Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
16. bře 2010

sept,uvidim,ale to jsou fakt na pidi mimi a to ja urco nebudu mit,podle toho jak me to porad rika dr.ale treba se plete...no me rekl,ze mam prcka hlavickou dolu a uz tak zustane,ze se uz moc neotoci a taky to je videt,porad spuli prdelku a kope me pekne do zeber,ale to zvraceni je asi taky na prd co...no neboj do toho 34tt uz to stihas...vtdyt vyper a at to vyzehli pani Kekulova 😀 😀 ji to tak krasne jde........

septim
16. bře 2010

jsem si rikala ze na toho prdolku to vyzehlim sama je to takove male a hezke 😉 ale mas pravdu do 34tt to stiham teda doufam uz td to 8tt oddaluji 😀

coko.joko
16. bře 2010

Ted me to docela utika,ale cekam,ze az budu tak 37tt,tak se to potahne....ted je konec sezony v nedeli a pak mesic jeste play-off a je konec,tak se tesim,ze pak bude semnou Vrata,kdyby neco,tak at je pekne u toho a uziva si to semnou..... 😀

coko.joko
16. bře 2010

ted koukam na polstarek a deku jakou kopit,musim jeste zmerit povleceni a podle toho to koupim....no co mam napsano v sesitku,tak uz to pomalu mizi,jeste malickosti a budu mit taky vse...... 😵 😵

leny2
16. bře 2010

Tak jsem zpátky, ještě jsem musela do školy pro úkoly. Monitor v pořádku, hezky se mrskal chvílema, tak to bylo dobrý. Dvě holky přede mnou poslali pryč, ať přijdou za dvě hodinky,asi jim mimčo spinkalo. Zrovna tam vezli paní asi na císaře a to bylo snad čtvrt hodinky a už vezli mimuško.

leny2
16. bře 2010

Ještě jsem šla zaplatit poplatek za otce u porodu, abysme to měli už všechno připravené.

leny2
16. bře 2010

Septim, to jsi měla druhé vánoce včera, viď? To je hezký.

leny2
16. bře 2010

Marhulinko, teda Kubíček je zlatíčko, takhle dlouho spinkat. 😵

coko.joko
16. bře 2010

leny,tak to je dobre,ze je vse v poradku 😉

leny2
16. bře 2010

Coko, hlavně jsem zvědavá na čtvrtek,jestli prcek přibral.

septim
16. bře 2010

tak to je fajn ze je leny vse v poradku a uvidis ze ve ctvrtek taky bude vse ok 😉 cokousku ty jsi holka sikovna taky jsem si mela poridit notysek pak jsem vsude musela dvakrat vzdy jsem na neco zapomela 😀

coko.joko
16. bře 2010

leny,neboj bude vse OK.....
sept to vis ja to mam sepsany a podle toho kupuji,ale ty to mas uz v oku,kdyz mas tolik detiiii 😀 😀 😀
Jdu ven je tam krasne a tak se jdu podivat do mesta na nocni kosile......do porodnice to je neco na me....

leny2
16. bře 2010

Coko, tak si vyber nějakou košilku. 🙂

Septim, já co si nenapíšu, tak taky zapomenu. 😉

mysicka.hk
16. bře 2010

Ahoj, ahoj 🙂
Kdepak máme dneska Janýska?

leny2
16. bře 2010

Ještě tu dnes nebyla.

mysicka.hk
16. bře 2010

Ty jsi tu taky pořád a čekáš kdo
si přijde popovídat 😀

leny2
16. bře 2010

jo, já průběžně nakukuji 🙂

mysicka.hk
16. bře 2010

Já koukám na Ulici tak potom mrknu.
Dneska byla v A Blaženka tak by
mohla taky nakouknout než
pojede na noční 🙂

leny2
16. bře 2010

Ráno jedu na nehtíky, tak tu dopoledne nebudu, tak mrknu až odpoledne. 🙂

blazenkaa
16. bře 2010

ahojky Holčičky jakpak se máte jdu se sem jen na rychlovku podívat .

Marhulinko moc Vám gratuli kekrásnému Kubíčkovi a přeji Vám moc a moc zravíčka ,štěstíčka a hodného Kubíčka 😀

blazenkaa
16. bře 2010

Jak ta oukám Myšičko dobře si to pamatuješ že jsem byla u dr .tovíš že jsem na tebe nezapoměla .tak doufám žese tu ukážeš nežli půjdu přijela jsem až v půl druhý tak jsem do pů 8 spinkala aby jsem byla trošku fit a to jsem byla objednaná na půl desátou a šla na řadu ve 12

blazenkaa
16. bře 2010

tak kdepak jste kdo pak půjdu se nachystat nahapat a skouknu trošku ordinačku a pomažu do roboty a vůbec se mi nechce

mysicka.hk
16. bře 2010

Ahoj Blaženko tak co v Arletě?

mysicka.hk
16. bře 2010

To se ti nedivím že se ti nechce na noční.
Mě se také nikdy nechtělo. V noci se má spát
a ne pracovat. Pak má člověk pracovat na tom podstatném 😀

blazenkaa
16. bře 2010

tak to máš pravdu v Arletě mi daly injekci agolutinu a měla sjsem 56DC a jen jsem dojela domu tak jsem to asi dostala ,ale zatím nic zase.
teĎ se chystám na kryotransfér pokuď to stihnu a podle toho se bude vyvíjet sliznice

mysicka.hk
16. bře 2010

Tak koukej podávat informace,
abych věděla co mě případně někdy čeká 😉

blazenkaa
16. bře 2010

ale prosímtě ty to máš určitě jiný já to hold nedostávám a první den jsem měla brát prášky tak uvidím jak to bude zítra vypadat a co ty jak se ti vede

mysicka.hk
16. bře 2010

Jak se mi vede? Na to ti odpovím jediným slovem - přežívám 😒
Jak ráda bych podstoupila KET jako ty, ale ty peníze,
zas pořád dokola 😒

blazenkaa
16. bře 2010

já vím onoto je dě taky jsem zvědavá nějak to splácat musíme už moc by jsme chtěly miminko .
Já přežívám asi jako ty ,ale nedá se nic dělat jiného

mysicka.hk
16. bře 2010

To bohužel nedá. Asi zkusím sportku-neštěstí v
lásce, štěstí ve hře 😉