Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
5. bře 2010

To se teda chystám vymáčknout z háděte něco 😀 😀 Jediný co mi chybí k porodu jsou kontrakce...tak dodáme potřebné a třeba to klapne... 😀

coko.joko
5. bře 2010

jinak marhul mas jeste tyden,tak to vydrz a pak uz bude dobre a budes mit prcka v ruce...to my si musime jeste pockat par tydnu......

janysek70
5. bře 2010

Čoko, nemáš už dnes narozeniny? Já si pamatuji březen, ale přesný den nee

septim
5. bře 2010

to je normalni cokousku teplota 😉 jav teda neotekam ale strasne me boda a boli na leve strane bricha ☹

marhulinka
autor
5. bře 2010

Coko já jsem to dneska prckovi říkala,že to snad ještě týden vydržím...ale ono mám křížový bolesti jako prase a to je horší než kdybych měla bůhvíco...už je mám skoro pořád a v noci mě to dost budí....tak je to opruz no...ale pro prcka přeci vydržíme cokoli.. 🙂

janysek70
5. bře 2010

36,7 není zvýšená teplota

marhulinka
autor
5. bře 2010

Já si na to taky ráno vzpomněla,že Cokousek teď někdy slaví,ale nevím kdy....vím,že jsme všechny nějak postupně 😀

janysek70
5. bře 2010

Já jsem až poslední, stejně jako s porodem 😀

coko.joko
5. bře 2010

😵 septiku to me boli oba boky a v noci se porad prevaluji jako debil a pak chodim po byte a jsem rada,ze nemusim lezet....jak rikam vse si musim zkusit.... 😀 😀 ale uz me to neba....jo tak to jsem rada,ze teplota je v poho se uz ted bojim vseho.....
janysku nene dneska je namam....ty jo uz budu stara baba....... 😵

marhulinka
autor
5. bře 2010

Vybodni se na měření teploty!!!

Coko tak kdy???

janysek70
5. bře 2010

Zítra???? 😀 😀

marhulinka
autor
5. bře 2010

Tady jsou přeci jen mladice,tak jakápak stará bába??? 😠

coko.joko
5. bře 2010

no ja taky rikam prckovi,at je hodny na maminku a nekope me tak,ale prd platny porad sebou mele a mele....ale v noci spi,tak to je super,ale to zase boli ty bucky moje 😀 😀 jo jsme vsechny po sobe.....

janysek70
5. bře 2010

Jak jsi to myslela s tou "starou bábou"??????!!!!!!! 😀

coko.joko
5. bře 2010

ne me jak bylo blbe,tak jsem si merila teplotu a mela jsem 37.9 a pak me to kleslo na tech 36.7 a porad to drzi,tak se jen ptam....at vim na cem jsem......
janysku 😀 😀

marhulinka
autor
5. bře 2010

Tak to buď v klidu,to máš normál teplůtku 😉

coko.joko
5. bře 2010

no to me rika pokazdy Vrata,ze 30 je dobry,ale 31 uz je stara baba a dal to pry nebude komentovat,tak se mu taky smeju,ze on je uz teda vubec dedek 😀

coko.joko
5. bře 2010

Jo ted uz jsem v klidu......
a marhul ty jsi sama doma nebo cekas az se ti stahne filmecek 😀

marhulinka
autor
5. bře 2010

Dneska nic nestahuji....budu si číst a budeme si povídat a mazlinkovat se 😀 😀 Teda ještě svůj plán musím oznámit,ale nemám strach,že by neprošel...

Tak si jdu ještě uvařit čajík a zalehneme....paaaaaaaaaa a krásný páteční večer 😉

janysek70
5. bře 2010

Tak to teda Vráťu zdravím 😠 😠 😠 😀

janysek70
5. bře 2010

..... a že mně taky může.... 😀 😀

coko.joko
5. bře 2010

jo marhul pa a uzij si to 😎
janysku reknu mu to zitra az se vrati z hokeje 😀 😀 ale jinak je moc hodnej........

septim
5. bře 2010

cokousku me to ale jen neboli ja to na levo v podrisku a vzdy vystreli strasne bodnuti je to hrozne bolestive. Kdyz to neprejde mam doporoceni jeste pro jistotu na chiru kvuli tomu aby to nebyla kyla 😒

janysek70
5. bře 2010

Sep, ty to máš trápení, si během těhu užiješ a projdeš pomalu všechna nemocniční oddělení

septim
5. bře 2010

ani mi nemluv uz toho mam docela dost protoze vzdy musim sehnat hlidani 😒

coko.joko
5. bře 2010

sept to me poser co to zase mas holka....doufam,ze 4 tehu budes mit uplne v pohode......

janysek70
5. bře 2010

To jo, o to to máš ještě komplikovanější

septim
5. bře 2010

kyla je pry v tehu bezna ale treba to jsou jen vazy rikala doktorka ale clovek nikdy nevi. moje dalsi tehu za me odnosis ty cokousku 😀 se loucim jdu na TV

coko.joko
5. bře 2010

sept a co si dnes delala v Arlete jsem myslela,ze mas kontrolu az pristi tyden

janysek70
5. bře 2010

Kelišová zase boduje 😀 , já to můžu vidět stále dokola a pořád se jí tlemím 😀