Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
15. bře 2010

Dnes mi psali z PPL SMS, že mi vezou balík (peřinky a povlečení atd.), tak jsem zahlásila pozici v nemocnici a přesměrovala jsem balík do Jičína na tchýni. Michal už to určitě přehrabuje a já prd 😠

mysicka.hk
15. bře 2010

To by mi asi hráblo a těch peněz co jim tam nechá.

janysek70
15. bře 2010

Copak prachy, to je to poslední, ale ta nuda tady

mysicka.hk
15. bře 2010

Však se dočkáš a počkej až v nich bude mimi 😎

janysek70
15. bře 2010

Tak já zase jdu 🙂

mysicka.hk
15. bře 2010

Kam???

janysek70
15. bře 2010

No do postele, více možností tu nemám 😀 . Za chvíli bude vizita a Ulice. Naštěstí máme telku na pokoji.

mysicka.hk
15. bře 2010

Tak to pak jo a pak ještě přijdeš?

leny16
15. bře 2010

jany- končně kopanečky, já ti to říkala, že je ještě celkem brzy, tak papa a hezky se vyspinkejte 🙂

leny2
15. bře 2010

Janýsku, jak si tě tam ještě dlouho nechají?

leny2
15. bře 2010

Tak jsem si začla pomalu snášet věci do tašky, vždycky když si na něco vzpomenu, tak to tam přihodím.

leny2
15. bře 2010

Ještě jsem dělala pořádek v mé skříni a jsem hin, bolí mě podbřišek, tak se jdu natáhnout k telce.

leny2
15. bře 2010

Dneska dávají nějaký nový seriál Zázraky života, tak jsem zvědavá jaký to bude. 😉

mysicka.hk
15. bře 2010

Také se chci dívat, má to být vlastně o nás 😀
O párech co podstupují IVF 🙂

coko.joko
15. bře 2010

Ahojda,koukam,ze vas tu bylo hafo a ja tu nebyla 😵 tak treba priste.
Dneska me volala pani,ze uz mam ty specialni puncochy,tak jsem pro ne byla a hned si je navlekla a musim rict,ze jsem se citila o hodne lip a ted kdyz koukam na nozky,tak jsou taky docela dobry....tak uvidime jak to bude dal.....
janysku,tak to je bomba kopanecky ja je citila ve 23tt a pred tim to bylo jen bublani,ale co predvadi ted ten nas divoch to je maze..ne jenze bude velky,ale i asi divoky 😎 😎
leny2 tobe at dopadne zitra kontrola a pak dej info co a jak.....
jo a ty Zazraky zivota chci taky videt snad to daji na internet se musim zitra podivat......

leny2
16. bře 2010

Ahoj holky,
za chvíli vyrážím na monitor, tak pak na vás mrknu.

septim
16. bře 2010

at vse dopadne dobre 😉

marhulinka
autor
16. bře 2010

Ahojky všem krásný den...

Leny ať pořídíš na monitoru,třeba už se něco blíží 😵

septim
16. bře 2010

zdravim marhul co prdolka jak spinkal? A co kojeni lepsi se to, poridila jsi tu odsavacku?

kvetkanova
16. bře 2010

Mahulko,
jsem ráda že jsi vpořádku i s maličkým.Psala jsem ti sms ale asi toho máš hodně.Tak až budeš mít chvilku písni sms
Květa s Dájou

marhulinka
autor
16. bře 2010

Ještě jdu nakouknout....

Květi jdu se narychlo připojit 😉

marhulinka
autor
16. bře 2010

Sept prdolka spinká v noci krásně, spí těch 4-6h vkuse...jako v noci,přes den budíme na papu 😀
Včera jsem zkoušela dávat z prsa,ale myslela jsem,že bolestí umřu,ještě to není zhojené....tak hezky papkáme z lahvičky...

coko.joko
16. bře 2010

Ahojda,
leny,doufam,ze budete v poradku 😵
marhul,jak je....a co prcek......
sept copak si vcera koupila krasneho....

marhulinka
autor
16. bře 2010

Odsávačku mám od Leny16-je to zlatíííííííííííííííčkoooooooooo 😉

coko.joko
16. bře 2010

marhul ty mas zlaty mimi,kdyz tak krasne spinka to je uplne super....
jo leny16 je zlaticko se vsim vsudy 😵 😵

septim
16. bře 2010

coko ja taho nakoupila hafo 🙂 pro mimi bodycka dupacky kalhoty kabatky cepicky zavynku spanelskou deku, pro holky body periny polstare teplacky dudliky misky na jidlo cepice na jaro no spousta pro sebe kojo podprdu kosilku do porodnice vlozky do podprdy praci a gelove od Weledy kosmetiku, a na sedacku jsem koupila konecne polstare. Jo a holkam jeste povleceni a pro mimi taky dva dudlicky. jela jsem jak jezisek. A dnes mi prislo jeste objednane zbozi z nextu pro holky a to je taky moc krasne. Na prdolku uz budu mit asi vse. Ted uz prijdou jen latkove pleny, kos na pleny z nahradnima kazetama a podlozka prebalovaci. Ted uz jen vyprat a vyzehlit. 😉

septim
16. bře 2010

marhul to je super ze ti krasne haja, moje holky jsou vecerni nespavci i kdyz se to pomalu lepsi. A jak vcera navsteva doktorky. Byla jsi spokojena 😉

coko.joko
16. bře 2010

sept...vanoce hadr u vas 😀 😀 😀 ale to je dobre jen kupuj....to je spravny.....ja jdu pristi tyden vse koupit...tak uvidime jestli vse sezenu...jinak jsem vcera dostala plnou tazku hadru na mimi a jsou tam krasny veci,ale obavam se,ze nam asi budou malicky,takze asi poslu dal.... 😵 😵

septim
16. bře 2010

uvidis treba nebudou to vyper schovej a poznas az prijde malej prdolka na svet 😉 vsak se Michal nadrel nez to vytahal z auta 😀 celej vecer jsem se v tom hrabala a kochala, ale nejak jsem lina to vyprat a pomalu chystat. Ale budu muset a to jsem si rikala ze 30tt chci mit vse hotove, a vidim ze prdek. Ted si dam limit do 34tt a to musi klapnout.

septim
16. bře 2010

Jinak mam asi to co mela Marhulka pred vanoci jak zvracela. Prcek je moc nahore a porad se mi zveda zaludek a uz jsem parkrat byla na toalete. 😀 se z toho uz zblaznim.