Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
20. dub 2010

to víš že si ničeho nevšimne určitě se zakouká do malého a myslím si že tam máš naklizené 🙂

uhlicek
20. dub 2010

Leny2 jo chodime k MUDr.Bradkovi,objednavat se nemusis,kycle delaji kazde pondeli od 13h do pul 3.
Jinak kyclicky mame dobry akorat ty jadyrka,Misa je mel az v 9 mesicich,tak jsem v klidu.
Cestovni postylka je super,mam ji po Misovi,Kuba se v ni rochni ted v obyvaku.

leny16
20. dub 2010

Jany- bříšenk moooc sluší, díky za fotečky 😵 😵 😵
Holky, snad kyčle budou v pořádku, budeme držet pěsti, my je měli ok 😉

marhulinka
autor
20. dub 2010

Blazenko tak to vážně naklizeno teď moc nemám 😀 Večer vždycky seberu prádlo a pak odpadnu a tak tu mám přes den horu-protože žehlím až navečer 😀 😀 Ale já to než dorazí zlikviduju 😀

marhulinka
autor
20. dub 2010

Ha tak jsme vzhůru 😀

leny16
20. dub 2010

taky žehlím vždy večer, přes den se mi nechce a taky nemám čas 🙂
Vaness už musím hodně hlídat, začala se plazit pozadu, tak je všude.
Dobré ráno Kubíčku🙂))))))))))))
Marhul, už se Kubíkovi spánek trochu upravil?

coko.joko
20. dub 2010

Ahojda,
tak nakukuji...
janysku ty mas taky pekny bruch 😵
ja holky od vcera umiram....celou noc blindim a nebo delam to druhy,takze jsem uplne hotova.....rano jsem volala dr.a ten me rekl,ze pokud to neprestane,tak asi nemocnice nastup,protoze si muzu vyvolat...tak me predepsal nejaky specialni uhli jeste s necim a je to takkk hnusny,ale musim rict,ze to trosku pomohlo....
do toho jsou tu ty truhlari a makaji a takkk je tady takovej bordel hnus....no jeste,ze Vrata maka a pomaha jim a hlavne to uklizi...je zlato....

coko.joko
20. dub 2010

leny16,to je mazec jak to uteklo...a ja te porad vidim jak si prisla v cervnu do nemocnice za mnou a mela si brisko...a ted uz Vanesska leze po zadu.... 😵 😵

septim
20. dub 2010

tak se drz cokous u nas pry neco radi aleu vas to nevim, ja stravila celozu nedeli na WC ale uz to neresim mam to kazdy druhy den ale krev a vse okolo ok. Doktorka rikala ze blindim protoze je mala moc nahoru a tlaci zaludek a spodek jsem trpela i normalne tak jak beru magnezko tak me to prohani ale i s krecema ty jsou teda silene ale uz to doklepu. Tak snad to nebudes mit nic vazneho a brzo to prejde po tech tabletkach, to by ti asi dali v nemocnici kapacku ne. ☹

septim
20. dub 2010

cokous ted jsem cetla ze mas i vysoky tlak a k tomu mas ty otoky nechces preci jen radsi zajed to pak pry neni prdel ☹

leny2
20. dub 2010

Holky úplně vás lituju, už abyste to měli za sebou tyhle problémy.

leny2
20. dub 2010

Coko, vysoký tlak opravdu není dobrý.

leny16
20. dub 2010

cokouši, radši si zajed k mudrovi, já taky měla den před porodem vysoký tlak a nechali se mě tam, kvůli tomu.....druhý den jsem porodila

leny16
20. dub 2010

coko-jj, pamatuji se a taky si pamutuji, jak V. říkal, že byste taky takový potřebovali a podívej.... 😵

coko.joko
20. dub 2010

holky,tlak jsem mela jen rano a pak jsem spala a ted uz je v poho...V.me hlida jak muze...a hlavne to mam vyrozu,ktera tady radi a ve velkym pred 2 dnema to mel V.cely den lezel a ted to mam ja,tak doufam,ze zitra vstanu a budu jako rybka.....a kdyz ne tak ve ct.jedu k dr.na kontrolu a uvidime.....ale zmaha me to...sept s tebou soucitim vim jaky to je hnus......ale jeste vydrz ja taky jeste 3 tydny a budu mit prcka a pak se ulevi....... 😵 😵
leny16 jo,jo pamatuji si na to......V.jak povidal...... 😀

mysicka.hk
20. dub 2010

Janýsku máš hezké bříško a taky tričko s nožičkama 😀

dasty79
20. dub 2010

Ahoj holky. V pátek jedu do Arlety domluvit se na IVF 🙂

mysicka.hk
20. dub 2010

Ahoj Dasty já beru Euthyrox a o mimi se snažíme 7 let.
IVF nám nevyšlo, máme mrazáčky, ale nejsou finance ☹

dasty79
20. dub 2010

A byla jsi na IVF v Arletě?A na kolik vás to přibližně vyšlo?
Nevíš jaký maj být hodnoty TSH když chce ženská otěhu?
Já měla 5,8 a to se dr. Doležalovi nelíbilo,
že to musíme stáhnout, pak jsem měla 1,47 - to
byl dr. spokojenej a dnes na endokr. 0,331 ☹
Nevíš,jestli to je dobrá hodnota?Nebo mě do IVF nepustí?
7let???????to je hrůza 😠 😠 😠 a ještě máte jinej problém?
Mě na žádnej nepřišli, kromě ty štítky.A manža je na 1* 🙂
Ale když máte mrazáčky, tak to už pak tolik nestojí,ne????

mysicka.hk
20. dub 2010

Dasty stálo nás to necelých 19 tisíc a KET je kolem 7 tis.
U mě prý šť. žláza problém není. Já jsem podstoupila laparku
na průchodnost vejcovodů, které jsou průchodné a přítel má horší spermio.
Jaká má být hodnota TSH nevím.

dasty79
20. dub 2010

mysicko - tak to je děs ☹ tolik let se snažit.Snad se brzo zadaří 🙂
Já už jsem psycho po 3 letech a tohle si neumím představit....
A tak nemáte žádný dítko?My ne.A kolik ti je, jestli se můžu zeptat?
7000, to je taky dost.....

mysicka.hk
20. dub 2010

Je mi 29 a žádné dítě nemáme.
Máme čtyřletou Labradorku zatím
místo mimi.

coko.joko
20. dub 2010

tak nakukuji.....holky ja mam radost uz mame kus linky a v ni pracku a vypada to krasne......ale jak to je drahy to by se clovek posral......a to je fakt kousek linky....
ahojda mysko a dasty 😵

mysicka.hk
20. dub 2010

Ahoj Čoko jak nemáš peníze tak nemáš nic 😒
Důležité je že bude pračka 🙂

coko.joko
20. dub 2010

mysko,pracka je to nejmensi ja mam radost celkove...... 😀 jo penize jsou potreba to je pravda.....

dasty79
20. dub 2010

mysicko - tak to jste se začali snažit brzo.Mě je 31 a taky nic ☹ Máme taky jen psí miminko - zlatou retrívřici 😵

ahoj coko - jak je těhulko?Už se ti to blíží 🙂 🙂 🙂 a budeš mít Lennyho u sebe 🙂

leny2
21. dub 2010

Ahoj holky,
Coko, tak jak ti je, je to lepší?

marhulinka
autor
21. dub 2010

Všem pohodový den 😵

coko.joko
21. dub 2010

Ahojda,
leny2...uz to je lepsi...to uhli s tim nejakym pridavkem me pomohlo,ale jsem jeste slaba,tak dnes nic nedelam a budu jeste odpocivat...nasadila jsem si dietku,at nedrazdim zaludek,tak snad zitra uz budu v poho....zitra mam taky kontrolu odpolko,tak jsem zvedava jak dopadnem 😵

leny2
21. dub 2010

Tak to je dobře, že je ti líp, odpočívej. 🙂