Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
2. dub 2010

My už čekáme na taťku a pak razíme nakupovat pidivěcičky 😀 😀

marhulinka
autor
2. dub 2010

Teď tu hledám inspiraci,co upeču na víkend...

coko.joko
2. dub 2010

Teda holky vy to flakate dneska.....ja mam taky uz hotovo a ted si dam kavicku a budu lenosit do zitra....v sobotu rano pak jdu do mesta nakupovat nejaky jeste veci na prcka at to mam vse hotove a pripravene.....
marhul,skoda,ze jsem tu bych ti hned nejaky pidiky vecicky pujcila nebo dala 😀 😀

janysek70
2. dub 2010

Leny, sníh?? 😲
U nás bylo celý den krásně sluníčkově 🙂

coko.joko
2. dub 2010

janysku a vis proc bylo u vas krasne slunickove....protoze bydlis u runcajse a ten ma rad slunicko 😀
tady sem tak koukalo taky,ale vitrrrr.....a zitra ma prset az do pondeli...bleee a pak ma bejt krasnee....

leny2
2. dub 2010

Janýsku, taky jsem nevěřila svým očím ráno, to byl šok tolik sněhu. A ještě to všechno neslezlo. 😠
Já jsem dneska musela zajet koupit ještě ty nejmenší plínky, měla jsem jen dva balíčky, ale s naší váhou je budem nosit ještě chvíli.

leny2
2. dub 2010

Coko, co jsi nakoupila za věcičky? 🙂

coko.joko
2. dub 2010

leny ja jdu az zitra nakupovat,dnes maji zavreno vsude maji tu svatek a musi bejt ticho uz od rana,ale v tomhle baraku to asi neplati,protoze nad nama perou a luxujou a pod nama se hadaji a lita tam sklo 😕 😕 a po chodbe litaji smradi turecky...takze veselo

marhulinka
autor
2. dub 2010

Tady to všichni nějak flákají-teda omluvu mají ty,které mají už mimísky mimo bříško 😵
My odpolko byli nakupovat...tak jsme koupili zlatíčku 6 krásných pyžamek.
Teď už spinušká po koupání a hamání a já jdu taky do spršky...dnes jsem nějaká unavená...ale ještě si udělám meltičku a budeme koukat na telku... 😵

marhulinka
autor
2. dub 2010

O víkendu budeme mít nějaké návštěvičky,tak se těšííím...no a ráno budu ještě teda něco péct...jestli se mi bude chtít..kdyžtak tu mám nějaké zásobičky 😀

mysicka.hk
2. dub 2010

Ahoj ženy u nás dneska taky chumelilo, jsem musela pěšky do práce 😒

mysicka.hk
2. dub 2010

Zítra budu vozit dvojčátka aby si taťka s mamkou odpočali.

marhulinka
autor
2. dub 2010

Jéé Myško to jsi hodná teta,že jdeš vozit 😉 🙂

marhulinka
autor
2. dub 2010

Tak já jdu do spršky a rozložit se na gauč...jsem nějaká kapůto 😒

leny2
3. dub 2010

Ahoj holky,
přeji hezkou sobotu, u nás venku fouká studený vítr, tak dneska to zase nedopadne, abysme vyrazili ven, už se na to tak těším.
Dneska zlatíčko spinkal nádherně v noci.

leny2
3. dub 2010

Včera jsem jela pro manžu do práce, Vojtíšek se vezl v sedačce a líbilo se mu to. Ještě jsem jela na otočku do DM pro plínky, každý mi říkal, ať ty nejmenší koupím jenom do porodnice, ale my je budem mít ještě dlouho, tak jsem nakoupila i ubrousky.

mysicka.hk
3. dub 2010

Ahoj děvčátka, koukám že si užíváte slunečný den 😎

mysicka.hk
3. dub 2010

Já dneska měla na dvě hoďky dvojčata.
Jen jsme je šoupli do kočárku tak chrupali.

leny2
3. dub 2010

Ahoj Mysicko, tak sis užila voženíčko.

mysicka.hk
3. dub 2010

Jo, jo užila. Jen těch cyklistů, to jsem nečekala. 🙂

leny2
3. dub 2010

Já jdu nachystat koupáníčko.

leny2
3. dub 2010

Holky si užívají víkend, že je tu pusto prázdno.

coko.joko
3. dub 2010

ahojda,to vam zavidim to poco,tady prselo a prsi porad....ale byla jsem na prochazce,ted varim na zitra at mam klid,ale zaclo me hrozne bolet pod zebrama a sem tam me pichne v podbrisku a nemuzu dychat,tak jsem nejak hotova z toho co to zase je.....

mysicka.hk
3. dub 2010

Čoko tady má od zítřka taky pršet, už se těším ☹

coko.joko
3. dub 2010

no tady ma do pondelka a pak ma bejt krasne tak uvidime

mysicka.hk
3. dub 2010

Tak až se u vás ukáže sluníčko tak ho taky kousek pošli k nám 🙂

coko.joko
3. dub 2010

no vzdyt ho mate cely den dnes a ja tu mam tmu cely den....tak vam pak nic neposlu 😀

mysicka.hk
3. dub 2010

Však ono se k nám dostane 🙂 😀

coko.joko
3. dub 2010

ja tomu verim,ze se k vam dostane 😀

mysicka.hk
3. dub 2010

Já už bych ho chtěla na pořád, alespoň do září 😀 😎
Všude je mokro a kaluže.