Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
6. kvě 2009

Nápodobně 😉 , páček 😉

leny2
7. kvě 2009

Dobré ránko,
tak jdu rychle makat, ať mám do oběda všechno hotový a můžu razit k dr.

janysek70
7. kvě 2009

Ahojky 🙂 , jedu pracovat a nebudu dnes na příjmu....
Leny16, včera mi uniklo, že budeš mít manžu po operaci, copak? Snad nic vážného....
Tak jsme včera předběžně dohodly sobotu cca 14 hod... 🙂

leny2
7. kvě 2009

Je, já jsem to nějak přehlídla, já myslela v neděli. V sobotu nemůžu, ale to je jedno, tak se sejdete beze mě.

janysek70
7. kvě 2009

Leny nezlob! Tak to bylo předběžné a můžeme to ještě všechny přehodnotit....

leny2
7. kvě 2009

Nikdy nic moc neplánujeme, ale zrovna příští sobotu máme už akci.

leny2
7. kvě 2009

Japak asi Uhlicek dneska na kontrole, to byla asi jen formalita a obědnání na UTZ. 🙂

leny2
8. kvě 2009

Ahoj všem,
přeji krásný prodloužený víkend. 🙂

janysek70
8. kvě 2009

Čusík Leny, už jsem ti odepsala....., tak čitáj 🙂

janysek70
8. kvě 2009

Na KET jdu v úterý, tedy alespoň doufám, že když jsou tam 4 mrazáčci, že se podaří rozmrazit a bude co zavádět... volám si tam ráno a nahlásí v kolik máme přijet. Už jsem měla v práci zařízené volno na pondělí a Michal bude doma, že jim celý den nepůjde elektrika a takhle mi to zase přehodili..., byla jsem tam včera až dlouho odpoledne, tak si myslím, že pondělí už měli zaplněné....no neva

leny16
8. kvě 2009

Ahoj kočandy,
nemohla jsem se na MO dostat, blbnul nám internet 😒
Tak jsem vás dočetla a koukám, že všechny do toho jdete, jsem ráda 😉
Včera jsem byla na velkém UTZ, byla tam i moje mamka, která z toho byla strašně nadšená. Mimi má vše co má
mít a stále mávalo se zavřenou pěstičkou a vzpřímeným palečkem před obličejíčkem a ukazovalo nám, že je vše OK 😀 😉 Vypadáme na holku, pytlíka dr. neviděl, ale prý to jistěji uvidíme příště 😀
Od po mám rizikáč, vycházky jen od 11-13 a 15-17, tak to se srazíkem vidím bledě 😒 😠 😖 😢
Ted jdu čekat na manžu (byl na menší operaci kolene), musím převlíknout postel a poklidit. Papa a přeji pěkný víkend

janysek70
8. kvě 2009

Skvělé Leni, že jsi dala o sobě vědět.... a utíká to tedy u tebe kvapem 🙂 A tak že by malá Lenička?
Tak jsi dodělala celý kurz?

leny16
8. kvě 2009

Ano kurz mám dodělaný, v pá měli testy. 😉
Kolim mražáčků ti budou rozmrazovat 2 nebo 4?? 🙂

janysek70
8. kvě 2009

2 a kdyby neprospívaly, tak mám další dvojici....

leny16
8. kvě 2009

mezi těma 4 už je na 100% miminko, které ti zůstane navždy 🙂 🙂

janysek70
8. kvě 2009

No kéž kdyby jsi měla pravdu, ale já mám nějaký zvláštní pocit uvnitř, nevím, stejný jako včera před tím hokejem

leny16
8. kvě 2009

taky jsem měla zvláštní pocity, to je normální...a podívej jak to dopadlo, ale vím jak to bolí, když to nejde...
😒Dej tomu šanci a uvidíš, že to půjde. Když se budeš na to soustředit,co nejvíce pozitivně, tak se spojí celý vesmír, aby to dopadlo dobře, hlavně to vnitřně nevzdávat předem
😉 🙂

leny2
8. kvě 2009

Ahoj Leny,
no to je super, že je na UTZ vše v pořádku a bude to asi holčička. 🙂

leny2
8. kvě 2009

Leny, to je zajímavý s těmi vycházkami, u nás dávají neomezený, zkus se na to zeptat.

leny2
8. kvě 2009

I obvodní lékařka mi je napsala, když jsem potřebovala při tom druhém pokusu.

janysek70
8. kvě 2009

Septim pozdravuj čokouše 🙂

leny16
8. kvě 2009

nevím, zkusím to příště. Přijde mi to docela málo času volna na procházky, když nemám nějaké strašné problémy a nemusím ležet s nohama nahoru, ale co ted to 1. měs. vydržím a pak si řeknu o více. Bejvali mi nedali vůbec žádné, kdybych si na konci o ně sama neřekla 😒, to bych si šla hodit 😠 😉

janysek70
8. kvě 2009

Blbý to je, když chceš někam jet, třeba k rodičům na oběd a jsi namydlená...., kdyby je dali třeba vkuse na celý odpoledne, bylo by to lepší

janysek70
8. kvě 2009

Holky nezbyl vám některé prednison??? 🙂 🙂 🙂 🙂

leny16
8. kvě 2009

Já ho mám celý, jestli chceš 🙂

janysek70
8. kvě 2009

No to by bylo fajn, mně dá do příští soboty, ten co mám od ET a jinak ho v Pze nedávají na KET, že prý je to zbytečný 😒

leny2
8. kvě 2009

No vidíš Janýsku a máš prednison 🙂

janysek70
8. kvě 2009

Vida líná huba, holý neštěstí 😀 😀

leny16
8. kvě 2009

Kolik jsi toho měla brát? Já tu mám předepsáno jen půl denně, víc bych asi nebrala, je to prý dobrý svinsvo 😔 😉 Jinde ho na ket dávají???

leny2
8. kvě 2009

Jo, jo. Musím jít něco pracovat, nebo zase nic neudělám. Jak se posadím k PC, tak je to ztracený.