Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
22. bře 2010

Ahoj Marhulinko, jak se vede? 🙂

leny2
22. bře 2010

Janýsku, já když otevřu koníka, tak kliknu hned na forum a tam už mi to nabízí oblíbená témata a jsem tam. Takhle to dělám já, nevím, jestli je to nejrychlejší.

marhulinka
autor
22. bře 2010

Tak jsem zase tu...musela jsem odběhnout...

marhulinka
autor
22. bře 2010

Dneska jsme byli v poradně...takže jsme krásně vyrostli - 53cm a 3620g 😉 Jsme zdravoučký a taky pěkně živoučký...byl tam zrovna i dr.na stáži a nestačil se divit co prcek dokáže 😀
Však mu intimně už říkám u kojení Piraňko....on mě asi za chvíli sní celou...co on u toho dělá než se přisaje 😀

marhulinka
autor
22. bře 2010

Taky to takhle dělám jako Leny...kliknu na forum a hnedka tam mám oblíbená témata a jsem tu 😵

marhulinka
autor
22. bře 2010

Leny docela fajn...už se ale těším,až se budu moct trochu víc hýbat...to kočárkování mi dává zabrat 😅

coko.joko
22. bře 2010

Janysku ty mas FCB 😵 teda.....ja ho mam taky a jsem tam pod...ti pisnu do IP..... 😀
jinak marhul vy teda rostete to je dobre a ze je zivoucky tak to je taky moc dobre,at potrapi maminku a tatinka 😀 😀 😀

leny2
22. bře 2010

Jé, tak to je super, že se má Kubíček takhle k světu, já už se tak těším, zítra jedu na kontrolu do porodnice.

leny2
22. bře 2010

Marhu, volala jsi do Arlety, když se Kubíček narodil?

marhulinka
autor
22. bře 2010

Leny volal manža a měli strašlivou radost a že už se na nás těší po šestinedělí 😀 😵

leny2
22. bře 2010

Právě že mi paní doktorka říkala, ať jim dáme vědět. 🙂

coko.joko
22. bře 2010

leny2 to rikala setra a dr.i me kdyz jsem jim oznamila,ze odjizdim sem za Vratou 😀 😀 at jim pak dame vedet....

marhulinka
autor
22. bře 2010

Jojo určitě pak cinknout 😵 U nás se sázeli na středu a my je předeběhli 😀

leny2
22. bře 2010

Jdu nachystat večeři a do sprchy. Zítra na mě myslete, ukážu se asi až někdy po obědě.

marhulinka
autor
22. bře 2010

Tak jdu chystat koupel...

mysicka.hk
22. bře 2010

Ahoj ženy, jsem se dneska nějak zapoměla u kamarádky.
Blaženka má odpolko tak to se tento týden nepotkáme.

marhulinka
autor
22. bře 2010

Tak my jsme vykoupaný,napapkaný-já večeřím teď konečně 😀 nějak to jídlo nestíháám 😅

marhulinka
autor
22. bře 2010

A budu čekat,jestli Kubík usne 🙂

mysicka.hk
22. bře 2010

Ahoj Marhulinko já dneska nestíhám celý den.

septim
22. bře 2010

zdravim a gratuluji janysku ke chlapeckovi. Ja dnes byla v A vcera vecer jsem volala doktorce dostala jsem silene krece do bricha ze jsem brecela a pak taky trochu zvracela. Tak mi dnes udelala kontrolu. Vse je ok asi to mam z tech antibiotik co porad beru na ten pitomej mocak. Ale zas jsem alspon videla prcka ma se cile k svetu mavala nam zivala byla to prdel. Taky je otocena hlavickou dolu a pry uz asi zustane teda doufam. mame kolem 1 600g . taky mi nabirala krev a delala vsechna mozna vysetreni, ve tri mi doktorka volala a vse mam ok, tak jsem se alspon trochu uklidnila 😉 taky rikala ze vse vypada krasne a ze to vypada ze vydrzime az do konce, tak cokousku porodis driv 😉 ja mam porodnici vybranou pujdu vedle baraku 😀 😀 😀

marhulinka
autor
22. bře 2010

Ahoj Mysicko...tak jsi měla tak napilno?? Taky někdy vypnout to chce 😀 😀

marhulinka
autor
22. bře 2010

Sept to je dobře,že jste obě v pořádku 😉 No ty si opravdu můžeš vzít kufřík a vyšlápnout si na poslední chvíli 😀 😀 Stejně vím,že sis to bydlení takhle vybrala schválně 😀 😀

mysicka.hk
22. bře 2010

Dneska jsem se zbavila toho vraku (auta) co mi stál před barákem.
A navštívila jsem kamarádku co porodila 6.1.

septim
22. bře 2010

ty jsi me prokoukla marhulko jedna 😀

marhulinka
autor
22. bře 2010

Jéé tak to jsi měla pak ale mile zabitý čas 🙂 To je ta s dvojčátky viď??

marhulinka
autor
22. bře 2010

Já teď konečně večeřím a to je slastička se najíst...já to nějak vůbec nestíhám....ale alespoň budou rychle pryč kilča....většinu jsem nechala v porodce...tak tohle už snad zmáknu...no a chtěla bych tedy i o něco víc 😀 😀

mysicka.hk
22. bře 2010

Vypnout jsem opravdu chtěla, ale...
Ráno mě tak šíleně rozbolela hlava, ještě že to nebývá tak často.

mysicka.hk
22. bře 2010

Ne, ne dvojčata jsou 15.2. Tahle je z vedlejší vesnice.

marhulinka
autor
22. bře 2010

Nojo jak bolí hlava,tak je to pak špatný .... brrrr
Ahaaa tak to jo....a jak to s dvojčátky zvládá??

mysicka.hk
22. bře 2010

Jak sama říka ´´ je to fakt mazec´´.
Přes týden jí pomáhá maminka a o víkendu přítel.