Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
29. bře 2010

jo sept kazda nemocnice to ma jinak ja jen rikam jak to je tady...a to jsem byla jen v jedny treba v tech dalsich to je jinak tam se chci ted stavit a zeptat se na to,kdybych sla rodit sem k nam.....pro me treba je lepsi chodit ve svem a citit se jako doma nez v kosilkach....jak rikam,kazdy to ma jinak........

leny2
29. bře 2010

Janýsku, dr. chodí domů, ale já jsem jí volala a ona tam nikoho neměla, tak jsem tak zajela, nemám to daleko a aspoň ho zvážila, tak jsme od včera už zase přibyli, tak je to dobrý. Mlíčko se mi docela už spouští, tak baští.

coko.joko
29. bře 2010

jo leny,tady ho muzes mit taky hned u sebe,ale jak jsem to videla,tak toho tady hodne vyuzivaji a davaji to na tu prvni noc hlidat,aby se vyspali.....

leny2
29. bře 2010

Coko, já si neumím představit chodit v normálním oblečení, stejně stále poleháváš v posteli, kojíš v posteli a nám teda říkali, že když to půjde, tak ať co nejvíc všechno větrá, prsa a spodek.

leny2
29. bře 2010

Já jsem byla docela v pohodě po porodu, tak jsem byla ráda, že ho mám stále u sebe, stále jsem na něj koukala a prohlížela si ho. 🙂

janysek70
29. bře 2010

Já se taky přikláním být po porodu na volno v košilce a moci sebou kdykoliv praštit do postele, co tam taky jiného, když mimi většinu dne prospí...
Čoko a ty už do žádné porodky nelez nebo budeš z toho plašit, až to na tebe přijde, bude ti jedno, kde to odrodíš, hlavně aby to bylo blízko a jak tam mají vymalováno ti bude fuk...

coko.joko
29. bře 2010

Kdyz ja jsem na tohle hrozna musim vedet do ceho jdu a kam jdu.....vim,ze to je na prd,ale to jsem proste ja.....a kdyz bude nejhur,tak odrodim a jdu domu toho jsem taky schopna 😀

septim
29. bře 2010

dala jsem vam pupek do alba 😎

septim
29. bře 2010

uz te cokous vidim jak po porodu balis kufr a jdes domu 😀 😀 😀

janysek70
29. bře 2010

Jen nedělej hrdinku, budeš ráda, když hodíš záda a budeš ležet 😀

janysek70
29. bře 2010

Sep, ten už je luxusňácký a má ještě 70 dní na to aby rostl 😉

coko.joko
29. bře 2010

sept 😀 😀 😀 vitam te v klubu velkych brisek 😀 😀 to je taky mazec

septim
29. bře 2010

nestras to potom nevim jak budu tahat holky 😉

septim
29. bře 2010

ani mi nemluv cokous jsem jak vorvan 😠

coko.joko
29. bře 2010

ne zatim jsi jen malicky vorvanek,ted to prijde... 😀 😀

leny2
29. bře 2010

Tak abych vám stihla popsat jak to teda bylo s náma, než půjdem kojit.

Tak ve 23 hod. mi začlo divně bolet břicho v podbřišku, začla jsem sledovat hodiny, zda se to pravidelně opakuje, šla jsem na záchod, nepřešlo to, pak to bylo po 5 minutách, šla jsem znova na záchod a něco mě jakoby luplo lehce a teklo trochu po nohách, tak jsem nevěděla, zda je to voda nebo co, utřela jsem se a chodila jsem asi 10 minut po bytě a sledovala co bude, když jsem viděla, že stahy nepřestávají, tak jsem zbudila manžu, který zrovna zalehl do pelechu asi před půl hodinou a řikám mu, že se asi něco děje, že pojedem, šli jsme zbudit babču, aby šla spát k nám, kvůli Honzíkovi a šli jsme se strojit. Už jsem si oblékla kalhotky a ponožky a v tom mi začla téct voda, ale to bylo jako když pustíte kohoutek, podemnou louže jako blázen,tak jsem počkala až to vyteče a jeli jsme. V porodnici jsme byli asi za 5 minut, to bylo asi tak 00.00 hod.
V porodnici mi natočili monitor a sepisovali u toho papíry, nabrali mi krev a zavedli nás na porodní sál, kde jsme byli s manželem sami a chodila tam porodní asistentka mě sledovat, dali mi klystýr, pak jsem šla se osprchovat a pak mě napojila na monitor, ležela jsem, když přišli kontrakce tak zhluboka dýchat, pak když to zesilovalo, tak jsem si řekla, jestli můžu stát, ale musela jsem být stále napojená, aby sledovali mimčo jak se mu daří, pak to začlo hodně tlačit na konečník a to už bylo znamení, že se to blíží, to bylo nějak v 1,45 hod. Tak jsem si už musela lehnout, asistentka mě při kontrakci šáhla jak to vypadá vevnitř a říkala, že až bude další kontrakce, tak už budem tlačit a volala doktorku. Já jsem začla tlačit a doktorka vcházela do dveří, jen přišla, malej byl venku na jedno zatlačení, nádhera, bylo 2.00 hod. Já jsem nevěřila, jak to šlo lehce, byla jsem strašně šťastná. Malýho zvážili a dali mi ho na bříško a ležel mi tam celé 2 hodiny jako já, krásný. 🙂 Pak ho šli umýt a ustrojit, to šel manžel s nima a všechno fotil, já jsem šla do sprchy a na pokoj. 🙂

leny2
29. bře 2010

Septim, krásný bříško, máš ho taky docela dole, já ho měla taky takhle.

janysek70
29. bře 2010

Teda Leny, krása, to by si přála každá ženská 😵

coko.joko
29. bře 2010

leny teda to bylo krasne rychle a v pohode........to je super......... 😵 😵

leny2
29. bře 2010

Jediný problém co mám, je, že se mi udělal asi při tlačení na konečníku hemeroid a hrozně to bolí, nikdy jsem to neměla,je to docela veliké a nateklé. Tak si to mažu nějakou mastí, co mi dali v porodnici, tak doufám, že to pomůže. Jinak co se týče jiného otvoru, tak tam ani památky, že bych rodila.

leny2
29. bře 2010

Když jsem tam viděla a slyšela v porodnici, co jiné ženské vytrpěly, tak jsem je litovala. Ale vím to jaké to je, první porod nebyl taková pohádka.

leny2
29. bře 2010

Holky nevíte, jak tam mám přidat ještě jedno dítě do pasu?

janysek70
29. bře 2010

Leny, jak vlezeš do svého fotoblogu, tak hned nahoře u své fotky máš změň, tak tam najeď a až se ti to otevře, tak tam je někde myslím dole "přidej údaje o synovi", tak doplníš údaje a přidá se ti další dítko...

coko.joko
29. bře 2010

janysku,tak ted tu byla sousedka a prinesla me kyblik na koupani pry se ji libil a tak ho vcera koupila 😀 😀 tak vidis ja se toho zdraham a stejne ho mam 😵

janysek70
29. bře 2010

Když ti to v něm nepůjde, tak si v něm můžeš mít nohy 🙂

coko.joko
29. bře 2010

janysku nohy 😀 😀

leny2
29. bře 2010

Janýsku díky za radu, už tam jsou oba. 🙂

leny2
29. bře 2010

Posílám jednu aktuální fotečku jak si spokojeně spinká brouček. 🙂

leny2
29. bře 2010

Marhulinko, čím mažeš prdelku Kubíčkovi?

leny2
29. bře 2010

Dneska musíme zajet na úřady pro rodný list a na pojišťovnu.