Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
9. dub 2010

Já jsem byla s Vojtíškem v porodnici na očkování a stavila jsem se na nákup. Byl statečný, jen se ozval, když ho píchli a pak už byl zase hodňoučký.

leny2
9. dub 2010

Vojtíšek spinká tak jdu rychle něco dělat, musím jít uklidit a vysát auto a pak mě čeká ještě pár oken, ať to mám hotový a pak už budu jen odpočívat.

janysek70
9. dub 2010

Už jsem zase doma, doky je dnes na odborné konferenci, tak je ordinace zavřená..... Jdu se tedy alespoň natáhnout...

marhulinka
autor
9. dub 2010

Leny tak práci zdar!! 😵 😵

marhulinka
autor
9. dub 2010

Janysku natáhni se!!! Uvidíš,že to je o.k.

coko.joko
9. dub 2010

janysku hod nozky hore a odpocivej........ 😉 😉
leny ty se teda cinis holka.ja uvarila a ted uz asi 3 hodky sedim u netu a premlouvam se k necemu,ale me se nechce,tak cucim co je noveho v Cr......

marhulinka
autor
9. dub 2010

Coko já taky sedím u pc... 😀 😀 😀

marhulinka
autor
9. dub 2010

Kolem třetí nám dorazí taťka,tak asi pojedeme někam utrácet 😀

coko.joko
9. dub 2010

marhul,ja cekam taky na Vratu,uz mel bejt doma a zase se sekl nekde horsi nez baba.....pak dame jidlo a pujdem ven na prochajdu a musime taky koupit nejaky darek sousedovi a pak si dame nekde kavicku Lattecko a ja pak budu doma a Vrata jde na tu vecu s klukama....... 😵 tak si musim vymyslet nejaky plan na vecer....

marhulinka
autor
9. dub 2010

No plán na večer je třeba Koník 😀 😀

coko.joko
9. dub 2010

marhul v patek tady nikdo neni vecer,takze musim udelat plan dve....a uz to vim.....mam tady zase zehleni a mozna neco upecu na vikend jeste nevim.....

leny2
9. dub 2010

Tak jsem zdolala zase dvě okna a už na to dnes prdím. Za chvíli přijede děda na návštěvu. 🙂

leny2
9. dub 2010

Musím doplnit tekutiny, dnes jsem nějak málo pila.

leny2
9. dub 2010

Janýsku, hodně odpočívej, bude to dobrý.

leny2
9. dub 2010

Marhulinko, taky nevím co mám vymýšlet k jídlu. Vojtíšek sice na prdíky ještě moc netrpí, akorát se zakroutí a hned si prdne, tak to zatím funguje dobře.

coko.joko
9. dub 2010

Tak uz jsem sama a tak vymyslim co delat je to nudaaaaaaaa..... 😒

janysek70
9. dub 2010

🙂 To je tedy nuda a já tu mám docela i zimu, tak přemýšlím nad teplou vanou

coko.joko
9. dub 2010

janysku me byla dnes taky zima,takze jsem si zapla topeni a ted tu piju teplej caj s citonem.do vany uz ja nemuzu,protoze kdybych si tam lehla tak asi uz nevylezu 😀 😀 a lezet tam do rana nez se vrati ten muj se me fakt nechce 😵

mysicka.hk
9. dub 2010

Ahoj lidičky tak jsem zas skončila v hospodě 😀

janysek70
9. dub 2010

Myšičko, kde jinde v pátek, že?

coko.joko
9. dub 2010

mysko,taky bych tam pri patku byla do rana 😀

septim
9. dub 2010

copak delate ja se nudim asi pujdu spat 😒

mysicka.hk
9. dub 2010

Jasně páteční klasika 🙂
Já si udělala čajíček, mrknu na kameňák a půjdu spát

janysek70
9. dub 2010

Si ohřívám poblívku a Lukáš mi tu dělá společnost

coko.joko
9. dub 2010

sept,ty se taky nudis jo??????se divim,ze ty se nudis...kde mas Michala......
ja pju taky caj a dam asi nejaky gabel mam hlad......
janysku ty se nemuzes nudit,kdyz mas doma Lukyho.....

janysek70
9. dub 2010

No jen tady pořád zevluje a pořád něco chce, nejdřív čumákoval na netu a teď, když si chystám jídlo, tak se mi motá

coko.joko
9. dub 2010

no a ty jako matka se mu mas venovat..... 😀 😀 a nebo ma hladik treba a chtel by od maminky napapat....... 😵

janysek70
9. dub 2010

Už se cpe, ale má nějakou prudivou a pořád se dožaduje mé pozornosti a mně se chce spát a chci mít klid 😀
A venku ten blbec od vedle stále jezdí s bagříkem už celý týden a vozí hlínu a ani mu nevadí, že je tam už tma a ve mě už se z toho zvuku vaří chc...y a sousedka už taky nadává jak pohan, je to do zblbnutí

septim
9. dub 2010

tatka uspava, a ja jsem hotova. Se mas ze muzes jist ja zvracim bricho me moc tlaci na zaludek 😒 taky vaha mi stoji ale to mi vubec nevadi 😉

coko.joko
9. dub 2010

janysku 😀 treba ma pan na hlave baterku a proto muze jeste bagrovat 😀 😀 a spat v pul devaty to nechapu bych byla vzhuru ve 24 hod a uz bych byla vyspala....tak chci dnes vydrzet co nejdele,abych se pak moc nebudila,kdyz jsme sama....
sept,tak ty mas doma vsechny....no na zaludek to me taky tlaci a ne jen na ten......