Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
3. dub 2010

no,to vis a pockej az bude teplo tak zase budete nadavat proc je tak teplo 😀 😀 takze si nevyberes.....mysko,dej si fotecku,ta panenka je hrozna......

mysicka.hk
3. dub 2010

Vydrž dva dny, musí mě někdo vyfotit 😉

coko.joko
3. dub 2010

tak se vyfot sama ja se taky fotim sama 😀

mysicka.hk
3. dub 2010

To jsem zkoušela a z 12 fotek ani jedna použitelná.

coko.joko
3. dub 2010

tak ja si teda pockam 😵

mysicka.hk
3. dub 2010

Kdo si počká, ten se dočká.
Nebudeš sama i Blaženka chtěla moje foto 😅

coko.joko
3. dub 2010

ja nechci tvoje foto jen rikam,ze ty panenky jsou hrozny a je lepsi se koukat na fotku nez na panenku 😵

mysicka.hk
3. dub 2010

Čoko copak jsi dneska vůbec koupila?

mysicka.hk
3. dub 2010

Když tam dám nějakou fotku tak ji adminy určitě smažou.

coko.joko
3. dub 2010

jo adminy ty radi mazou vse......ale zkusit to muzes......
ja jsem dnes kopila pro prcka veci jako nuzky,hrebinek,vatove tycinky,teplomer atd. ja jsem si koupila kojici podprdu a udelal jsem malicky nakup a byla jsem rada,ze jsem dosla dom..
jdu do vany....

marhulinka
autor
4. dub 2010

Krásnou neděličku všem 😵

Leny2 mi ty malé plínky používáme ještě teď 😉 😉 Tamty mu jsou pořád volné okolo nožiček...prostě nemáme žádného buřtíkáčka,takže ty malé jsou zatím u nás pořád aktuální....a je pěkná spotřeba 😀 😀

My jsme tu dneska měli odpolko návštěvu....přijel se podívat pradědeček a prastrejda 😉 Já dostala krásnou kytici růží a Kubíček dostal plno korunek,tak mu je hezky uložíme 😉 🙂
Dopolko jsem byla s pejsanem vozit,bylo úžasně!!! U nás ani nefoukalo...bylo to normálně na krátký rukáv na sluníčku 😵
A pak odpolko jsme jeli ještě něco pokoupit 🙂

coko.joko
4. dub 2010

Vsem krasnou nedeli a jeste lepsi velikonoce 😀 😀 😀
marhul,ty jsi opravdu ranni ptace 😉 .....

marhulinka
autor
4. dub 2010

Coko taky tě to čeká 😵 😵

Já už vyhlížím návštěvičku...mám vše načančané,připravené dobrůtky a dobré pitíčko 😵

Dneska jsem byla dvakrát vozit,když je taaaaak krásně!!! Po cestě jsem si dala dokonce i zmrzlinečku...tak Kuba ji před chvílí taky měl 😀

Ha už vidím přijíždět návštěvu...tak pa pa pa a třeba večer juknu 😵

marhulinka
autor
4. dub 2010

Hezký večer...koukám,že dneska nikde nikdo...bodejť bylo krásně,tak je škoda to prosedět u pc 😀 😵

marhulinka
autor
4. dub 2010

Já teď dala spinkat zlatíčko,večeřím a půjdeme k telce 😵

coko.joko
4. dub 2010

cus marhul,
ja jsem ted taky prisla byla jsem venku i kdyz tu prsi,ale je teplo a cestou jsem se stavila s Vratou na jednom Gambacku a byl moc dobry.....ted dam sprsku a pak zalehnu k telce.....

marhulinka
autor
5. dub 2010

Dobré ránko a všem přeji ať jste vyšlehané jen lehounce,to stačí,abychom neuschly 😵

leny2
5. dub 2010

Ahoj holky,
taky přeji hezký den, ale sluníčko asi dnes nevyleze.

leny2
5. dub 2010

Tak jste hezky vyšlehané? Já jen malinko od mých kluků. 🙂

leny2
5. dub 2010

Včera mě bolela hlava, tak jsem odpočívala celé odpoledne, dneska je mi líp, ale taky nic nedělám.

leny2
5. dub 2010

Holky těhulky, co je u vás nového?
Coko, ty jsi teď na řadě, co nožky tvoje, ještě stále natékají?

mysicka.hk
5. dub 2010

Ahoj ženy, jsem hotová, včera a dnes jsme řezali a vozili dříví.
Teď už mě čeká jen ho uklidit. Docela se těším do práce 😅

coko.joko
5. dub 2010

Ahojda holky,
leny,ja otekam porad i ruce,takze zadna zmena porad chladim,ale me uz pripada,ze me nic nepomaha..taky me trochu pada bricho a boli me podbrisek a zada stridave...do toho jsem ted dostala hrozny kasel a rymu a bolest v krku,takze lezim a lecim se....uzivam si jak se da........ 😒

marhulinka
autor
5. dub 2010

Krásný večer všem 😵

marhulinka
autor
5. dub 2010

Coko vylež to brzo,ať pak můžeš při porodu funět 😵

marhulinka
autor
5. dub 2010

Kdepak jsou všechny??

marhulinka
autor
5. dub 2010

Já si dneska koupila kabátek,tak mám straaaaašlivou radost...botky jsem pořídila posledně,takže jsem nová ke kočárku 😉 🙂

marhulinka
autor
5. dub 2010

Manža si taky vybral botky,tak je zajedeme koupit...on se bránil,že je nechce,že jsou drahé,že teď je potřeba spoustu jiných věcí...takže mu udělám překvápko,že něco potřebuju a zajdeme pro ně 😉

marhulinka
autor
5. dub 2010

Holky můžu jahody??

septim
5. dub 2010

nevim ale pry jsou agresivni aby se ti malej neopupinkoval, ja bych do nich asi ted jeste nesla ☹ prosim te koukala jsem do alba ze mas taky na prdolku tu spanelskou deku jak jsi ji prosim te prala? 🙂