Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
5. bře 2010

jo sept me staci tohle tehu a o dalsim opravdu ted neuvazuji 😀 tak se mej a pa.....
jo janysku taky muzu Kelisku videt porad......tak se hezky koukej te ....

septim
6. bře 2010

cokousku ja tam byla prave kvuli te bolesti je to silena tak doktorka rikala at prijedem ze me dukladne radsi prohledne 😉

leny2
6. bře 2010

Ahoj holky,
přeji hezkou, i když mrazivou sobotu, ale už se to počasí snad vyblbne a bude hezky. 😉

Septim, máš to ale trápení, to ti vůbec nezávidím.

coko.joko
6. bře 2010

Zdar holky,
sept a co ti teda rekla dr.ze to je ta kila a nebo ne jsem zmatena 😉 😉
jinak tady pres napadl opet snih a je tam kosa jako blazen....
ja jsem celou noc nespala porad jsem si chodila pro mleko do lednice jak me palela zaha a chladila si ruce,takze jsem utahana ted jako kote ☹

septim
6. bře 2010

doktorka rikala ze po jeji strance je vse ok mimi roste v poradku vse je na jednicku, proto doporuceni na chiru aby vyloucil nebo potvrdil tam doktorku tu kylu. 😉 Ona to takhle nepozna 😉 jsem taky znicena Ada ma od vcerejska 39,5 horecky tak jsem nespala a porad ji hlidala, ted chudera lezi a ani se nehne, se uz opravdu odstrelim 😉

marhulinka
autor
6. bře 2010

Krásnou sobotu a celý víkendík 🙂

septim
6. bře 2010

koukam ze porad 2v1 😀

coko.joko
6. bře 2010

sept a kdyz ji najdou tak co jako preci nemuzes ted jit na operaci......chudak Ada,ta taky jede porad neco vid..at uz je krasny poco a muzes s holkama ven na prochazku to bude pak uz uplne o necem jinem...me se zase vratila ryma a smrkam jako magor a je me porad teplo a tak vetram,Vrata chodi a zavira okna....

septim
6. bře 2010

kdyz ji najdou tak to hlidaji aby se neuskrinula a kdyz je to akutni tak i v tehu ji odoperuji jde dat ta narkoza ze jsi pri vedomi rikala doktorka a delaji to laparoskopicky nebo jak se to pise. Ale ja myslim ze to budou jen vazy 😉 Uz mi to tak leze na nervy jak maji holky ted porad neco, z toho budu sediva za chvilku, a taky na sobe pocituji ze jsem vic a vic unavena jak poradne nespim ☹ tak cokousku hodne odpocivej a vitaminkuj a prokapavej alspon tou morskou vodou protoze cokotata ti urco nic jineho nedovoli 😉 a vetrani je moc dulezite tak vetrej at mam dobry vzduch ja se ani netesim na jaro ale rovnou na leto 😉

coko.joko
6. bře 2010

sept,mam doma tolik ty morsky vody co me cokotata donesl,ze ji budu mit jeste na 100let do predu...jo vetram jak muzu,ale prd platny se potim a fakt me neni dobre...a to dnes maji prijit sousedi na kafe a to jsem uplne hotova sedet a poslouchat ty keci....no ja se tesim taky na leto....

septim
6. bře 2010

tak na ne prd a jdi si lehnout kdyt ti neni dobre a potis se to bude pro tebe lepsi nez se trapit s navstevou 😉

coko.joko
6. bře 2010

sept to se neda lezet ja nevydrzim lezet a tak porad neco delam.......ted treba album pro prcka si tady hraju,aby mel pamatku jak byl u me v brisku mam hodne tech fotek z UTZ,tak se aspon nenudim 😀 😀

marhulinka
autor
6. bře 2010

Sept ty taky si to těhu užíváš,co?? Ať je Aďa brzičko zdravoučká,ty si prostě vůbec nemáš šanci odpočinout,viď?? Tak ať je brzičko lépe 😉

Coko ty odpočívej,když alespoň můžeš!!! Na návštěvu se vykašli...prostě se to zruší,když ti není dobře!! Ať si z toho akorát neuženeš něco horšího!!
Jůůůů tak to bude mít prcek krásnou pamatáku potom 🙂

Jo a všeeeeeeeeechno nejlepší Cokoušku k tvým narozeninám,protože mi došlo,že je máš dneska,viď???? 😉
Ten nejkrásnější dárek už nosíš pod srdíčkem a než se naděješ,budeš ten dar držet v náručí!!! A samozřejmě hodně lásky,štěstíčka a zdravíčka 😵

coko.joko
6. bře 2010

marhul dekuji moc.....jo ja si rada vyhraju a docela me to i bavi....takze mam velkou zabavu...akorad tu mam vsude po stole samej papirek a Vrata si nema kam dat kafe 😀 😀

uhlicek
6. bře 2010

Ahojda pri sobote dala jsem do alba fotky dortiku,mamka si vzala kluky ven,tak jsem ho sla rychle vyfotit.
Cokousku pridavam se s gratulaci vse nej nej nej k narozeninam 🙂
Leny2 ja do nemocnice chodila jeste pred 10h,moc dlouho jsem tam necekala,myslim,ze staci prukazka,ale pro jistotu si vem vsechny papiry,kdyz budes rodit tam,tak s tebou treba sepisi papiry.

leny2
6. bře 2010

Coko, taky se přidávám s přáníčkem všeho nej, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky a nádherný zdravý miminko. 🙂

coko.joko
6. bře 2010

Holky dekuji moc a moc.......
uhlicku teda to je krasny dortik ten se ti povedl fakttt 😵 😵 😵 sikovna holka....

leny2
6. bře 2010

Ahoj Uhlicku,
teda ten dort je nádherný, jsi šikovná, to musel Míša koukat. 🙂

leny2
6. bře 2010

Marhulinko, japak se cítíš?

janysek70
6. bře 2010

Zdarec, stále nerodíme.......

Čokoušku, všechno nej a užívej "starobabství" 😅

leny2
6. bře 2010

Jsem si uvařila čajík a čučím na telku, nějak se mi dneska nechce nic dělat, jen jsem vyprala prádlo a uvařila oběd.

leny2
6. bře 2010

Janýsku, ahojky, to jsme se hezky sešli takhle při sobotě.

coko.joko
6. bře 2010

janysku,ja uzivam porad starobabstvi 😀 😀 😀 😀 se musim smat......
ja jsme dnes jeste nic neudelala,dopolko jsme lezela,alr to me nebavi moc dlouho,tak jsme pak sla delat to album a ted tu sedim a cumim do netu.....

janysek70
6. bře 2010

Jo, sešly, já se vychrupala, dopolko jsme byli ve městě. V 17 jdu na MDŽ, jsme se se sousedkou domluvily, že zaskočíme, sdlabeme zákusky, dáme ledovou kávu a půjdeme domů 😀

coko.joko
6. bře 2010

janysku ty a MDZ 😀 😀 😀 to je dobry teda.......jsem nevedela,ze se to jeste slavi.

janysek70
6. bře 2010

Já to nikdy neslavila, ale tady pro ženský začali vloni dělat posezení, tak se tam zajdeme letos podívat 😀. Dokonce přišla i pozvánka. Michal už se taky vtíral, ale zatrhla jsem, že svátek nemá a chlastal včera 😀

leny2
6. bře 2010

Janýsku, tak si to užij, dej si něco dobrého, my jedeme taky s manžou někde posedět a dát si něco dobrého, pak už se asi jen tak nedostanem dlouho.

coko.joko
6. bře 2010

jo,janysku tak to se musi poradne se najist a napit a jit pryc,kdyz to plati tak proc ne vid 😀 😀
leny ty si to taky uzij s manzelem nekde na nejaky dobry mnamce 😵
ja jdu taky na vecu a pak pro postylku,tak se tesim......

uhlicek
6. bře 2010

Leny2 Misa ho jeste nevidel,patlala jsem ho do noci a oslava bude az zitra,i kdyz popijet slavit budem uz trochu vecer,je tu bracha s klukama,ja jsem nam zenskym do Sangrie nalozila ovoce,tak si trochu dam,Kubik bude chrupat 🙂 ,i kdyz na dnesek se vzbudil az v 5h.

leny2
6. bře 2010

Uhlicku, tak si hezky užijte oslavu zítra. Kubík je teda zlatej, takhle dlouho spinkat, to jsem zvědavá, na toho našeho prcka.