Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
30. dub 2009

Ahojky ženy
SMS od Čoko dorazila v 6:49, dojeli v pořádku a hned šli chrupkat....., cesta prý hrozná, pořád pršelo a byla mlha..... Toliko zpráva ČTK 😀

leny2
30. dub 2009

Janýsku, děkujeme za info. 🙂

janysek70
30. dub 2009

Sím 😀

leny2
30. dub 2009

To je škoda, že nemá Coko v ČR přístup na net, ale ty nás budeš určitě dobře informovat, tak aspoň to. 🙂

janysek70
30. dub 2009

Informuji: spí 😀
Však ona se určo u někoho připojí a bafne

leny2
30. dub 2009

Hlavně v pondělí, abysme věděli, jak dopadli u dr.

leny2
30. dub 2009

Uhlicku, japak ti je? Podej nějaké zprávičky. 🙂

uhlicek
30. dub 2009

Ahoj Leny2 zatim zadne zmeny,ted valim na autubus do mesta,neco ppkoupit,odpol mi dorazi kluci a koupim si ten test,ale testovat budu nejdriv v pondeli,uvidime jak dlouho vydrzim zatim

leny2
30. dub 2009

Tak to je dobře, že jsi v pohodě. 🙂

leny2
1. kvě 2009

Zdravím všechny,
koukám, že tu nikdo ani nebyl od včerejška, tak si užijte krásný prodloužený víkend. 🙂

leny2
1. kvě 2009

Nakukuji, nikdo nikde, tak jdu pracovat ven. 🙂

janysek70
1. kvě 2009

Čavec, přežili jsme 😀
Čoko včera psala, že se zabydlují......, že když se probudili, že to bylo hrůza, všude samé tašky..... a všechny pozdravuje 😉

leny2
2. kvě 2009

Janýsku, moc děkujeme za info.

marhulinka
autor
2. kvě 2009

Ahojky všem přeji krásný sluníčkový víkendík!!!!!!!!! 😉

septim
2. kvě 2009

Ahojda zeny. Zitra se ma coko stavit tak ji reknu at vam neco pisne. 😉

leny2
2. kvě 2009

Ahoj Septim,
jak se máte? Co holky, jak rostou? Přihoď nějaké nové fotečky, ať se můžem kochat.
Coko pozdravuj, ono se tady moc od čtvrtka nenapsalo, takže ani nebude muset nic dočítat.
🙂

septim
2. kvě 2009

budu pozdravovat. Mame se fejn ale je to ted narocne. Holky jsou dost mrzute kdyz se jim nevenuji. Anetka uz kleci a zacina pomalu perovat. tak si myslim ze za chvilk poleze. Ada nic je lina jako prase. Jinak u nas vse pri starem. 5. 5. se asi satvi mil s dvojcatka tak jsem zvedava na miminka. Ja musim neco vyfotiti a urco to sem hodim.

septim
2. kvě 2009

Tak jsem vam tam dala nejake fotky 😉

leny2
2. kvě 2009

Septim, holky jsou nádherný, úplně úžasný. 🙂

septim
2. kvě 2009

moc dekuji 😉

septim
3. kvě 2009

Ahoj holky moje,tak jsem u sept a za chvilku jdem ven na kavicku.Holky jsou krasny a porad je nuchnam.Jinak mam uz uklizeno a zitra jedem do te Arlety,tak pak dam vedet pres sept co a jak.Mejte se krasne a pa zase se ozvu.

leny2
3. kvě 2009

Ahoj Coko, budem držet palečky, abys měle jen samé dobré zprávy od pana doktora. 🙂

leny16
4. kvě 2009

Ahoj kočky,
Sep- holčiny jsou kouzelné k pomuchlání, povedly se vám 😉
coko a jany- holky tfuj, tfuj na kontrole. Budu nakukávat co se děje

leny2
4. kvě 2009

Ahoj všem,
dneska vůbec nestíhám, v práci chaos a odpol. jdu na rehabku.

Janýsku, taky držím palečky, ať je vše OK.

Leny, co autoškola, dobrý?

janysek70
4. kvě 2009

Já se chystám na odjezd směr Prague, mám tam být na 14:50 a mám nerva, aby nebyla nějaká zácpa, raději pofachám dříve.....

leny16
4. kvě 2009

jany- neboj dostaneš se tam včas, hned pak napiš 🙂
leny- pořád chodíš na tru rehabku se zádama? Pomohlo ti to trošku? Jak řidičák zatím nevím, jízdy mám až zítra 😉

leny16
4. kvě 2009

holky, mrrkněte se mi prosím na kočárky, mám dilema 😕

janysek70
4. kvě 2009

Leny, jestli myslíš ty 3 co máš v albíčku, tak já ulítávám na zelené a oranžové, ale jsou to pastelové barvičky a vím, když si vezmu takové tričko, jak na mě útočí hmyzí svoloč, tak aby ti nebrali včely atd kočík útokem, ale záleží jak moc svítivá ta barvička v reálu je....., do bílého bych tedy rozhodně nešla kvůli špíně no a černý, hmmmm zase tričko a vím jak se v létě v černém smažím...

leny16
4. kvě 2009

díky jany 😀 ale, spíš mi jde o styl než o barvu

leny16
4. kvě 2009

jany, ty už si dnes přijedeš sdomů s miminkama v bříšku???? 🙂