Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
21. dub 2010

Jooo úplatky úplatky a úplatky 😀 😀

marhulinka
autor
21. dub 2010

Holky-maminky nemáte některá klokanku?

leny2
21. dub 2010

Marhu, klokanku nemám, ani jsem ji neměla.

mysicka.hk
21. dub 2010

Ahoj lidičky tady je zas mrtvo. 😒
Marhulinko mám doma 2 úplně nové klokanky, chceš?

coko.joko
21. dub 2010

marhul..ja mam klokanku 😀 😀 dostala jsem ji od kamosky....ted se hrabu ve vecickach a rovnam do skrine a ty pidi rovnou davam do tazky a budou putovat dal.....zitra vyperu dalsi a dalsi a konecne bude vse.....

septim
21. dub 2010

ja klokanku teda nemam, mela jsem na holky ale prodala, vyuzila jsem ji na slezskem kde nebyl vytah, jednu nosila v klokance a druhou v ruce 😀

leny2
22. dub 2010

Ahoj holky,
včera se tu už nepovídalo, tak nemám co dočítat. Dneska jsme opět krásně spinkali 6 hodin vkuse. 🙂

leny2
22. dub 2010

Odpoledne jedeme k paní doktorce, tak jsem zvědavá kolik vážíme, včera jsem se zvážila na normální váze s Vojtíškem a bez něj a podle naší váhy by měl mít 3 kg, to by bylo hezký, tak uvidíme.

coko.joko
22. dub 2010

Ahojda,
leny to je super,kdyby mel 3 kila......
ja jdu dnes odpolko a tak jsem taky zvedava kolik nam rekne,ze mame kilo...pred 14 dnema mel nas prcek 3kila..... 😵 😵

leny2
22. dub 2010

Coko, tak už jsem zvědavá s čím přijdeš, kolik prcek váží a jak jsi na tom ty. 😉

coko.joko
22. dub 2010

leny2,na to jsem taky zvedava....od rana se tam mele a pekne kope...tak mu porad domlouvam,ale pripada me,ze jeste vic kope 😀 😀 jinak me je uz dobre...mam dietku....tak to snasim dobre....ted trochu uklizim...musim delat aspon neco,protoze nevydrzim 5 minut bejt v klidu....a kdybych mohla tak snad i stavim postylku,ale to uz nedam...... 😀 😀

leny2
22. dub 2010

Postýlku nech na manžu, na to se vyprdni.

leny2
22. dub 2010

Vojtíšek se napapal a hned usnul,tak jdu taky jíst. Kdepak všechny jsou?

leny2
22. dub 2010

Marhulinko, jak jste dopadli na kontrole s nožičkama?

coko.joko
22. dub 2010

leny,teda vy jste sikovni 😵 ja jdu taky ted papat mam uz nejak hladik...
to vis nikdo nema ted cas..to uz tu asi jiny nebude.....si tu budem za chvilku nechavat jen vzkazy 😀

leny2
22. dub 2010

To víš, každá máme nějaké povinnosti, to je náhoda, když se tu sejdem, ale to nevadí, aspoň o sobě víme.

coko.joko
22. dub 2010

leny to mas pravdu...ja zatim nemam zadny,ale za chvilku to zacne a taky nebudu jen vysedavat na netu...

uhlicek
22. dub 2010

Ahojda holky Leny2 to mas pravdu ,ze ted bude nahoda,kdyz se tu sejdem.Odpolko se pekne zvazte 🙂
Cokousku tak uz finisujete z upravama v bytecku a muzes jit rodit 😉

coko.joko
22. dub 2010

uhlicku,jeste musim vydrzet aspon tyden 😀 😀 at to vse mam........protoze kdyz nebudu u toho tak manzel to udela jinak a ja ho musim porad hlidat...... 😀

janysek70
22. dub 2010

Ahojky, nakukuji při obídku....
Leny a Čoko dnes mají kontroly, tak ať je vše, jak má být, večer to zkontroluji 😉

uhlicek
22. dub 2010

No jo chlapi to znam 😀

coko.joko
22. dub 2010

uhlicku,presne tak porad je musis hlidat,protoze ten muj ma na vse dost casu a ted to vidi...ja uz se moc nemuzu hybat a tak mu jen rikam tohle se musi udelat a tohle....a to se mu moc nelibi 😀 😀 no chtel to ma to.....
janys,pozor ty ses prisla podivat......no doufam,ze u nas poradna bude OK....

janysek70
22. dub 2010

Čoko, pozor, pohov.... 😀
Já už mám tedy většinu nachystanou, postýlka už je smontovaná v pokojíčku a předevčírem hoši smontovali i přebalovák. Ještě pár věcí dokoupím a bude vše, pak jen prát a žehlit, ale to je zatím čas.

coko.joko
22. dub 2010

janys,ja uz mam taky vse,jen tu postylku smontovat a ted mam na susaku vecicky ty do zitra uschnou a pres vikend vyzehlit a zbalit vecicky do porodnice na prcka a dat do autosedacky a je to vse.....takze v pondeli muzu rodit 😀 😀 no a ty jsi teda rychla,aspon pak muzes odpocivat.....ne jako ja.....a nemela si vcera poradnu ty???

janysek70
22. dub 2010

Já byla v úterý a v poho. Příští týden si skočím na glukózový test a konečně snad pro razítko k tomu obvoďákovi.

coko.joko
22. dub 2010

jo v utery uz....tak super,ze je vse v poho.....glukozovy test to bude taky v poho.......
dnes tu mame takkkkkkk krasne sviti nam slunicko......skoda,ze uz neujdu moc velky dalky bych hned sla na prochajdu....ale staci,kdyz slezu schody a jsem KO
tak jsem si ohrala plevku a obalim smazaka a pak sprsku a ve tri jedem........

janysek70
22. dub 2010

Já ráno vylezla, krásně svítilo slunko, pak jsem jela pryč a vzala jsem si jen krátký rukáv a přes to fleasovou vestu a na ruce mi bylo zima, naštěstí v autě dobrý. Ještě ten vzduch není to pravé ořechové.
Zítra musím jet na velký nákup, v neděli plánuji oslavu těch mých kulatin, tak maso na gril, pivsóny, něco na jednohubky atd.

coko.joko
22. dub 2010

no ja mam vyhodu,protoze mam jen jedny kalhoty a 3 tuniky a jednu mikinu od Vrati a tak si moc vybirat nemuzu co na sebe,takze taham mikinu porad u sebe,kdyby nahodou byla zima.. 😀 😀 😀
je tak oslava to bude super a masicko na gril to bych si dala taky........a jedno Gecko taky........

janysek70
22. dub 2010

To víš, že si G. naordinuji 😀 . Ale už ať je pondělí, nějak nejsem na shluk lidí poslední dobou naladěna, alespoň že to bude moci být venku, doma bych ten blázinec nezvládala, mám teď ráda svůj klídek.

coko.joko
22. dub 2010

no tak az ho budes pit,tak si vzpomen na cokouska a dej si za me....no venku je to nejlepsi,protoze ti aspon nedelaji doma bordel a na svuj klidek jsem taky zvykla a hlavne ted....kolk vas bude....