Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
8. dub 2010

Jůůůů tady se drbe,jaktože nejste venku? Je nádherně!!!
My byli kočárkovat a pak ještě venčit...stavili jsme se v cukrárně pro zákusečky na dnešní minioslavu 😀 Přijede Kubíčkovi babička s dědečkem,tak ať mají něco ke kávě...ikdyž je pravda,že když jim strčím Kubíka,tak bych jim mohla nasypat i piškoty a oni by to snad ani nepostřehli 😀 😀 😀

janysek70
8. dub 2010

Marhul, já běhám s Beníkem stále ven a mám i otevřená okna

marhulinka
autor
8. dub 2010

Sept děkujeme...však tobě to taky moc sluší...máš bříšenko akunrát!!! 😵 😵

Janysku tak se ti líbilo bříško?? 😅 😀

Leny téééda ty jsi jako včelička...dvě okna umytá...to mě to nějak vůbec nechytá...ale taky budu muset je udělat,abychom viděli ven 😀
Já Beníka taky učím...někdy se motá z jedný strany na druhou,někdy jako dneska je v pohodě...a nejlepší,když ho pustím na volno...to on krásně poslouchá,tak ho poutám,jen když vidím někde psa...

Coko dneska krásnou kontrolu 😉

Joo s tím čůráním si to umějí chlapáci pěkně vychytat...mě posledně to pustil z pračky rovnou do vaničky-před koupáním samozřejmě 😀 A posledně mě taky poscal po koupání.

marhulinka
autor
8. dub 2010

Španělskou deku jsme kupovali /babička k Ježíškovi/ u nás v obchodě na Pěší zóně,ale na netu bude určo levnější!

marhulinka
autor
8. dub 2010

Coko deku máme vyfocenou myslím v kočárku...

janysek70
8. dub 2010

Čoko je prý kaštan 😀 😀

coko.joko
8. dub 2010

marhul,dekuji snad je vse v poradku jeste tak 3 tydny a pak me to je jedno.... 😀
janys nemas co delat nez smirovat.....jsem kastan tak cemu se tlemis 😀 😀

marhulinka
autor
8. dub 2010

Janysku to závidím,že můžeš kdykoli vylézt ven....já musím seběhnout schody...a teď to provozuji v jedné ruce Kubu a v druhé Benďu-docela hezká podívaná...přes rameno tašku s dekou...

janysek70
8. dub 2010

Já popíjím magnosolv a zevluji 😀 , když já mám i IVFka uložena v oblíbených a vidím, jak tam tlučeš klíny 😀

janysek70
8. dub 2010

Jo, ještěže nejsi žalud 😀 😀

marhulinka
autor
8. dub 2010

Coko to uteče jak voda,jen si to teď ještě užívej 😀
No ještě že nejseš žalud,to bychom si tě smlsly ještě víc 😀

marhulinka
autor
8. dub 2010

Hahahahahahaha koukám,že máme stejné myšlení Janysku 😀 😀 😀

janysek70
8. dub 2010

Se tlemím, až mám slzy v očích 😀

coko.joko
8. dub 2010

janysu to nejsou kliny jen si povidam co taky mam delat,kdyz ten muj cokotata se sekl u kavicky na zimaku......tak se mas pridat a zdelit nam jak se opalujes ty 😅
marhul a proc ten vas pes nechodi pesky do schodu a ty ho tahas..... 😉

marhulinka
autor
8. dub 2010

Coko ono yorci dost trpí na nožky a schody máme dost vysoký,takže ho taháme 😉

marhulinka
autor
8. dub 2010

No jsem si to rozmazlila a teď to mám...ale až Kuba povyroste tak už pro ně budu chodit zvlášť 😀

coko.joko
8. dub 2010

Vy dve.....asi s vama nebudu kamaradit 🙂

janysek70
8. dub 2010

Já ho tahám dolů, to chodit ze schodů nechce, ale nahoru je jak kamzík, to mu nikdo nestačí

marhulinka
autor
8. dub 2010

Coko jen nepovídej,jsi ráda,že nás máš a kamarádíš se s náma!!! 😉 😉 😵 😵 😵 Však to je jen takové laškováníčko.

marhulinka
autor
8. dub 2010

Tak jdu si uvařit meltičku a relaxovat,když mi děťátko spinká.

coko.joko
8. dub 2010

marhul ja vim,proto vas mam tak moc rada.....zvlast tebe a janyse 😀

leny2
8. dub 2010

Ahoj Marhulinko, chtěla jsem se zeptat, jestli koupete každý den?

leny2
8. dub 2010

A dáváte vitamín K a D přímo do pusinky?

marhulinka
autor
8. dub 2010

Jdu nakouknout...mláďátko spinká,ale za chvíli ho budu budit na papu 😉

leny2
8. dub 2010

My půjdeme taky papat, čekám až se probudí.

marhulinka
autor
8. dub 2010

Coko 😀

Leny jeden den je velké koupání,druhý jen takové ošplouchnutí vodou-obličejík a pak prdelinku 😉
Jojo vitamínky dáváme na lžičku a do pusinky...teď dávám i probiotické kapičky 🙂

marhulinka
autor
8. dub 2010

Taky počkám do půli a pak ho půjdu vzbudit...

marhulinka
autor
8. dub 2010

A co kójo?? Dobrý??
U nás se to už upravilo...tak jsem ráda,dávám mu prso teď i častěji a je klid...ikdyž občas se chová jako piraňka pořád 😀

marhulinka
autor
8. dub 2010

Teď jak spinkal,tak jsem toho dost stihla...sebrala a pověsila prádýlko,umyla záchod,udělala nádobí,obídek a uklidila obýváček...ale nejradši bych si šla teď dadnout 😀 😅

leny2
8. dub 2010

Kojení se nám daří, vůbec jsem neměla popraskané bradavky, mazala jsem je od začátku Bepanthenem a dobrý. Kojím vždycky z jednoho prsu a pak z druhého při dalším kojení.