Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
6. bře 2010

Coko, tak to jdeme skoro všichni na nějakou mňamku. 🙂

janysek70
6. bře 2010

Jé, hezká mašinka 🙂 , mňam, taky bych si dala 🙂

leny2
6. bře 2010

Já hledám na netu isnpiraci na melíry, v pátek jdu ke kadeřnici, tak chci vymyslet nějakou změnu.

coko.joko
6. bře 2010

jo leny to jdem vsichni to bude veselo u vsech,akord,ze nemuzeme pit 😀 😀

janysek70
6. bře 2010

Manžel mi přinesl kávičku a tatranku a ptá se, proč se u té práce na PC směju 😀 , jsem si totiž šla něco vytisknout, abych to dala šéfovi, když budu nyní nějaký den mimo

coko.joko
6. bře 2010

no ty se mas teda....tatranku a kavicku to je servis holka..... 😀 taky se nekdy tlemim do PC a ten muj nechape proc???

janysek70
6. bře 2010

Tak mám hotovo, jdu se zkulturnit, kdyby tam nějaký soudruh rozdával karafiáty a fotilo se do novin 😀

coko.joko
6. bře 2010

😀 😀 janysku,tak to jo udelej krasnou a uzij si to....
me za chvilku prijdou sousedi,tak se jdu taky udélat trochu hezka 😵

septim
6. bře 2010

ty uz krasna jsi cokolino 😉 vse nej k tvym 25tym narozenim hlavne at jste vsichni v poradku 😉

leny2
6. bře 2010

K nám přijela taky nečekaná návštěva, teď odjeli, tak se jdu strojit a razíme. Tak si to užijte. 🙂

mysicka.hk
6. bře 2010

Ahoj těhulky tak se na vás jdu dneska podívat.
Včera to nějak nešlo, dorazila mrcha a bylo mi
zle jako ještě nikdy. Jdu vás dočíst.

marhulinka
autor
6. bře 2010

Krásný večer přeji...a kdyžtak i neděli...nevím,jestli se tu zítra ukážu...

Tak se opatrujte...koukám,že se budou rozdávat karafiáty-červený,jak jinak,co?? 😀 😀

coko.joko
7. bře 2010

Ahojda,
tak ja jsem vcera dosla domu az o pul dvanacty,takze vecer krasny.....ale sekla jsem se u kamosky a tak nakonec Vrata volal do ciny a pro pizzu a jedlo se u navstevy 😀 😀 ale dulezite je,ze mam postylku jeste teda v aute a pak pujde do sklepa a spoustu veci okolo... 😵
Sept ty si me pekne pridala roky 😀 😀 me je teprve 20 let.....ti teda dekuji 😀 😀
marhul v jicine jsou jen cerveny karafiaty 😀

marhulinka
autor
7. bře 2010

Ahojky při neděličce 😉

marhulinka
autor
7. bře 2010

Coko tak jste včera taky měli hezký večer 😉
Jůůů a máš postýlku a co dalšího??

marhulinka
autor
7. bře 2010

Já teď sedím na netu a hledám nějaké dárečky...budou teď od března jen samé narozeninky v rodině a nebudeme nikde lítat po obchodech,tak musím na něco narazit a objednáme to přes net 😉

leny2
7. bře 2010

Ahoj holky,
taky jsem právě vylezla z pelechu a snídám. 🙂

marhulinka
autor
7. bře 2010

Leny jak taky?? My už jsme teda od sedmi vzhůru,ikdyž jsme šli kousek po jedné 😀 😀 Já už čekám na návštěvičku,přijde švára s neteřinkou-tak ji zase umačkám 😀

leny2
7. bře 2010

Marhu, něco nového u tebe? Jak se cítíš?

marhulinka
autor
7. bře 2010

Leny cítím se pořád stejně,jen v noci jsem cítila,co ještě nikdy...jakoby najednou prcek klesnul dolů-najednou takový pocit,jako když cukne hodně hlavičkou a dole mě to začalo všechno píchat-jakoby močová i kakací trubice 😀 Tak nevím 😅 Jinak pořád ze mě odchází ty hleny...včera jsem hodně špinila až do večera,dneska zatím ne...no a podbřišek a v kříži mě po intervalech bolí,ale ty intervaly jsou dlouhý....takže se to pořád jen připravuje 😀

marhulinka
autor
7. bře 2010

Tohle čekání je úžasný zážitek 😀

leny2
7. bře 2010

Marhu, tohle jsem u prvního těhu teda vůbec neměla, mě začlo být o půlnoci divně, ve 2 hod. mi odešla hlenová zátka a pak jsme jeli a mladej se narodil o půl desáté. To jsem nevěděla, že může ta zátka takhle odcházet postupně. Tak uvidím, jak to bude teď se mnou.

leny2
7. bře 2010

Já mám na příští týden skoro na každý den něco, tak si myslím, že mi to uteče rychle tento týden.

marhulinka
autor
7. bře 2010

Doky mi říkal,že hlenová zátka může odcházet i klidně 3týdny před porodem,prostě postupně...nebo hold najednou a nebo taky až při porodu 😀 Takže si člověk může vybrat,co?? Švagrová mi včera říkala,že jí zátka odcházela asi tři dny...
Pak to má člověk poznat,že se to blíží 😀 😀

Jůůů to ti týden uteče jako voda...já mám domluvené ještě lattéčko v pondělí dopolko,když neporodím 😀

leny2
7. bře 2010

Týjo, tak to jsem vůbec nevěděla, že to takhle může dlouho trvat, to pak je fakt dlouhé čekání a nevíš, zda už nebo ne.

leny2
7. bře 2010

Já mám volné akorát pondělí, jinak v úterý jedu na natáčení do porodnice, ve středu na kosmetiku, ve čtvrtek do Arlety a v pátek ke kadeřnici.

marhulinka
autor
7. bře 2010

No právě,člověk to pak nemá ani jak podle čeho poznat,že se to blíží 😀 Hold je to pak překvápko 😵

Už jsi vybrala melírky?? Já mám stříhání slíbeno po porodu,až tu bude mamča,tak mě ostříhá,tak se těšííííííííím 😉

Já jedu kdyžtak do A. v pátek 😅

leny2
7. bře 2010

Marhu, piješ ten maliníkový čaj?

leny2
7. bře 2010

Já jsem ještě nezačla, ale už bych asi mohla, viď?

leny2
7. bře 2010

Mám jeden nápad na melíry, uvidím jak mi to schválí kadeřnice. 😉