer, je páteční schůze

coko.joko
4. bře 2010

no vidis janysku tak se tu potkame treba.....ja jsme byla ve vane dat sprsku a chladila jsem si nozky a ted jdu zalehnout je uz moje hodina 😀 😀 tak dobrou....

marhulinka
autor
5. bře 2010

Krásné páteční ránko....

Tak já dneska nemohla dospat,ani v noci jsem toho moc nenaspala...ale to kvůli raubířkovi,on se tam pořád šponuje,protahuje a já si myslím,že mi musí to břicho prasknout...no už je to pořádný človíček,tak hold to už není nic příjemnýho...

Venku je pěkná klendra brrrr,sice vylézá sluníčko,ale mrzne,auta se musejí škrábat...no prostě 😝 😝 to se nedivím prckovi,že nechce vylézat...taky by se mi do takové zimi nechtělo z teplíčka...