Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
30. bře 2010

ale leny ty snad uz nemuzes zadne brisko ani mit. Mela jsi takove hezke male a kdyz je prcek venku tak urco splasklo 😉

coko.joko
30. bře 2010

no,musim si na to taky zvyknout........ 😎

coko.joko
30. bře 2010

jeeee,ted me tady skace brisko to je sranda,skoda,ze nemam kameru bych to natocila je to sranda,jak se tam ten prcek mele 😀 😀

mysicka.hk
30. bře 2010

Jdu spinkat, nebo tady usnu na klávesnici.
Právě jsem zjistila že už chytám digitál,
to nebudu vědět na co koukat 😀 😀

marhulinka
autor
30. bře 2010

Jdu popřát hezký večer...já jsem utahaná,příjemně z dnešního venčení a tak jdu s mladým zalehnout na chvíli pa pa pa

marhulinka
autor
30. bře 2010

Leny já mám pás přímo ze specializovaných potřeb....paní si mě oměřila a mám ho na míru,zítra ho budu mít 😉

marhulinka
autor
31. bře 2010

Krásné ránko a pohodový den 😵

leny2
31. bře 2010

Ahoj holky,
dnešní noc byla docela fajn, Vojtíšek se vždycky napapal a usnul, tak jsem se docela vyspala.

Marhulinko, dobře pořiďte na kontrole. 🙂

Marhulinko, jak vypadá ten pás? Koukala jsem na netu, mají hodně druhů.

leny2
31. bře 2010

Septim, právě že mám docela velký, tak bych chtěla zkusit ten pás.

marhulinka
autor
31. bře 2010

Leny to je dobře,my se dneska vyspali snad jako nikdy,já teda takhle nespala ani před těhu 😀 😀 Jak nezlobí prdíky,tak je to super... 😉
Děkuji snad to bude v pohodě,nesnáší široké balení,to je pláče ☹

marhulinka
autor
31. bře 2010

Mě by ten pás měl do prodejny přijít dneska,paní mi pošle sms,že už tam je...tak ho pak vyfotím 😉 Hlavně,se dá posouvat,což třeba kalhotky nejdou...ty jsem nejprve chtěla. A ten pás mě vyjde do 400Kč 🙂

marhulinka
autor
31. bře 2010

Jinak pás se nosí na tílko nebo slabé tričko,materiál je super,ošmatala jsem si to a hlavně je slabý,takže to pod věcma nebude tak vidět....

marhulinka
autor
31. bře 2010

Mě se bříško zatáhlo,jen dole pod pupíkem mám takový převislý špek ☹ Jak budu moct,tak začnu cvičit,to je stejně jediné,co na to úplně pomůže...ale do začátku je tenhle pás prý super

coko.joko
31. bře 2010

Ahojda,
to vam holky zavidim,ze jste se vyspaly,ja teda dnes vubec byl uplnek a porad jsem byla vzhuru a kdyz jsem v 5 hodin zabrala,tak se otevreli dvere a tam stal Vrata 😵 takze jsem hotova....
Marhul,ten vas klucik je tak boziiii se nejak nemuzu vynadivat.....tech vlasku a vubec super.....
Leny,taky si urco pak poridim nejaky pas,ale na cely telo,abych splaskla..... 😀

leny2
31. bře 2010

Marhu, prdíky zatím dobrý, vždycky se začne trochu kroutit, ale hned si prdne. Akorát si někdy neodříhne, tak ho to za chvilku začne trápit, tak ho pak musím vzít znova a pak to třeba dopadne.

leny2
31. bře 2010

Coko, neboj taky se dočkáš, uteče to jako voda.

marhulinka
autor
31. bře 2010

Coko jen počkej na vašeho drobečka,já teď pořád říkám,že v A umějí krásně namíchat miminka 😀 😀

leny2
31. bře 2010

Marhu, od kdy se může začít cvičit?

leny2
31. bře 2010

Marhu, Kubíček je nádherný a když mají na sobě takové krásné oblečky, tak vypadají frajersky. 🙂

marhulinka
autor
31. bře 2010

Leny nám prdíky začaly až nějak ve druhém týdnu...ale teď je klídek,máme kapičky a ty zabraly...a pak stačí jen třeba pofénovat a je klídek 😵

leny2
31. bře 2010

Já musím dneska přeprat co máme špinavé, mám těch malinkatých věciček málo, ale nechce se mi jich víc pořizovat, však on rychle doroste.

marhulinka
autor
31. bře 2010

Mě řekl doky,že budu moct pomalu začít cvičit,až jak dopadne po šestinedělí kontrola...musím být opatrnější kvůli tomu svěrači...
Zatím cvičím jen na svěrače 😀 Ale jinak po šestinedělí se může 😵

leny2
31. bře 2010

To mu fénuješ bříško?

marhulinka
autor
31. bře 2010

Taky pořád peru,ty pyžamka,těch mám v té nejmenší velikosti taky jen pár...a jsou lepší než bodyčka...jen nám začínají být malé ťapinky,máme velké nožky 😀

marhulinka
autor
31. bře 2010

Jooo fénujeme bříško,na prdíky to nejlepší 😉 😉

marhulinka
autor
31. bře 2010

Měli byste ho vidět!! Jen slyší,že zapnu fén...rozhodí ruce,jako ptáček a pak u toho krásně usne 😵

leny2
31. bře 2010

My jsme měli prohlídku kyčlí v porodnici, měl to dobrý, ale naše paní doktorka říkala, ať mu raději dávám ještě jednu plínku aspoň na to šestinedělí, pak půjdem na kontrolu.

marhulinka
autor
31. bře 2010

My měli prohlídku v porodce taky,vše měl v pořádku,teď jdeme po třech týdnech,tak jsem zvědavá 😨

leny2
31. bře 2010

Týjo, tak to slyším poprvé, tak to určitě vyzkoušíme, až bude potřeba, díky za radu.

leny2
31. bře 2010

A máte dudlíka?